Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Do Tesco na Kabatach, to chyba po promocyjną pasztetową przyjechałeś, bo jedyny kawior jaki tam widzieli, to na Twoich zębach... :P:mrgreen:

 

Eee tam. Tesco bardzo dobrze się sprawdza jeśli chodzi o niektóre artykuły - szczególnie te o długich terminach przydatności (chemikalia, napoje itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak przystojny, że mogłoby się to potem skończyć awanturą w domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

 

Nie mam pytań. :mrgreen: LOL :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam srebrnego WRX-a widzianego wczoraj około 12:00 przy Rondzie Babka. Przechodziłem w okolicy więc kiwki nie było. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto dzisiaj wyjezdzal o 8.30-8.40 z oisiedla Derby na Bialolece niebieskim blobem na zlotych felach ze swinka i tablica EL.... ??

To samo auto mijalem wczoraj w korku na torunskiej jadac na karty.

Milo wiedziec ze to juz 3ci klubowicz w tej okolicy bedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj krążyłem GT kombi na gościnnych występach i oczywiście spotkałem WSZYSTKICH!!!

 

- oliwkowy Forek na tajnym oesie Zawady-Augustówka koło 9:00

- najszybsze sandały w kraju :D /akurat na rowerze/ na Bruzdowej - 1,5 minuty później

- Mstar koło Sadyby BM

- Godlik z drugiej strony tej samej Sadyby BM

 

pozdro

goory

 

P.S.

GT to jednak GT 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Harvestera po 14 kiwkującego koło budowy Stadionu Narodowego w ostatniej chwili zauważyłem smigającą Imprezkę :mrgreen:
Odpozdrawiam, też zauważyłem Cię w ostatniej chwili ;)

 

Pozdro również dla złotawego forka widzianego chwilę wcześniej na wale miedzeszyńskim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

dla Mackasubru widzianego na woloskiej okolo godziny 16,

dla kierownika bialego GTka pare minut pozniej na niepodleglosci,

i dla kierownika wisniowego turbodziadka rowniez na niepodleglosci pare minut pozniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STi ze świnką jadącego S1 w kierunku Częstochowy jakoś po 14. Chwilę później w tym samym kierunku grafitowy lub czarny Forek ze świnką :) Było to gdzieś w połowie drogi między Częstochową, a zjazdem na 8mke na Warszawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STIaja 2002 WPR... który przejechał z hukiem chwilę temu ul. Girarda w Żyrardowie. Wydech to miał chyba ze 4" :twisted: Jakby odrzutowiec przeleciał... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wczorajsze" pozdrowienia dla :

- kierownika czarnej Imprezy N/A MY 06 PO ##### widzianej w Poznaniu na ul. Warszawskiej ok 16.00

- kierownika czarnego Forestera MY 06 WE ###### widzianego na starej A2 od strony Wrześni ok. 16,30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj krążyłem GT kombi na gościnnych występach i oczywiście spotkałem WSZYSTKICH!!!

 

- oliwkowy Forek na tajnym oesie Zawady-Augustówka koło 9:00

 

Od pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wszystkich tych którzy byli na Men's Day. :)) Trochę forumowych Subaraków widziałem 8)

Oraz pozdrowienia dla forumowicza na Superbiku ze świnią na owiewce, którego pozdrowiłem na pasach, aż dwa razy na Powstańców Śląskich ok. 13.55 :roll: Fotkę Ciebie jeszcze wrzucę ;)

Oraz pozdrowienia dla Szakala który jak zwykle jest w złym miejscu w nieodpowiednim czasie :( Mam nadzieję, że.... Ty już wiesz :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Forysia III gen. WE........ parkującego dzisiaj na tyłach szkoły nr 1 w Kozienicach. Ładniutki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...