Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia dopasowywania nieudolnych kierowców do określonych miast i miasteczek bawi mnie od lat. Dlatego temat jak najbardziej na miejscu.

Najlepsze jest to, że te dopasowania nijak się mają do rzeczywistości a wynikają jedynie z lokalnych animozji (które obecnie nie mają najmniejszych podstaw). No bo przecież ci tamci, z których my się śmiejemy MUSZĄ być gorsi we wszystkim od nas wspaniałych. :P

 Wszyscy narzekają na kierowców z Warszawy i na styl jazdy po Warszawie. Nie mam pojęcia dlaczego, bo ja ich bardzo chwalę, a po Warszawie jeździć bardzo lubię. Są (oczywiście w swojej średniej) zdecydowani na drodze, szybcy, nie są pierdołowaci. To efekt ostrej szkoły przetrwania w dużym mieście. Dlatego chętnie podpinałem się za takimi kierowcami na trasie. Teraz to niezbyt działa bo rejestracje leasingowe psują ogląd sytuacji kto skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dziedzic_Pruski napisał:

Jest to zapewne jakiś urząd, gdzie wszyscy parkują tak codziennie, kończą o tej samej porze i się znają. Dodatkowo za szybą zapewne numery telefonów. 

Zapewne nie jest ;)

 

Godzinę temu, suberet napisał:

Wszyscy narzekają na kierowców z Warszawy i na styl jazdy po Warszawie. 

Ja też nie ;)

Bardzo dobrze mi się jeździło po Warszawie, pod warunkiem, że jechałam :P

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Aga napisał:

Ja też nie ;)

Bardzo dobrze mi się jeździło po Warszawie, pod warunkiem, że jechałam :P

Otóż to! 

Choć znam takich, dla których stanie (nie tylko w warszawskim) korku jest mniej stresujące niż jazda. :blink:

Pewnie jak w końcu dotrą do domu wyskakują z tekstem "Witaj kochanie! Wiesz jak dzisiaj super mi się wracało z pracy?! Zeszło trochę dłużej, ale warto było. Samego stania w korku z pół godziny, a reszta to relaksujące turlanie się max 20km/h"

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, suberet napisał:

"Witaj kochanie! Wiesz jak dzisiaj super mi się wracało z pracy?! Zeszło trochę dłużej, ale warto było. Samego stania w korku z pół godziny, a reszta to relaksujące turlanie się max 20km/h"

a Ona na to: "Stefan! Stefan! Obudź się! No, Stefan! Dzwonili z pracy, że Ci się HO zacięło czy jakoś tak" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ThorG. napisał:

a Ona na to: "Stefan! Stefan! Obudź się! No, Stefan! Dzwonili z pracy, że Ci się HO zacięło czy jakoś tak" 

Ale mój tekst jest napisany zgodnie z wymogami norm EU i nie zawiera lokowania płci :coffee: , ...... więc dlaczego Stefan?!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...