Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

2a559f37475e4bf1b0f07993255063cc.jpg

 

Pozdrawiam kierownika pięknego Forka stojącego w Wilkszynie pod restauracja Kredens. Gdzie cie z Wieruszowa tu przygnało? :)

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Witam.

Weekendy zazwyczaj spędzam we Wro stąd moja obecność Dziękuję w imieniu czarnucha za komplement i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownicze ustrzeloną w Cisnej w Bieszczadach :)

Dziękuję i pozdrawiam w imieniu żony. Kobieta jest w lekkim szoku :D Zna zasady odmrugiwania i odmachiwania, ale o takim wątku na forum nie wiedziała :) Mogłeś podejść, pogadalibyśmy choć chwilę. Pozdrowienia również ode mnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty-pozdrawiam Panią w srebrnym Foresterze dieslu która dzisiaj rano na ul. Rollego w Krakowie wyjechała z bocznej uliczki zmuszając mnie do zdecydowanego hamowania by po dłuższej chwili zastanowienia zdecydowanie przyspieszyć.... zostawiając mnie w ciemnej chmurze dieslowskich spalin (wizyta u mechanika chyba niezbędna).

Edytowane przez remoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierownika lub kierowniczki olivkowego uturbionego Forestera SG zaparkowanego pod Lidlem na Tysiącleciu.

Trzeba było podmienić tablice i może nie zauważy ktoś różnicy :P prawie jak bracia :P

 

 

Już kiedyś widziałem, jak pewna pani pomyliła swojego Focusa z identycznym na parkingu i już "przecinki" leciały, że drzwi się zacięły!

Mina, gdy zobaczyła rejestracje- BEZCENNA :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pozdrowienia dla kierownika lub kierowniczki olivkowego uturbionego Forestera SG zaparkowanego pod Lidlem na Tysiącleciu.

Trzeba było podmienić tablice i może nie zauważy ktoś różnicy :P prawie jak bracia :P

Już kiedyś widziałem, jak pewna pani pomyliła swojego Focusa z identycznym na parkingu i już "przecinki" leciały, że drzwi się zacięły!

Mina, gdy zobaczyła rejestracje- BEZCENNA :biglol:

Znam to :P Kolega miał podjechać do mnie swoim Hyundai santa fe czy jak to się to tam się pisze i podjechało takie same auto, kolor, wgniecenie na drzwiach i nawet początek tablic z pod Wrocławia wsiadam, a w środku Pani z dzieckiem i pyta czego tu szukam :P I wytłumacz kobiecie, że auto pomyliłeś :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika tego forka zaparkowanego przed Trolem w Cisnej - wysoko stoi na tych Ironmanach; )

Dziękuję za piękne foto "tyłeczka" i odpozdrawiam. P.S. Trzeba było zaczekać albo karteczkę z nr tel. zostawić to byśmy mini spocik zrobili ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela Forestera, który, jak przypuszczam, przyjechał do Katowic na koncert Eagles of Death Metal. Dodatkowe pozdrowienia za naklejkę Evoca :)

post-24949-0-04719500-1470778855_thumb.jpeg

Edytowane przez nhp890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierownika lub kierowniczki olivkowego uturbionego Forestera SG zaparkowanego pod Lidlem na Tysiącleciu.

Trzeba było podmienić tablice i może nie zauważy ktoś różnicy :P prawie jak bracia :P

 

Myślę że posiadacz Turbo Forczysława by się zorientował, zad miał bliźniak opadnięty, zdaję się wymiana SLS-ów była a o Springach zapomniano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczonego czarnego forka stojacego dzisiaj na swiatlach na legionów we wroclawiu o 6.05 :) z żonką, dzieckiem i tobołkami przechodziliśmy po pasach śpiesząc się na tramwaj.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczonego czarnego forka stojacego dzisiaj na swiatlach na legionów we wroclawiu o 6.05 :) z żonką, dzieckiem i tobołkami przechodziliśmy po pasach śpiesząc się na tramwaj.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Jest szansa, że to ja byłam wiec odpozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...