Jump to content

Malyboss

Użytkownik
 • Content Count

  709
 • Joined

 • Last visited

About Malyboss

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 02/20/1976

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Tarnobrzeg
 • Auto
  Forester SG 2007
  2.0 NA & LPG
  Getz 1.1 2003
  Punto 1.8 HGT 2000
 • Zainteresowania
  automatyka, elektronika i informatyka przemysłowa (zawodowo), motoryzacja, sport, realizacja i obróbka dźwięku, turystyka górska (Tatry), turystyka rowerowa;

Recent Profile Visitors

910 profile views
 1. To już w najbliższy weekend !! !! Wakacyjny Zlot Subaru Klub Podkarpacie Bieszczady 2019 !! Wszystkich Maniax spod znaku Plejad, oraz sympatyków marki Subaru i Subaru Klub Podkarpacie, którzy zastanawiają się jeszcze nad udziałem - serdecznie zapraszamy do wspólnej integracji !! Poniżej plan Bieszczadzkiego Zlotu SKP 24-25.08.2019: - 9:00 zbiórka w Lesku - parking przy rondzie, poniżej współrzedne: https://www.google.com/…/data=!4m5!3m4!1s0x473c0bf88ac11d1f… Tutaj będzie oklejanie aut, uściski, ciumaski i I-wsze chłodzenie STI Prezesa Machonia - 9:30 - start na pętlę Bieszczadzką, gdzie zaplanowane mamy trzy postoje, jak poniżej: - 11:00 - punkt widokowy w Lutowiskach - fotki, fajki, pogadanki i II-gie chłodzenie STI Prezesa Machonia - 12:30 - parking pod Połoniną Wetlińską + obiad we własnym zakresie w lokalnej Karczmie (zarezerwowane ok 50 miejsc); https://www.facebook.com/…/Zajazd-u-G%C3%B3rala-1381431337…/ - 15:00 - Wyjazd po obiedzie i III-cim chłodzeniu STI Prezesa Machonia - 16:00 - parking przy pozostałościach pomnika generała Świerczewskiego + IV-te chłodzenie silnika w STI Prezesa Machonia - 16:30 - dojazd do Natura Park w Stężnicy i zakwaterowanie dla tych, którzy deklarowali się wcześniej na nocleg: https://www.facebook.com/naturaparkbieszczady/ - 18:00 - wspólny grill, integracja no i oczywiście kolejne, finalne chłodzenie STI Prezesa Machonia Link całej trasy poniżej (w zależności od tempa możliwe nieplanowane postoje lub zmiany): https://www.google.com/…/data=!3m1!4b1!4m32!4m31!1m5!1m1!1s… !! ZAPRASZAMY !!
 2. Dobrze, że @fiku czujnie wrzucił zapowiedź... Dziękuję wszystkim za kolejny, udany spot !!
 3. Gdzie to wesele?? Może odwiedzimy was po drodze
 4. Szanowne Grono !! Z racji tego, że zeszłoroczny wakacyjny zlot SKP zakończył się bez szczególnych obtarć lakieru, uszkodzonych panewek i nadal szczelnych uszczelek pod głowicą - postanowiliśmy w tym roku po raz kolejny spotkać się w najdzikszym rejonie Podkarpacia.Planujemy więc zabulgocić Bieszczady w dniach 24-25 sierpnia 2019 r.Krótki plan wycieczki:- 24.08 godz 9:00 zgrupowanie na parkingu w Lesku (koordynaty GPS zostaną podane do połowy miesiąca sierpnia);- 24.08 godz 9:30 start kolumny celem objechania części Pętli Bieszczadzkiej ( Lesko->Ustrzyki Dolne->Lutowiska->Ustrzyki Górne->Wetlina->Cisna->Stężnica, trasa to ok 125 km.Po drodze planowany będzie posiłek jednym z wielu lokali serwujących tradycyjne dania regionalne (wybór i płatność we własnym zakresie), jak i kilka przystanków w ciekawszych miejscach - tutaj szczegóły podamy również do połowy sierpnia);- 24.08 trasa zakończy się w ośrodku "Natura Park w Stężnicy" (http://naturapark.eu/) gdzie będzie czekał na nas integracyjny grill (przy małej wiacie lub w przypadku braku pogody udostępnione nam zostaną namioty ze stołami) w którego skład wchodzi: kiełbasa grillowa / karkówka / kaszanka z kiszoną kapustą / ziemniaki pieczone / ogórek kiszony / smalec / chleb swojski / soki i woda w dzbankach / kawa i herbata / sosy / dipy / etc.;- 25.08 Wspólny wyjazd i bardzo prawdopodobny ciąg dalszy integracji, tak jak to miało miejsce rok temu........... Oprócz grilla i noclegu w kwocie 125 PLN/osobę (nieważne czy pokój czy domek) zawiera się również śniadanie.Ośrodek ma również do dyspozycji boisko do siatkówki plażowej, basen, sauny, quady, jazdy konne, etc. Szczegóły znajdziecie w powyższym linku.Jest to II edycja tego typu imprezy organizowanej przez nasz Klub, dlatego mamy nadzieję, że Koleżanki i Koledzy z "Subaru Grupa Lubelskie" i "Subaru Świętokrzyskie" poznani niedawno przy okazji "Subaru Lifestyle" zaszczycą nas Swoją obecnością w naszych skromnych podkarpackich progach... PS:Paliwo dla naszych Subaraków, Kierowców i Pilotów, każda Załoga organizuje indywidualnie.UWAGA: Kontynuujemy zapisy na wspólny przejazd - prosimy wpisywać się na listę po linkiem poniżej:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1A8MVvPelpP0XFd7AhcKtNpn4QEcN_cjs-YvYeV7sjZs/edit?fbclid=IwAR36Bk58dZEY1pFc0RzybsIvCxkmfJ9oJmHJ-VNedeNHpUAENPhbKHKoyvQ#gid=0P.S. Osoby, które chciałyby dołączyć do nas w trakcie przejazdu częścią Pętli Bieszczadzkiej, mogą zrobić to w każdym dowolnym momencie - można nas szukać na trasie Osoby, które nie deklarowały noclegu / nie dokonywały płatności, a chciałyby uczestniczyć w integracyjnym wieczornym grillu, muszą zapewnić sobie wszystko we własnym zakresie.ZAPRASZAMY !!!
 5. Trza było dać znać, pogadalibymy co nieco jak poprzednio Jeszcze drugie tyle i FHI wymieni Ci gablotę na nówkę
 6. Wrzucam trochę zdjęć z ostatniego spota 6.07. - Park Papieski / Podpromie / Kolorado Dzięki wszystkim za uczestnictwo i do następnego razu !!
 7. Kolejne, cykliczne spotkanie SKP... Dyskutować będziemy też na temat propozycji i lokalizacji wakacyjnego zlotu SKP w dniach 24-25.08.2019 r. Przybywajcie !! Dla tych co być może nie wiedzą - rozpoczęliśmy też akcję z kolejną edycją koszulek klubowych Subaru Klub Podkarpacie. Zamówienia i zapisy można robić do dnia 7.07., potem lista idzie do realizacji.
 8. Nie wiem, czy oglądali? - świetna impreza była, Subaru Grupa Lubelskie super to ogarnęła
 9. Podobno ze szkołą też tak jest - im jest bliżej, tym bardziej nie chce się tam chodzić Żartuję oczywiście. Co się odwlecze, to może nie uciecze... Jak to: w następną?? Następna to jest 29.06.! I to pisze gość, który kalendarze SKP ogarniał... Hahahah
 10. Kubeczki wyglądają super !! Świetna robota, @Adventure184 !!
 11. Szósty zlot Subaru Klub Podkarpacie już za nami !! Pogoda i frekwencja na czerwcowym zlocie dopisała, dziękujemy wszystkim za przybycie, uczestnictwo, i zapraszamy oczywiście na kolejne !! Pomału myślimy też nad wyjazdowym zlotem SKP pod koniec wakacji, który już na stałe wpisał się w kalendarz naszych regularnych spotkań :)
 12. Gotowi na kolejnego spota z SKP ? Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie !
 13. To był naprawdę fantastyczny weekend, i świetna impreza... Ukłony dla organizatorów za doskonałe ogarnięcie tematu Subaru Klub Podkarpacie dziękuje za zaproszenie i wspólnie spędzony czas !! Pozdrawiamy... i do następnego razu !!
 14. Pozazdrościć Niech śmiga bezawaryjnie, tu, tam i nawet jeszcze dalej Szanowne Grono, to była naprawdę fantastyczna impreza... Pierwszego dnia klimat trochę popsuł deszcz, ale i tak było rewelacyjnie !! Mam nadzieję, że za rok spotkamy się znowu i w jeszcze większym gronie. Podziękowania i ukłony dla wszystkich za uczestnictwo i współtworzenie klimatu tego wspaniałego wydarzenia !!!
 15. Zapowiada się świetna impreza, bardzo jestem ciekawy formuły, frekwencji, czy to wszystko wypali... i jak się potoczy. Swoją drogą to należą się ukłony dla grupy Subaru Lubelskie za pomysł, inicjatywę, a przede wszystkim za chęci ogarnięcia tak fajnego event'u. Zamierzam się tam pojawić... Na pewno w sobotę, co do niedzieli to jeszcze zobaczymy... Trzymam kciuki za organizatorów, żeby wszystko się udało
×
×
 • Create New...