Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Szakala, z którym wymieniliśmy kiwki na trasie W-Z a także pozdrowienia z podziękowaniami za wpuszczenie na suwak w tym samym miejscu dla załogi nowego forka na złotych felach. Nie ma to, jak brać subarowa 8-).

 

Odpozdrawiam, kiwka spóżniona, ale była :) nie spodziewałem się nikogo w bejcowozie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemnego Legacy II kombi ze swinia na lusterku, ktorego spotkalem na Marszalkowskiej wczoraj kolo 21. Nie zdazylem kiwnac, bo skrecalem w prawo w Krolewska, a Legaś leciał prosto.

 

Odpozdrawiam, bo to chyba ja tam wtedy byłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam też panią w białym BMW ze świniami, z którą minęliśmy się wczoraj wieczorem w bramie Domaniewskiej 52... mój pilot zauważył świnie ale było już za późno na trąbienie

 

Żona moja 8-). Odpozdrowiła? Uczę i proszę, by zwracała uwagę. Parkuje tam regularnie, bo pracuje w biurowcu Domaniewska 52.

 

 

 

Raczej nie zwróciła uwagi na mnie. Ja jej nie kiwałem ani nie trąbiłem bo świnie na BMW wypatrzył dopiero mój kupel, który jechał za mną na rowerku :P Ostrzeż ją, że musi być czujna gdy będzie wyjeżdżała z pracy - ja w tych godzinach czasami będę wjeżdżał :biglol: właśnie mi się tam klient wprowadził.

 

----------------

 

dzień dobry śródmieście :ph34r:

 

25577730.jpg

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopanem - pozdrowienia z ostatniego tygodnia dla kilku GT przejeżdżających przez Kasprusie/Orkana oraz z Nędzy Kubińca powyżej Straży Pożarnej - dla srebrnego Legacy kombi z różową świnką na klapie. Ja na rowerze incognito ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- czarnego Bloba Sti na Alei Zjednoczenia kole 15

- carta wychodzącego z Forka na Pawiej

- granatowego Forka WPI ze świniakiem na klapie stojącego kawałek dalej na Pawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków

Pozdrowienia dla niebieskiej chyba nawet czystej Imprezy ze zlotymi felgami dzisiaj na ul.Szpitalnej, na przeciwko teatru Słowackiego jechala,ok godz 14/15, jak tylko uslyszalam bulgot to wyjrzlam od razu przez okno :) piękna byla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem subarakowy dzień!

Serdeczne pozdro dla dzisiejszych kierowników:

- niebieskiego oświnionego bloba WRX który mnie bulgotem wyrwał z przemyśleń, machanko obustronne, Dickensa ok 9.05.(właśnie tak będzie brzmieć mój STI - co to za tłumik? Brzmi zabójczo!)

- kierownika niebieskiego new age WRX z parapetem a'la Prodrive i świniami na chlapaczach z którym lecieliśmy i razem skręcaliśmy chwilę po 9.00 w Al.Krakowskiej, mrugane obustronnie

- bordowego Forka 2gen przedliftowego z wiatrakiem i świniami, machane obustronnie w serwisie A.Kopera.

- zielonej Corsy B ze świnią na klapie zauważonej ok 15.20 na Grójeckiej w kierunku centrum

- kierownika srebrnego OBK MY10 na Włodarzewskiej przy Al.Jerozolimskich ok 19.10, świnek brak, machane obustronnie (!)

- kierownika grafitowego OBK MY10 na krakowskich blachach z którym pogadaliśmy trochę w jednym ze sklepów nocnych w Jędrzejowie ok 22.00

 

I jeszcze zaległe pozdrowienia dla Mazdy MX5 RJAxxxx obmachanej obustronnie w środę na Grójeckiej po 22.00. Znów się spotykamy. :) Widziałem też Twoją Miatę niedawno na parkingu Carrefoura Reduta, nie miałem jednak kartki aby zostawić pozdrowienia.

 

Stanowczo udany dzień. Warthog po przeglądzie 45kkm - wszystko przeszedł wzorowo oprócz drugiej już wymiany klocków, coś za szybko się kończą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...