Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego WRX'a kombi MY04-05 widzianego wczoraj po 19 w Mragowie.

 

A ja pozdrawiam Twojego WRXa, którego widziałem wczoraj w nocy pod "Piękni, młodzi i bogaci" (to tak na potwierdzenie kawiorostwa ;) ), STi US Spec '03 stojące uliczkę dalej i srebrnego GTka '96 stojącego dwie uliczki dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRX'a kombi MY04-05 widzianego wczoraj po 19 w Mragowie.

 

A ja pozdrawiam Twojego WRXa, którego widziałem wczoraj w nocy pod "Piękni, młodzi i bogaci" (to tak na potwierdzenie kawiorostwa ;) ), STi US Spec '03 stojące uliczkę dalej i srebrnego GTka '96 stojącego dwie uliczki dalej ;)

 

Zeby jeszcze tego bylo malo, to w lokalu musialem siedziec w garniturze, bo prosto ze slubu przyjechalem.Kawiorostwo pelna geba icon_cool.gif.Dzieki za pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka zaległych pozdrowień z weekendu

Piątek

- wrx sedan niebieski - Połczyńska ok 11

- wrx kombiwar niebieski - okolice Żelaznej po 11

- GT czerwone z granatowym tyłem

- dwa Forysie zaparkowane w bocznej uliczce od Emilii Plater

Sobota

- srebrny WRX na Domaniewskiej około 12.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Przemq'a który mnie minął o 4 rano z piątku na sobote jak wracałem chwiejnym krokiem do domu.

 

He he 8). Ja miałem niestety noc szofera... :roll:

 

Trzeba było dzwonić - podwiózłbym. Wiem, że mieszkasz w centrum, a taki spacer nigdy nie zaszkodzi, ale mi by tym bardziej nie zaszkodziło podwiezienie Cię 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla So What! - o ile dobrze zauważyłem przez swoje zaparowane szyby - przemykającego ul. Kobierzyńską :)

 

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 8:34 pm ]

I jeszcze pozdrowienia dla Blondasa? Widziałem czerwonego GT na zwierzynieckiej, kombiaka na srebrnych felgach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego wrx'a 2004 ? z ktorym poszalelismy na trasie wjazdowej do wawki z kierunku Gdańska :) Fajnie wygladaly 2 rozwscieczone imprezy :)

 

To ja byłem, sorry, że dopiero teraz odpowiadam. Sympatycznie było, ale krótko, bo zjechałeś w kierunku Starego Miasta, zdaje się. Twoja rejestracja jest na FZ czy jakoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czerwonego GT kombi, które wczoraj około 19:00 ostro hałasowało na Bemowie - byłem na poczcie, oddalonej o paręset metrów, a pisk było słychać nawet tam :twisted:.

 

I dziś takie pół-pozdrowienia dla kierownika GL-a w kolorze zielonkawym, który snuł się skrajnym lewym pasem Trasy Toruńskiej w kierunku Bródna - snuł się na tyle, że musiałem rozwiązać sprawę prawą stroną :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowka dla Moniki i jej pieknego niebieskiego GieTeka spotkanych wczoraj w Dzankowni - milo bylo poznac osobiscie - mam nadzieje ze lampeczka juz dziala :D

 

pozdo dla Inzyniera Mamonia spotkanego rowniez u Dzanka :mrgreen:

 

Również pozdrawiam wszystkich spotkanych i dziękuję Adamusowi za podwiezienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czerwonego GT kombi, które wczoraj około 19:00 ostro hałasowało na Bemowie - byłem na poczcie, oddalonej o paręset metrów, a pisk było słychać nawet tam :twisted:.

 

 

moze TomS upalal troche - bo nie bylem to ja, a nieduzo jest GieTekow kombi w pieknej czerwieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze TomS upalal troche - bo nie bylem to ja, a nieduzo jest GieTekow kombi w pieknej czerwieni

 

Celowo nie pisałem, że to mogłeś być Ty, bo mogło się okazać, że ostro szlifujesz formę na Słomczyn II i wolisz się tym nie chwalć :mrgreen:

 

juz sie wlasnie nosze z takim zamiarem - troche potrenuje a i tak Kubus mnie sejem objedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...