Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To co widziałem ok 18 w korku na Wisłostradzie w strone Gdańska.

 

Niebieskie STi Hawk Eye bez swin, zanim sie zakorkowalo pan troche mnie poganial z lewego pasa. :wink:

 

Czarny new age WRX/STi ze swinia z tyłu, blachy WZ chyba jesli dobrze pamietam ale moge sie mylic.

 

Subaru Baja :mrgreen:

 

A musze poweidziec, ze korek był bardzo przyjemny bo oprocz w/w miałem okazje ujrzec i posluchac G klase Brabusa w czarnym macie (miazga !), corvette C4 i Saaba 93 Turbo X (pierwszy raz widzialem to auto, roi wrazenie a wydech chodzil prawie jak w EVO :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie STi Hawk Eye bez swin, zanim sie zakorkowalo pan troche mnie poganial z lewego pasa. :wink:

 

Również widziałem, pozdrowiliśmy się stojąc już w korku...

 

Czarny new age WRX/STi ze swinia z tyłu, blachy WZ chyba jesli dobrze pamietam ale moge sie mylic.

 

To ja :-) A Ty czym jechałeś?

 

ujrzec i posluchac G klase Brabusa w czarnym macie (miazga !),

 

Zgadzam się, miazga... a kawałek za nim z tyłu jechał ML63 AMG... ale to już nie robiło takiego wrażenia jak ten G (ach, ten czarny mat...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem srebrnym BMW E36, Ty stałeś na lewym pasie, ja byłem na prawym ale akurat na środku staly dwa dostawczaki, dlatego nie mogłem dojrzec czy to WRX czy STi :wink: Niebieski subarak był ok 10 aut przede mną. A ML mi sie własnie przypomniał jak napisałeś. Ah te korkowe historie :mrgreen: to jeszcze korzystajac z okazji pozdrowie ladna pania z Clio stojąco w tym samym korku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem srebrnym BMW E36, Ty stałeś na lewym pasie, ja byłem na prawym ale akurat na środku staly dwa dostawczaki, dlatego nie mogłem dojrzec czy to WRX czy STi :wink: Niebieski subarak był ok 10 aut przede mną. A ML mi sie własnie przypomniał jak napisałeś. Ah te korkowe historie :mrgreen: to jeszcze korzystajac z okazji pozdrowie ladna pania z Clio stojąco w tym samym korku. :mrgreen:

 

 

Tak czytam to wszystko i żałuję, że blisko do pracy mam :cry:

 

Pozdro dla MarioF u mnie pod domem :-)

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj z godz. ~17:00 dla Hogi'ego z ul. Chłodnej/Towarowej :wink:

 

Pozdrowienia z dzisiaj:

 

- z godz. ~12:30 dla Kierowniczki granatowgo GT z zielonymi/pistacjowymi alu z ul. Górczewskiej/Powstańców Śląskich,

- z godz. ~17:20 dla Kierownika srebrnego WRX'a z ul. Chłodnej/Towarowej :arrow: była szyka kiwka :wink: ,

- z godz. ~21:45 dla Kierwonika złotego (chyba) M3 z ul. Prostej/Kasprzaka :arrow: było "grubo" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla MarioF u mnie pod domem :-)

hehe dzieki chłopaku :D

 

pzdr dla cysztofa z ktorym wczoraj wieczorem troche pogadalismy i potestowalismy jego nowa zabawke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowców:

- STI hawk-eye w takim kolorze, jak ma carfit, chyba na numerach KT, który wsiadał wczoraj wczesnym popołudniem do samochodu pod Smykiem w W-wie. Zaparkowany był na Kruczej dość... ciekawie :twisted:

- STI hawk-eye z naleśnikiem, stojącego na Bukowińskiej pod Bomi, numery NOL i jakieś japońskie hasło na klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wysyp subarynek: pozdrowienia dla:

1.kierownika Forestera przed Paderewskim przed 8.00

2. tradycyjnie dla Naleśnika i towarzyszki rano na Poniatowskiego.

3. kierownika czarnego Forka na Lipowej przed 19.00

4. kierownika oświniaczonego niebieskiego STI na Głuskiej przed 20.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie, pozdrowienia dla:

-kierownika niebieskiej turbowanny (GF) ze świniaczem na lusterku, jakoś koło 14:45 stał w korku na trasie gdańskiej, w Łomiankach

-kierownika czerwonego Legacy II kombi, też świniacz na lusterku był - on za to stał kilka minut później w korku na Wisłostradzie, przy zwężeniu "mostowym" ;-)

-kogoś od białego STI 06-07, blachy chyba WB - też nie było jeszcze 15, skręcał z Wisłostrady na Trasę Toruńską 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam

- kierownika czy też kierowniczkę czarnego Swifta ze świnką na lusterku zaparkowanego w czwartek ok. 19 na Puławskiej w okolicach numeru 41

- i tego kogoś kto zaparkował srebrnego Forka I z boxem na dachu na Melsztyńskiej też w czwartek, widziany przez okno ok. godz. 21

I zdecydownie NIE pozdrawiam kierownika niebieskiego wrx-a rej. W4 ..... (wczoraj, Puławska na wysokości M. Wilanowska, po godz. 17), który to zdecydował się na kolanach pasażera siedzącego na przednim fotelu przewozić dzieciaka (o pasach i foteliku nie mogło być mowy) a na dokładkę, z fasonem, przejechał na czerwonym przejście dla pieszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce niebieskiego STi DW... jakoś tak chyba, mijanego gdzieś pod Toruniem ok 14.00 (kiwka ręką była) bo świniaki były. Z godzinę wcześniej czarne Legacy z białą świnka ale bez kiwki.

 

Byłeś w Toruniu i nie dałeś znaććć?? :evil::lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...