Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla brodatego kierownika niebieskiego GX z którym wymieniliśmy kiwki na Tarnowskiej około 16.30.

 

Szczególne pozdrowionka dla Pani w srebrnym legasiu kombi którą prawie dwa razy dziennie widuję w Wesołej. Zazwyczaj mijamy się rano jak jedziemy do pracy i popołudniu jak wracamy do domu. Dzisiaj się nawet uśmiechnęła do mnie. :oops::oops::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bananowy* hotel :mrgreen:

 

*) slowko, ktore zanabylem** w stolnicy

**) patrz punkt *) :twisted:

bananowy? Radisson? OGS! Co ty opowiadasz. Toz to jest hotel dla rep-ów zagranicznych. Biznesmenow z kiepskich firm. Okropna sieciówa w dodatko franczyzowa.

Wlasnie mieszkam w Radissonie w Kijowie. Mieszkam bo musze. W Wilnie tez pewnie raczej w Radissonie. Ale jak bylby wybor - w zyciu.

Bo np tutaj jest wybor jedynie taki, Albo palace za 400 Euro, albo nowy, ale byle jaki Radisson za 300. To jest wszystko wzgledne. Bardzo wzgledne. Bo tutaj za 120 euro ladujesz w karaluchach. Serio.

A ile kosztuje Bristol w Warszawie? Pewnie ze 150 ( zaleznie od umowy). A hotele nieporownywalne.

A dwanascie lat temu koszmarne pieniadze placilismy w Kijowie za hotel typowo Radziecki, i co to jest bananiarnia?

A Radisson Warszawski - w zadnym razie nie jest bananiarski. raczej odwrotnie. Na pytanie gdzie mieszkasz, pada odpowiedz w Radissonie, slyszy sie odpowiedzi - o jezu.

Wlasnie tak sie ocenia ludzi, po mylacych pozorach.

Sam w ogole jestes bananem, bo masz komputer i lacze. MASZ? TOS BANAN, dla kogos kto nie ma, bo go nie stac.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, jak widac, ja banan nie jestem bo sie nie znam :lol: ale za to Ty jestes obeznany ... banan :mrgreen: Komputer i lacze sie nie licza bo to ma wiekszosc spoleczenstwa... a chodzi o mniejszosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bywam w hotelach za 400 Euro. To nie mój standard korporacyjny.

 

To nie jest tak. Są miejsca, w których nie ma innej możliwości, niż hotel za 400 EUR, bo po prostu baza noclegowa jest zbyt mała.

 

Dla porównania: Hilton w centrum Wiednia przy Ringu, według cennika "z ulicy" to 250 EUR. Hilton w Atenach, w okresie 'okołoolimpijskim' - 650 EUR, a gówniany hotel w Moskwie - Mieżdunarodnaja - 300 EUR. Hilton Metrolpole w Londynie - 180 EUR. Luksusowy mały hotel w Bratysławie (taki boutique hotel) - Marrol's - 100 EUR. Beznadziejny hotel w Mińsku na Białorusi - jedyny dostępny - Mińsk - 200 EUR.

 

Logiki - zero.

 

(Ceny mogą być niedokładne, bo moja firma ma wszędzie mega-zniżki i mogłem nie zapamiętać dokładnych cen wyjściowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o hotelach została wycięta do osobnego wątka - > http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=105553

 

Przemeq musisz napisać jeszcze raz tego posta już w wątku hotelowym, bo w momencie jak ja wydzielałem posty to Ty napisałeś odpowiedź tutaj, a nie mam możliwości doklejenia posta do istniejącego wątka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla srebrnego GT stojącego codziennie pod THB Auto Serwis na Kol. Stawiska :mrgreen: Dla srebrnego Ferysia widzianego wczoraj na ul Katowickiej w Mysłowicach ok 18:45 i dziś ok 14:15 koło mysłowickiej giełdy SM ***** Dla Legacy widzianego wczoraj pod Altusem w Katowicach przed 16 i kilku innych których już nie spamiętałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Arno i niebieską Imprezeę pod Polsatem na Ostrobramskiej (EL ...), która często tam parkuje. Niezadowolonych z kijowskich hoteli zapraszam do Rialto w Warszawie.

 

Mieszkam 300m od budynku Polsatu i jedynie widywałem tam EVO VI które teraz właściciel prawdopodobnie zamienił na białego Spec C.

 

Pozdrawiam kierownika STi W1 STI którego widziałem około 16.30 na Prymasa Wyszyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z wydechem masz rację... za cichy!

to może by tak jakiegoś Supersprinta wmontować?

 

Nie ma wyjścia, coś trzeba będzie zrobić na 100% bo tak nie da się jeździć ;)

Brakuje tego bulgotu, cio?Szkoda, że montaż niefabrycznego wydechu wiąże się z utratą gwarancji w przypadku jakiejś awarii, ale wiem, że niektórzy fachowcy przymykają na to oko :roll:

Panowie w momencie kiedy wymieniacie tylko puszke czyli back pipe i nie ruszacie kata to nic nie tracicie.

polecam H&S bo sa lepsze basy niz w supersprincie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kierownika srebrnego WRX z gołym bagażnikiem (EL....), który dziś po południu przejeżdżał przez Kielce, i został na wysokości bazarów skillowany przez moją żonę przy pomocy Toyoty Yaris... - serdeczne pozdrowienia z prawego fotela :D .

 

PS. Jak można jeździć, trzymając na kierownicy przedramię lewej ręki, a prawą nie wiadomo gdzie...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...