Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dzisiaj z godz 16 dla grafitowego WRX-a na radzymińskiej WF.... było machanko mimo braku trzody , dla stojącego na Pradze niebieskiego lanosa na NOL... stojącego na parkingu , pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wroclawskiego forka skrecajacego w bajana poszly dlugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla kierownika czarnego hawka ( chyba ) o nr WSC na trasie od mostu północnego w stronę cytadeli. Pan chyba zapomniał słomy z butów wyjąc jak wsiadał do auta. Mam nadzieje, ze tego palucha to Ci szyber przyciął a straż miejska zrobiła pamiątkowe zdjęcie.

 

 

Wysłane z iSzita za pomocą Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla białego OBK rej. KR na A4 na odcinku Ruda Śl. w kierunku Chorzowa... pogoniły nas skody w tedeiku :D

 

i pozdrowionka z Chorzowa spod lokalu wyborczego dla oświniaczonej czarnej turbowanny, byliśmy chyba razem spełnić obywatelski obowiązek ;)

szkoda że byłem trochę w biegu i w autku nie było kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrowię czarnego hawkeye? Chyba dobrze mówię, koło dragona w Jawiszowicach. Gęba mi się cała otworzyła z wrażenia :D Autko chyba czasem stoi koło małego lasku w Jawiszowicach jak się jedzie na Bielany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownienia dla niebieskiego STI spotkanego na drodze Góra Kalwaria - Piaseczno dziś ok 20:20. Mignięcie długimi było.

Pozdrownienia dla niebieskiego STI spotkanego na drodze Góra Kalwaria - Piaseczno dziś ok 20:20. Mignięcie długimi było.

...odpozdrawiam leciałem w stronę Góry Kalwarii z mojej strony zawsze pierwsze światełka pozniej odmachane :)) aż miło jak sie Subarowicze szanują na drodze ( nie zawsze jestem czujny ale pomaga i upomina mnie nie raz moja druga połówka wskazując jak GPS wzrok na Subaru na drodze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...