Jump to content

Malyboss

Użytkownik
 • Content Count

  717
 • Joined

 • Last visited

About Malyboss

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 02/20/1976

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Tarnobrzeg
 • Auto
  Forester SG 2007
  2.0 NA & LPG
  Getz 1.1 2003
  Punto 1.8 HGT 2000
 • Zainteresowania
  automatyka, elektronika i informatyka przemysłowa (zawodowo), motoryzacja, sport, realizacja i obróbka dźwięku, turystyka górska (Tatry), turystyka rowerowa;

Recent Profile Visitors

970 profile views
 1. Szanowne Grono - kontynuujemy temat realizacji klubowego kalendarza Subaru Klub Podkarpacie na kolejny, 2020 rok !! Ostateczną formę i wygląd kalendarza można obejrzeć tutaj:https://drive.google.com/drive/folders/1kMT77maNIh4L15cgKqrtABUInQ5EynoA?usp=sharing Chętnych prosimy o wpisywanie się na listę oraz dokonywanie wpłat - wszystkie potrzebne informacje macie pod linkiem poniżej: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1S9uR3yM-eVuAGA5Ozahb-hgEDVtqrBooLQ0ygiCkPWQ/edit?usp=sharing Kalendarze powinny być gotowe i do odbioru już na kolejnym, regularnym spocie SKP w pierwszą sobotę grudnia. Zapraszamy !!
 2. Poniżej parę obrazków z ostatniego spotu Dzięki wszystkim za przybycie i pogaduchy Obdzieliliśmy też Szanowne Grono SKP kolejną partią klubowych bluz - które biorąc pod uwagę obecną aurę, przydadzą się pewnie w sam raz
 3. Malyboss

  Audio w subaru

  Bardzo ciężko mi w to uwierzyć Mimo wszystko uważam, że lepiej byłoby wymienić fabryczny paździerz na coś lepszego. Chętnie pojawię się na odsłuchu, krajanie @szamot - może wtedy zmienię zdanie
 4. 10. Zlot Subaru Klub Podkarpacie już za nami !! Tym razem spotkanie miłośników marki Subaru, sympatyków Plejad i Subaru Klub Podkarpacie odbyło się pod hasłem "Animals Edition". Podczas zlotu zbieraliśmy karmę, gadżety oraz datki dla Fundacji Felineus opiekującej się bezdomnymi zwierzętami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim - i każdemu z osobna - za uczestnictwo, współtworzenie wspaniałej atmosfery tego wyjątkowego spotkania, oraz dołączenie się do akcji pomocy bezdomnym zwierzakom !! Jesteście fantastyczni - DZIĘKUJEMY !! Serdeczne podziękowania za zdjęcia dla @Adventure184 !!
 5. Na ostatnim zlocie bieszczadzkim nie było tej gabloty (?) RSA => Sanok. @Maciek Niemy kojarzysz właściciela?? Z Twoich okolic chyba.
 6. I już po zlocie... Dziękuję wszystkim za spotkanie i - jak zwykle - miłe pogaduchy Kilka zdjęć poniżej:
 7. Na pewno gdzieś na podkarpaciu... Pamiętam swój pierwszy spot SKP w którym dane było mi uczestniczyć - a był to właśnie pierwszy, tzw. "wyjazdowy" spot SKP, który odbył się w Krośnie, bodajże w połowie października 2016 roku. Na spoty w Rzeszowie przed tym wydarzeniem ciągle jakoś nie mogłem dotrzeć - bo ciągle coś wypadało - jak nie praca, to jakieś inne rzeczy... Ale formuła "wyjazdowych" spotkań raz do roku (jak dotąd raz do roku - bo nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy do wakacyjnych dołożyli jeszcze zimowe, heheheh) - sprawdziła się - IMO - rewelacyjnie. Oby tak dalej I wypadałoby też z tego miejsca - sięgając pamięcią trzy lata wstecz, do października 2016 i krośnieńskiego spota - złożyć podziękowania za pomysł i zainicjowanie tych "wyjazdowych" spotkań dla @fiku & @Machoń. Pamiętam, że był wtedy grill, placek, kropeleczka wiśniówki - i nawet urodziny @KAŚKO wtedy celebrowaliśmy A Bieszczady - jako miejsce naszych wyjazdowych zlotów - już po raz drugi - sprawdziły się fantastycznie. I chyba już tam zostaniemy... Ale każdą inną propozycję też można rozważyć.
 8. !! LETNI ZLOT SUBARU KLUB PODKARPACIE - BIESZCZADY 2019 !! Spieszymy zakomunikować, że kolejny już, czwarty wyjazdowy zlot SKP - które na stałe wpisały się już w kalendarz naszych spotkań (pierwszy => Krosno, drugi => Tarnobrzeg, trzeci => Bieszczady 2018) - zakończył się pełnym sukcesem !! Tym razem - subarowy bulgot ponownie ponieśliśmy w nasze piękne Bieszczady, kontynuując dobrą passę i pozytywne wrażenia z ubiegłego roku 2018. Start i początek Zlotu odbył się w Lesku, po czym ruszyliśmy zwartą kolumną naszych Subaru na objazd tzw. Dużej Pętli Bieszczadzkiej, zatrzymując się po drodze w Lutowiskach, pod Połoniną Wetlińską, oraz zboczach Natura Park w Stężnicy - gdzie celebrowaliśmy wspólną integrację, oraz zakwaterowaliśmy się na nocleg. Oprócz głównych, założonych punktów programu tegorocznego Zlotu udało nam się zrealizować jeszcze kilka dodatkowych, a po wszystkim bezpiecznie dotarliśmy do swoich domów. Dziękujemy serdecznie organizatorom, uczestnikom - generalnie wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego wspaniałego wydarzenia, i współtworzyli jego fantastyczny, niepowtarzalny klimat... Oby tak dalej...!! Każdy z WAS dołożył do tej wspaniałej historii swoją skromną cegiełkę, dzięki czemu mogliśmy celebrować wspólną, plejadową, klubową radość oraz integrację... Ale szczególne, serdeczne podziękowania chcielibyśmy przekazać w imieniu całego SKP dla naszych klubowiczów: Daniel i Ewelina Gocek - za wzorową organizację tego eventu, oraz Maciek Niemy - za koordynację, wsparcie logistyczne i wszelaką pomoc => THX !!! Podziękowania przekazujemy również dla: Zajazd u Górala pod Połoniną Wetlińską - za gościnę i miłe przyjęcie: https://www.facebook.com/Zajazd-u-Górala-138143133770156/ Natura Park w Stężnicy - za możliwość skorzystania z infrastruktury wypoczynkowo - noclegowej: https://www.facebook.com/naturaparkbieszczady/ Serdeczne podziękowania dla autorów zdjęć: Maciek Niemy Rafał Przygoda & RallyPig ! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO i POZDRAWIAMY ! !! DO NASTĘPNEGO RAZU !! !! TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI - SKP !!
 9. To już w najbliższy weekend !! !! Wakacyjny Zlot Subaru Klub Podkarpacie Bieszczady 2019 !! Wszystkich Maniax spod znaku Plejad, oraz sympatyków marki Subaru i Subaru Klub Podkarpacie, którzy zastanawiają się jeszcze nad udziałem - serdecznie zapraszamy do wspólnej integracji !! Poniżej plan Bieszczadzkiego Zlotu SKP 24-25.08.2019: - 9:00 zbiórka w Lesku - parking przy rondzie, poniżej współrzedne: https://www.google.com/…/data=!4m5!3m4!1s0x473c0bf88ac11d1f… Tutaj będzie oklejanie aut, uściski, ciumaski i I-wsze chłodzenie STI Prezesa Machonia - 9:30 - start na pętlę Bieszczadzką, gdzie zaplanowane mamy trzy postoje, jak poniżej: - 11:00 - punkt widokowy w Lutowiskach - fotki, fajki, pogadanki i II-gie chłodzenie STI Prezesa Machonia - 12:30 - parking pod Połoniną Wetlińską + obiad we własnym zakresie w lokalnej Karczmie (zarezerwowane ok 50 miejsc); https://www.facebook.com/…/Zajazd-u-G%C3%B3rala-1381431337…/ - 15:00 - Wyjazd po obiedzie i III-cim chłodzeniu STI Prezesa Machonia - 16:00 - parking przy pozostałościach pomnika generała Świerczewskiego + IV-te chłodzenie silnika w STI Prezesa Machonia - 16:30 - dojazd do Natura Park w Stężnicy i zakwaterowanie dla tych, którzy deklarowali się wcześniej na nocleg: https://www.facebook.com/naturaparkbieszczady/ - 18:00 - wspólny grill, integracja no i oczywiście kolejne, finalne chłodzenie STI Prezesa Machonia Link całej trasy poniżej (w zależności od tempa możliwe nieplanowane postoje lub zmiany): https://www.google.com/…/data=!3m1!4b1!4m32!4m31!1m5!1m1!1s… !! ZAPRASZAMY !!
 10. Dobrze, że @fiku czujnie wrzucił zapowiedź... Dziękuję wszystkim za kolejny, udany spot !!
 11. Gdzie to wesele?? Może odwiedzimy was po drodze
 12. Szanowne Grono !! Z racji tego, że zeszłoroczny wakacyjny zlot SKP zakończył się bez szczególnych obtarć lakieru, uszkodzonych panewek i nadal szczelnych uszczelek pod głowicą - postanowiliśmy w tym roku po raz kolejny spotkać się w najdzikszym rejonie Podkarpacia.Planujemy więc zabulgocić Bieszczady w dniach 24-25 sierpnia 2019 r.Krótki plan wycieczki:- 24.08 godz 9:00 zgrupowanie na parkingu w Lesku (koordynaty GPS zostaną podane do połowy miesiąca sierpnia);- 24.08 godz 9:30 start kolumny celem objechania części Pętli Bieszczadzkiej ( Lesko->Ustrzyki Dolne->Lutowiska->Ustrzyki Górne->Wetlina->Cisna->Stężnica, trasa to ok 125 km.Po drodze planowany będzie posiłek jednym z wielu lokali serwujących tradycyjne dania regionalne (wybór i płatność we własnym zakresie), jak i kilka przystanków w ciekawszych miejscach - tutaj szczegóły podamy również do połowy sierpnia);- 24.08 trasa zakończy się w ośrodku "Natura Park w Stężnicy" (http://naturapark.eu/) gdzie będzie czekał na nas integracyjny grill (przy małej wiacie lub w przypadku braku pogody udostępnione nam zostaną namioty ze stołami) w którego skład wchodzi: kiełbasa grillowa / karkówka / kaszanka z kiszoną kapustą / ziemniaki pieczone / ogórek kiszony / smalec / chleb swojski / soki i woda w dzbankach / kawa i herbata / sosy / dipy / etc.;- 25.08 Wspólny wyjazd i bardzo prawdopodobny ciąg dalszy integracji, tak jak to miało miejsce rok temu........... Oprócz grilla i noclegu w kwocie 125 PLN/osobę (nieważne czy pokój czy domek) zawiera się również śniadanie.Ośrodek ma również do dyspozycji boisko do siatkówki plażowej, basen, sauny, quady, jazdy konne, etc. Szczegóły znajdziecie w powyższym linku.Jest to II edycja tego typu imprezy organizowanej przez nasz Klub, dlatego mamy nadzieję, że Koleżanki i Koledzy z "Subaru Grupa Lubelskie" i "Subaru Świętokrzyskie" poznani niedawno przy okazji "Subaru Lifestyle" zaszczycą nas Swoją obecnością w naszych skromnych podkarpackich progach... PS:Paliwo dla naszych Subaraków, Kierowców i Pilotów, każda Załoga organizuje indywidualnie.UWAGA: Kontynuujemy zapisy na wspólny przejazd - prosimy wpisywać się na listę po linkiem poniżej:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1A8MVvPelpP0XFd7AhcKtNpn4QEcN_cjs-YvYeV7sjZs/edit?fbclid=IwAR36Bk58dZEY1pFc0RzybsIvCxkmfJ9oJmHJ-VNedeNHpUAENPhbKHKoyvQ#gid=0P.S. Osoby, które chciałyby dołączyć do nas w trakcie przejazdu częścią Pętli Bieszczadzkiej, mogą zrobić to w każdym dowolnym momencie - można nas szukać na trasie Osoby, które nie deklarowały noclegu / nie dokonywały płatności, a chciałyby uczestniczyć w integracyjnym wieczornym grillu, muszą zapewnić sobie wszystko we własnym zakresie.ZAPRASZAMY !!!
 13. Trza było dać znać, pogadalibymy co nieco jak poprzednio Jeszcze drugie tyle i FHI wymieni Ci gablotę na nówkę
 14. Wrzucam trochę zdjęć z ostatniego spota 6.07. - Park Papieski / Podpromie / Kolorado Dzięki wszystkim za uczestnictwo i do następnego razu !!
 15. Kolejne, cykliczne spotkanie SKP... Dyskutować będziemy też na temat propozycji i lokalizacji wakacyjnego zlotu SKP w dniach 24-25.08.2019 r. Przybywajcie !! Dla tych co być może nie wiedzą - rozpoczęliśmy też akcję z kolejną edycją koszulek klubowych Subaru Klub Podkarpacie. Zamówienia i zapisy można robić do dnia 7.07., potem lista idzie do realizacji.
×
×
 • Create New...