Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę OBK stojącego na parkingu przy McDonald w kierunku Wrocławia oraz dwa granatowe forki pędzące na Katowice

 

I jeszcze legacy sedan mijanego przed Wrocławiem.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez luki266
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z polskiego pozdrawiam osobę od granatowego/fioletowego WRX-a MY06 (ze świnią) widzianego na parkingu przy os-ie Użranki oraz dla granatowego GT-ka kombi, niebieskiego WRX-a od Forestera, które były zaparkowanego obok siebie kawałek dalej na tym samym parkingu.

Pozdrowienia również dla kierowcy białego STI MY13 rej. WA, który jechał w niedziele z Ryna na Mrągowo. Może skojarzy kamerkę na dachu w Corolli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów widzianych na Rajdzie Polski. Mam nadzieję że policja była wyrozumiała dla kierownika forumowego srebrnego gietka zatrzymanego na wylocie z Mikołajek. Pozdrówka od mojej Pani dla ubłoconego subaraka ze świnkami na tylnej klapie nr KWI 33...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Pania :), ktora czekala na zielone swiatlo w al. Jerozolimskich (obok dw. Centralnego) dzis, okolo godz. 20.30. Auto to czarna Impreza (blob lub hawk) na pomaranczowej/blado czerwonej feldze. Machalem, trabilem, ale Pani mocno wpatrzona w komorke ;)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy STi Blob z którym sobie pomachaliśmy wczoraj na pl. Narutowicza przed 18-tą jakoś. Czy ja dobrze widziałem z przodu angielską blachę a z tyłu nasze WX ?

BTW - ładnie mruczy :D

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak mieć pompę przez kilka godzin :)

Czyli transport Saszyńskiego z Wrocka do Ostrowa Wlkp :)

Najlepsze jest to,że człowiek ,który upala na codzień 350KM Legacy jest zachwycony dźwiękiem jaki wydaje 116KM wolny ssak:) No chyba ,ze leciało R+!! Meega komplement :)

Igi,Saszyński-dzieki za mega przelocik :)

post-7758-0-42639300-1379664259_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...