Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika stalowego legacy kombi WPR 51..... (czy jakoś tak), zaparkowanego w Pruszkowie naprzeciwko parkingu przy PKP.

Zaparkowałeś na zakazie postoju, straż miejska lubi tam zostawiać "niespodzianki" za wycieraczką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego (?) forka, ktory wpuscil mnie z lacznika przy nowym Kleparzu w Krakowie dzisiaj okolo 17:15. Swinka namierzona na klapie, chociaz byla biala i ciezko dostrzec :D

 

Miała być na lusterku ale ostatecznie wylądowała na klapie. Też pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moze i nie wiem,ale ,czy pozdrawia sie tylko tych,ktorzy maja znaczki na aucie?.....ps.w dniu,kiedy jechalem na zimowy przeglad do ASO K. w staszych,klasycznych Subarakach,widzialem same ...kobiety....dalo mi to do myslenia....pozdrawiam,te Panie...chociaz,zadna z Nich nie loooknela na mnie,na mojego czarnego Legara,a byl wymyty,ladny,nietuzinkowy....elegancki....jak ja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moze i nie wiem,ale ,czy pozdrawia sie tylko tych,ktorzy maja znaczki na aucie?.....ps.w dniu,kiedy jechalem na zimowy przeglad do ASO K. w staszych,klasycznych Subarakach,widzialem same ...kobiety....dalo mi to do myslenia....pozdrawiam,te Panie...chociaz,zadna z Nich nie loooknela na mnie,na mojego czarnego Legara,a byl wymyty,ladny,nietuzinkowy....elegancki....jak ja ;-)

 

bo nie masz prosiaka i wiatraka rowniez :cool:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanego mitsu "prawie jak SUBARU" na Czerniakowskiej dzis okolo 14:30 :)

 

8241691797_a11bcdb07d.jpg

:) by kochanken, on Flickr

 

pozdrawiamy z małżonką :smile:

 

goory

 

goory, a kiedyś żaliłeś mi się że jak mieliście na Terrano na kole zapasowym dużą świnię to nigdy nikt Was nie pozdrowił...a teraz proszę...ustrzeliła Was moja dziewczyna :)

p.s. pozdrowienia z graspu :) odwiedziłbyś nas w nowej siedzibie bo już z 1,5 roku się nie widzieliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanego mitsu "prawie jak SUBARU" na Czerniakowskiej dzis okolo 14:30 :)

 

8241691797_a11bcdb07d.jpg

:) by kochanken, on Flickr

 

pozdrawiamy z małżonką :smile:

 

goory

 

goory, a kiedyś żaliłeś mi się że jak mieliście na Terrano na kole zapasowym dużą świnię to nigdy nikt Was nie pozdrowił...a teraz proszę...ustrzeliła Was moja dziewczyna :)

p.s. pozdrowienia z graspu :) odwiedziłbyś nas w nowej siedzibie bo już z 1,5 roku się nie widzieliśmy...

 

Lecą te miesiące....:-)

 

Faktycznie, na Mitsu ten napis budzi więcej emocji niż na Tyranie.

Na mitsumaniakach nas jednak nie za bardzo lubią ;-)

 

pozdrowienia dla dziewczyny i firmy.

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdawiam czarnego forestera z ramkami znczek plejad chyba VII (slabo widze) na szybie tylnej migalem machalem zrownalem sie skrecajac z czerniakowskiej w lewo na wysokosci gagarina ale bez odzewu (rej WN......)

Edytowane przez cieba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażera Forka N/A, który w sposób nielegalny, niezabezpieczony wozi w kabinie bydło nierogate i wystawia przez okno rozmieszając moich chłopaków. :) Dziś na Pl. Konstytucji w W-wie. Miły początek dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażera Forka N/A, który w sposób nielegalny, niezabezpieczony wozi w kabinie bydło nierogate i wystawia przez okno rozmieszając moich chłopaków. :) Dziś na Pl. Konstytucji w W-wie. Miły początek dnia.

Znaczy co? Z kibolami jeździ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...