Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj dla czarnego miśka EVO spotkanego koło godziny 20 na ulicy Sobieskiego w kierunku Wilanowa (przed skrzyżowaniem z Wilanowską). Misiek oświniaczony na lusterku i z ramkami i naklejkami (na spoilerze) czterech wiatraków. Jak by postawić nasze fury obok siebie to by był fajny kontrast :) czarny misiek z białymi naklejkami i czarną ramką vs biała impreza z identycznymi czarnymi naklejkami i białą ramką :) Tylko inne roczniki miśka i imprezy ale i tak by fajnie wyglądało :P Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla GuźcoTribeci ze świniakiem na tyle i blachach SBI, w okolicy której jechałem od Janek do Warszawy.

podejrzewam że znam człowieka i samochód - kierownik jeszcze nie forumowy - samochód kupiony w ub. piątek od forumowicza z Bielska. Chłopak mieszka w okolicy Janek :) Przekażę mu że jeszcze na Forum się nie pojawił a już pozdrowienia dostał :mrgreen:

A no właśnie, bo starałem się machać widząc Świnkę, ale siedzący w środku jakoś nie zajarzyli o co mi chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ślicznego oświnaczonego "robala" BlueMica na wieśniackim :-) złotym felunku zastopowanego przez podwójny patrol na Puławskiej tuż za Piasecznem w kierunku Warszawy ok. godz. 18:50...

Łączę się w bólu ...

 

-- Cz cze 28, 2012 7:44 pm --

 

Pozdro dla nowego właściciela Bakupnoforka jadącego Katowicką w stronę Warszawy. Ten głupio się usmiechający z białego trafica to Ja :wink:

Halo, momencik - czy mam rozumieć że Bakupno swoje cacuszko sprzedał ???

No co to się narobiło ... Tylko na chwilkę człowiek na urlop wyskoczy, wraca a tu rewolucja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ślicznego oświnaczonego "robala" BlueMica na wieśniackim :-) złotym felunku zastopowanego przez podwójny patrol na Puławskiej tuż za Piasecznem w kierunku Warszawy ok. godz. 18:50...

Łączę się w bólu ...

Też mijałem, też pozdrawiam :!: :lol: ...też współczuję :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ślicznego oświnaczonego "robala" BlueMica na wieśniackim :-) złotym felunku zastopowanego przez podwójny patrol na Puławskiej tuż za Piasecznem w kierunku Warszawy ok. godz. 18:50...

Łączę się w bólu ...

Też mijałem, też pozdrawiam :!: :lol: ...też współczuję :|

 

no dziękuję ślicznie i odpozdrawiam :)

 

 

zasadniczo było miło i sympatycznie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo było miło i sympatycznie :twisted:

 

ile kosztowała ta przyjemność i coś nawywijał?

 

 

no własnie to ja w sumie nie wiem czemu mi tak współczują... :P

ja tylko z kumplem policjantem gadałem o rejsie po Morzu Północnym na jakim był w weekend majowy, a że rozmowa miała miejsce w radiowozie przy Puławskiej i moj robal se stał na awaryjnych nieopodal... no cóż... różnych sie ma kumpli i nie było gdzie zaparkować :twisted::twisted::lol:

 

pewnie uratowałem kilka duszyczek, bo gadaliśmy tam dobre 3 kwadranse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo było miło i sympatycznie :twisted:

 

ile kosztowała ta przyjemność i coś nawywijał?

 

 

no własnie to ja w sumie nie wiem czemu mi tak współczują... :P

ja tylko z kumplem policjantem gadałem o rejsie po Morzu Północnym na jakim był w weekend majowy, a że rozmowa miała miejsce w radiowozie przy Puławskiej i moj robal se stał na awaryjnych nieopodal... no cóż... różnych sie ma kumpli i nie było gdzie zaparkować :twisted::twisted::lol:

 

pewnie uratowałem kilka duszyczek, bo gadaliśmy tam dobre 3 kwadranse ;)

Tak nawet myślałem że to Ty, ale nie miałem pewności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnej(?) TurboWanny z MOVE OVER -> widzianej dziś po 19:00 na Czecha, na skręcie w Kajki.

Niebieskim Bugiem kombi skręcałem z Kościuszkowców w stronę miasta :-)

 

Jak i również dla załogi ciemnego WRXa(?) z naleśnikiem i (chyba) anteną CB, obwarczanego przeze mnie przed pierwszą w nocy na Ursynowie - Rosoła, skręt w stronę Leclerca :-)

 

Aha! Kolega widział w korku na mieście w Wawie po 17:00 srebrną Imprezę kombi z różową świnką, kubełkami i dodatkowymi zegarami na desce, rejestracja chyba GD... Aż dzwonił z tym do mnie. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej wanny, spotkanej dzisiaj w Wałbrzychu. Czekałem na kolegę który na światłach został, grzecznie na awaryjnych stoję i podjeżdża niebieskie piękności i pyta czy coś się stało. Takie rzeczy to tylko Subaru :D Wymieniliśmy kilka słów, akurat świeżo po zakupie wolnossaka byłem/jestem 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...