Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kolegi w srebrnej imprezie kombi wyjeżdżającego z Szyszkowej 39 :)

tak mnie zaskoczył widok Subaraka w tym miejscu że aż stanęłam :lol:

 

Pozdrawiam również, wyjeżdżałem od Jacka z JSS :)

no właśnie dlatego mnie tak zatkało, bo nie wiedziałam że ktoś z forum poza mną do niego jeździ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowić kierownika niebieskiego GTka z czerwonymi chlapaczami na blachach RZE ..... widzianego w okolicach ZUSu w Rzeszowie oraz właściciela białego wolnego Forka KLI ....MY97<99 którego często spotykam w okolicach ul Rejatna również w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowić kierownika niebieskiego GTka z czerwonymi chlapaczami na blachach RZE ..... widzianego w okolicach ZUSu

 

Równierz pozdrawiam :D , czym się przemieszczasz? - może kiedyś Cię wychwycę

 

Ogólnie w Rzeszowie jest ciężko z jakąkolwiek kiwką - nikt mi nie odmachuje tylko patrzą jak na idiote :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam mini zagłębie Plejadowe na parkingu przy Małej Łąki (ostatni wjazd od Stryjeńskich przed Belgradzką). Dziś widziałem tam pięknego Forka S-Turbo, srebrnego Legacy sedana mk2 i czarnego turbodziadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego forka ze świnką widzianego około godziny 19 w piasecznie :wink:

 

To może ja:)

A gdzie w piasecznie?

Koło kościoła z zalesiu dolnym :wink:

 

jak czarny to drugi w pno sg9 turbo to jakis dziadek lata, chodz i ja tam do zioma smigam, ale moj forek oswiniony jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego forka ze świnką widzianego około godziny 19 w piasecznie :wink:

 

To może ja:)

A gdzie w piasecznie?

Koło kościoła z zalesiu dolnym :wink:

 

jak czarny to drugi w pno sg9 turbo to jakis dziadek lata, chodz i ja tam do zioma smigam, ale moj forek oswiniony jest :)

Na pewno czarny, miał świnkę a ja machałem ręką wystawioną przez szybę tak, że raczej trudno było nie zauważyć :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego forka ze świnką widzianego około godziny 19 w piasecznie :wink:

 

To może ja:)

A gdzie w piasecznie?

Koło kościoła z zalesiu dolnym :wink:

 

jak czarny to drugi w pno sg9 turbo to jakis dziadek lata, chodz i ja tam do zioma smigam, ale moj forek oswiniony jest :)

Na pewno czarny, miał świnkę a ja machałem ręką wystawioną przez szybę tak, że raczej trudno było nie zauważyć :P :wink:

 

to albo ten dziadek albo ja juz nie pamietam ze tam jechalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowić kierownika niebieskiego GTka z czerwonymi chlapaczami na blachach RZE ..... widzianego w okolicach ZUSu

 

Równierz pozdrawiam :D , czym się przemieszczasz? - może kiedyś Cię wychwycę

 

Ogólnie w Rzeszowie jest ciężko z jakąkolwiek kiwką - nikt mi nie odmachuje tylko patrzą jak na idiote :lol:

Byłem akurat na piechotę. Przemieszczam się teraz zieloną Micrą K11 albo białym Trade . Co do Subaru tak jak w podpisie niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...