Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowniczki i pasażerki srebrnego Forysia z czarnym świniaczem, a jakże, z którą minęliśmy się na Młodzieńczej ok. 15:00. Właśnie odbywałem pierwszą jazdę z nowym tłumikiem. Kiwka niestety bez wzajemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podłączono net :mrgreen:

Chyba nie będę codziennie przez najbliższy rok pozdrawiał GTeka, w jedynie słusznych i wieśniackich barwach, stojącego na Niedźwiedzia, więc zrobię to ten jedyny raz :wink: pozdro.

 

Wymienione kiwki z kierownikiem bug eye'a na Lotników, a na Towarowej chyba ktoś z Saab'a chciał mnie pozdrowić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrną WRX ze świniaczem na lusterku, z która dziś przebyłem krótką trasę Stryjeńskich-Wąwozowa. Kiwka była.

 

Odpozdrawiam najładniejszemu foresterowi jakiego widziałem.

 

Oraz pozdrowienia dla forestera w barwach straży pożarnej widzianej przy hirszfelda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarego EVO na fajnych Katowickich blachach, z zakazaną naklejką na skrzydle widzianego chwile temu w Sochaczewie, i dla wawrzona który stanął obok niego na światłach :wink:

 

PS. Ktoś od nas :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam:

- wlasciciela niebieskiej Imprezy Kombiwar - MY 06 N/A zaprakowanej na ul. Suwak

- kierownika czarnego Forysia MY 06 N/A, ktoremu dymilem przed nosem z dyszla :lol: wczoraj ok. 20.30 od Pl. Wilsona, na Wislostradzie i moscie Grota-Roweckiego

- kierownika czanego Evo - ktoremu zwialem na moscie Grota Roweckiego - dzisiaj ok. 8.15 :cool:

- Olge - spotkana dzisiaj okolo 18.00 na ul. Ks. Popieluszki (widze, ze pozbyliscie sie mołdawskich tablic :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi! i znów mi robiłes bruum ! na wiadukcie nad Poleczki :grin:

 

Odpozdrawiam :mrgreen:

Lubię tam trochę przycisnąć, szczególnie podczas killowania. :razz:

 

Pozdrawiam Ciacha, którego dziś mijałem przy zjeździe z Mostu Świętokrzyskiego po praskiej stronie.

Śliczne to EVO. :mrgreen:

 

 

Zdrajca. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.... szkoda, ze te 2-metrowe sumy nie przyplynely... Myslisz Moniq, ze po co Cie tam zabralismy? Chcelismy jakis "combat" zobaczyc wreszcie :mrgreen:

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierownika bialego WRXa MY 06, z ktorym rządzilismy na odcinku Legionowo-Warszawa/Tarchomin. Milo, ze 10 letni GT-ek w 3 osoby nie odpuszcza nowemu WRX-owi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...