Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego wrx'a i Pana domestosa666 którego jakiś czas temu widziałem pod M1 w Częstochowie ;-) Pozwoliłem zrobić sobie zdjęcie...

Obrazek

 

I jeszcze zaległe pozdrowienia dla czarnego wrx 01 które to widziałem 2 tygodnie temu koło 22:00 jak jechało na północ Częstochowy :wink:

 

 

To ten z lexusami z tyłu? :wink: Koleś jest trochę dziwny. Kiedyś jechałem z nim drzwi w drzwi i udał, że nie widzi mojego machania kończynami.

 

Pozdrawiam kombi Legaca WPIxxxx, który jechał ok godz 11 w kierunku Hanysowic. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Wilna dla wszystkich forumowiczów. Na razie jestem drugi dzień, bardzo sympatyczne miasto. Mijałem salon Subaru (niestety nie było czasu żeby wejść), widziałem jeden majtkowóz (kolor identyczny jak Arno ale brak karmnika), a przed biurem zaparkowało to:

 

zdjcie006ec8.th.jpg

zdjcie007hz0.th.jpg

 

Jakoś tak od razu lepiej się zrobiło na mrozie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego wrx'a i Pana domestosa666 którego jakiś czas temu widziałem pod M1 w Częstochowie ;-) Pozwoliłem zrobić sobie zdjęcie...

Obrazek

 

I jeszcze zaległe pozdrowienia dla czarnego wrx 01 które to widziałem 2 tygodnie temu koło 22:00 jak jechało na północ Częstochowy :wink:

 

 

To ten z lexusami z tyłu? :wink: Koleś jest trochę dziwny. Kiedyś jechałem z nim drzwi w drzwi i udał, że nie widzi mojego machania kończynami.

 

Pozdrawiam kombi Legaca WPIxxxx, który jechał ok godz 11 w kierunku Hanysowic. :grin:

 

hmm jakoś nie zwracałem uwagi albo i nie zdąrzyłem ;p wiem że kierownik dosyć szybko porusza się po Częstochowie no i ma spoiler od sti z tyłu :wink:

 

Przy okazji jeszcze pozdrowienia dla srebrnego forysia SKxxxxx który często jest widoczny pod politechniką częstochowską i na alejach. Jakaś miła pani nim jeździ :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...