Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Fiji napisał:

Wydaje mi się że jeszcze poczekamy na coś co przebije 'Zaczynam rozumieć' Paczesia.

Sent from my BlackBerry using Tapatalk
 

Oby nie spełniło się marzenie Kacpra o jodłowaniu.

Pacześ grubo idzie ... .

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, llkuba napisał:

Oby nie spełniło się marzenie Kacpra o jodłowaniu.

Pacześ grubo idzie ... .

A Lotka znacie? Mój ulubiony. Polecam wybrać się obejrzeć na żywo.

 

A tu jeden z moich ulubionych kawałków (co prawda nie Lotek, ale świetny):

 

Edytowane przez Giechu
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turbo napisał:

Od dłuższego czasu te wszystkie stand upy polegają na rzuceniu kurwą i japierdolem w przypadkowym miejscu, a nie na celnych punchline'ach czy choćby zabawnych anegdotkach 

Cóż....., prymitywny humor dla prymitywnych ludzi.

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PiotrGS napisał:

Mam nadzieję, że ten śmiech z sali to tak jak w sitcom' ach jest podkładany.

:coffee:

Jeśli nie to świat w złą stronę zmierza :(

Są gusta i guściki - każdy ma prawo do własnych. Jednych bawi Kabaret Starszych Panów, innych Marcin Daniec ;) Jedni zachwycają się Mozartem, inni Sławomirem :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sluf napisał:

Są gusta i guściki - każdy ma prawo do własnych. Jednych bawi Kabaret Starszych Panów, innych Marcin Daniec ;) Jedni zachwycają się Mozartem, inni Sławomirem :) 

  

W punkt. :) pól poprzedniej strony była frajda z powodu literówki.

 

"Figth"

"Wakli"

"Wankli"

 

No jaja były niesamowite! Dobrze, że ktoś w końcu zatrzymał tę karuzelę śmiechu:)

Edytowane przez Giechu
interpunkcja
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Giechu chyba niepotrzebnie się napinasz, zwłaszcza w wątku o rozluźnianiu atmosfery. Jakoś nie przypominam sobie, abym napisał, że Mozart jest lepszy od Sławomira, albo, że Daniec jest mniej zabawny od Przybory. Różnych ludzi bawią różne rzeczy, niekoniecznie zabawne dla innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wywyższanie się kogokolwiek, mi po prostu brakuje błyskotliwego dowcipu, który jeszcze jakiś czas temu łatwo było utrafić nawet w TV. Próbuje się go zastąpić wulgarnością, no i cóż - okazało się że jest na to duża publika, a z pieniędzmi się nie wygra. 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Giechu napisał:

pól poprzedniej strony była frajda z powodu literówki.

 

Właśnie sięgnąłem wzrokiem na poprzednią stronę. Literówka to raczej najmniejszy problem hasła "First to fight". Trzeba by zapytać native speakerów jak odbierają to hasło, dla mnie jest bardzo mocno pejoratywne. Przede wszystkim "fight" w języku ang. oznacza walkę w bardzo ogólnym tego słowa znaczeniu. Może być to walka na wojnie, ale może być to także zwykła bójka, bijatyka, chryja, sprzeczka, awantura etc. ... to słowo w j. angielskim jest bardzo pojemne. Patrząc na to hasło z takiej perspektywy, dla jednych będzie oznaczało "Pierwsi do walki" a dla innych "Pierwsi do bitki". Przynajmniej ja, nie English native, tak to odbieram. 

 

Wolałbym, żeby to hasło było bardziej precyzyjne i lepiej oddawało istotę sprawy, np. "First to battle" dla mnie brzmi dużo lepiej, bo jednoznacznie wskazuje, że chodzi o walkę na wojnie, bitwę, walkę o coś ważnego ... rodzinę, kraj, Ojczyznę etc.

 

Bardzio ciekawi mnie opinia filologa w tej sprawie.

 

Ale skoro jesteśmy w wątku o rozluźnianiu atmosfery to wrzucam stary, prymitywny, bardzo prymitywny ;) skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju bo tam jest dużo o walkach, bitwach, tudzież Kościuszkowskich dywizjach. I cóż z tego, że prymitywne, skoro mnie i nie tylko mnie bawi :)
 

 

 

Edytowane przez subleo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, subleo napisał:

Ale skoro jesteśmy w wątku o rozluźnianiu atmosfery to wrzucam stary, prymitywny, bardzo prymitywny ;) skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju bo tam jest dużo o walkach, bitwach, tudzież Kościuszkowskich dywizjach. I cóż z tego, że prymitywne, skoro mnie i nie tylko mnie bawi :)

Kabaret Moralnego Niepokoju w przeciwieństwie do Kacpra i całej reszty  nie jest wulgarny to po prostu inna liga. 

 

Trzeba "zluzować majtki" i jak nam się coś nie podoba to tego nie oglądać. 

 

U Kacpra podobał mi się koniec czyli oddział alfa walczący z żulami w śmietniku... . 

 

Mój znajomy kiedyś sprzedał swojej rodzinie kawał o Murzynkach podczas Wigilii:

 

Święty Mikołaj z reniferami odwiedził Afrykę.

 

Święty Mikołaj pyta dzieci: Czy dzieci były grzeczne ?

Dzieci odpowiedziały: TAK

Święty Mikołaj zadaje drugie pytanie: A czy obiadek zjedzony ?

Dzieci z łzami w oczach odpowiedziały: NIE.

To Mikołaj do dzieci: To prezentów nie będzie tylko RUZGA !!!.

 

Znajomy stwierdził, że cała rodzina patrzyła się na niego jak na niedorozwoja. 

 

Humor potrafi być okrutny ;).

A morał z tego taki, że większość z Was podczas Wigilii przypomni sobie ten kawał. Więc nie róbcie za dużo jedzenia żeby ... bo biedne dzieci z Afryki nie mają co jeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, suberet napisał:

Co jednych obraża, to innych bawi. Sam przecież tego bronisz.:)

Osobiście nie czuję się urażony. Mam korzenie robotniczo- chłopskie i jestem prostym człowiekiem ;), natomiast Twój komentarz był jednoznacznie personalnym atakiem na grupę forowiczów komentujących stand-up.

Przypominam, że jest to niezgodne z regulaminem, co nie przystoi człowiekowi na poziomie ;)

9 godzin temu, sluf napisał:

chyba niepotrzebnie się napinasz, zwłaszcza w wątku o rozluźnianiu atmosfery

Masz rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Giechu napisał:

Osobiście nie czuję się urażony. Mam korzenie robotniczo- chłopskie i jestem prostym człowiekiem ;), natomiast Twój komentarz był jednoznacznie personalnym atakiem na grupę forowiczów komentujących stand-up.

Przypominam, że jest to niezgodne z regulaminem, co nie przystoi człowiekowi na poziomie ;)

 

No to przynajmniej wg. korzeni jesteśmy jedno. :)

Co za czasy, kiedy wyrażenie negatywnej opinii zaraz staje się ATAKIEM. :facepalm: Moi rodzice uczyli mnie, że człowiek wulgarny to prostak. Czy coś się zmieniło? Jeśli tak, to pora umierać.

Ani w dzieciństwie, ani potem nie usłyszałem od nich nigdy takich słów, mimo, że byli prostymi robotnikami bez szkół. Teraz ludzie aspirujący do elit zachowują się i mówią jak ......., (dobra, dostosuję się do political corercted). Czy wobec tego mam uznać moje wychowanie za błędne, a moich rodziców za zacofanych i bez poczucia humoru?

Druga sprawa, to to, że ludzie pewnego pokroju, czyli mający swoiste poczucie humoru, nijak nie potrafią uznać, że można być wesołym i dowcipnym człowiekiem nie realizując tego tak jak oni. Tacy nazywają mnie ponurakiem, bo nie potrafię na imprezie uchlać się i zarzygać podłogi, a oni uznają to za świetną zabawę.

Jak mam traktować człowieka, który podczas skeczu ożywia się tylko na dźwięk wulgaryzmów? Jako kogoś powyżej mojego poziomu? Na to mi wygląda.:D

Przepracowałem w kopalni, wśród bluzgających górników (ci wszyscy stendaperzy to przy nich cienkie bolki) ale jakoś nigdy mnie to nie raziło. Dlaczego? Bo nie pchali się ze swoim językiem gdzie nie ich miejsce.

Pewnie wywołam jakąś g....burzę, ale chyba mam prawo do obrony, skoro nazwano mnie człowiekiem poniżej poziomu. :P

hehehe, ciekawe czasy - na poziomie jest miłośnik publicznych bluzgów,  i to on ma wszelkie prawa do akceptacji i wyznaczania norm przyzwoitości, a przeciwny pogląd musi się bronić, bo poziom jego kultury jest nie godny towarzystwa. :blink::biglol:

Może nawet na bana zasłużyłem.:dance:

Edytowane przez suberet
  • Super! 5
  • Dzięki! 2
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...