Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam srebrnego Forestera NO... który dzisiaj w Bóbrkach/Bieszczady cofał na główną a potem atakował gruby żwirowy podjazd. Nie zdążyłem dojechać i zatrąbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownictwa czarnego XV WPI z małą świnką nad tablicą rejestracyjną. Świnka chyba czerwona, a że mała (3-4cm?) to za późno dostrzegłem.

Grafitowego, nie czarnego :) Ujawniają się na kresce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowców Subaru, z którymi jechałem w sznurku w drodze do Warszawy :) mianowicie ekipę w bugu wrx combi rej DJ, oraz dwóch foresterów. Świnie były:) Pozdrawiam również kierowcę czarnego bloba wrx spotkanego na bielanach, pozdrowienia z czarnego hawka n/a :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego Forka spotkanego dzisiaj w Nowej Bystrzycy woj. lubelskie. Wyjeżdżałem z bocznej i pomachałem a kolega mimo że komórka przy uchu, cisnął po prostej to pomachał również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forka spotkanego wczoraj na drodze z Podlejek do Olsztynka. Kiwka była

Wysłane z Xiaomi

Rowniez!! Co to za droga w ogole jest?! Mapy google znowu stanely na wysokosci zadania ;-) ale ze da sie czyms takim znad morza az do wawy....dalej nie wierze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

- hawk taki jak mój (ale oczywiście gorszy :biglol:)​ - była kiwka rano około 9:30 w okolicach Kasprzaka

- lanos STI na numerach WW..., którego widziałem około 17 w centrum W-wy

Edytowane przez Przemeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...