Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Właściciela zielonego Legacy II sedan stojącego ok. 13 na ulicy-łączniku al. Róż i Powstańców Warszawy. Legaś, dodam, w stanie mega, wygląda jakby prosto z salonu - szacun!

Odpozdrawiam!  :)

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla Właściciela zielonego Legacy II sedan stojącego ok. 13 na ulicy-łączniku al. Róż i Powstańców Warszawy. Legaś, dodam, w stanie mega, wygląda jakby prosto z salonu - szacun!
Odpozdrawiam!  :)

 

:D No popatrz... nie wiedziałem że Twoje cudo. Gdzieś Ty go trzymał? Chętnie odkupie ten koc pod którym stał, bo musi mieć dobre właściwości konserwujące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla legasia w kombi na rej SK i świnką na lusterku kierowcy który jechał za mną w katowicach od bugli do oś witosa. Ja skręcałem w prawo małym głośnym srebrnym dziadostwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malyboss,  chyba tu Cie muszę prawie sąsiedzie pozdrawiać bo można machać, mrygać, trąbić a i tak nie widzisz 

 

 

O wybaczcie mi kolego @szamot, moje - jakże niecne - zachowanie  :yellowcard:

Obiecuję mieć większe baczenie na czarnego OBK przy wjeździe na obecny rewir Szanownego Krajana  :rolleyes:

Pomachać przez otwarty szyber wtedy zdążyłem jeno :drinks:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Piwnicznej dla Kierownika imprezy blekitnej sti my 15 machane z zielonego legacy :)

Jeśli rejestracja WWL to mogłem być ja, bo jestem u dziadków w okolicy :D ale nie kojarzę legacy :(

 

Pozdrawiałem się też z STI my15 na KN czy KR wczoraj w okolicy ronda w starym sączu na drodze do Piwnicznej, więc to pewnie pegi :D

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia z Piwnicznej dla Kierownika imprezy blekitnej sti my 15 machane z zielonego legacy :)

Jeśli rejestracja WWL to mogłem być ja, bo jestem u dziadków w okolicy :D ale nie kojarzę legacy :(

 

Pozdrawiałem się też z STI my15 na KN czy KR wczoraj w okolicy ronda w starym sączu na drodze do Piwnicznej, więc to pewnie pegi :D

tak to o Ciebie chodzi mijalismy sie na wysokosci cmentarza w Piwnicznej ,zielone legacy zolte swinie na lusterku mogles niezauwazyc jak machalem bo w ostatniej chwili wpadla mi w oko swinia z Twego lusterka . W 1 chwili myslalem Ze to Pegi jedzie ;D Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla legasia w kombi na rej SK i świnką na lusterku kierowcy który jechał za mną w katowicach od bugli do oś witosa. Ja skręcałem w prawo małym głośnym srebrnym dziadostwem

 

rozumie ze chodzi o clio:) dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezki (chyba SH blachy) oświniaczonej, mijanej koło południa w okolicy Limanowej :)  

Za późno Cię zauważyłem i odmachałem jak już się minęliśmy, więc teraz odmachuję właściwie :yahoo:  ;)  

Edytowane przez przemowrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się o clio :)

Pozdrowienia dla legasia w kombi na rej SK i świnką na lusterku kierowcy który jechał za mną w katowicach od bugli do oś witosa. Ja skręcałem w prawo małym głośnym srebrnym dziadostwem

 

rozumie ze chodzi o clio:) dzieki i pozdrawiam :)

 

Dzisiaj pozdrowienia dla dwóch blond dziewczyn jadących blobem wrx kombi oklejonym na auto Colina i ze swinkami na lusterkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...