Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Przed sądem w małym miasteczku na południu USA adwokat skarżącego woła starszą kobietę na pierwszego świadka.

Podchodzi do niej i pyta: „Mrs. Jones, zna mnie pani?"

Odpowiedź: „Tak, znam pana, Mr. Williams. Znam pana od małego i prawdę powiedziawszy, pan mnie bardzo rozczarował. Pan kłamie, zdradza żonę, manipuluje ludźmi. Pan myśli, że jest pan znaczącym człowiekiem, a wystarcza panu rozumu na tyle, by poruszać paroma kartkami papieru. Tak, znam pana".

Adwokata zatkało i nie wiedział, co ma robić. Przechodzi parę kroków po sali sądowej tam i z powrotem po czym pyta świadka: „Mrs. Jones, zna pani adwokata obrony?"

Odpowiedź: „Tak, znam Mr. Bradley od czasu jego młodości. On jest leniwy, udaje pobożnego a ma problem z alkoholem. Nie umie nawiązywać normalnych kontaktów z ludźmi i jego kancelaria adwokacka jest najgorsza w całej prowincji. Nie należy przy tym zapominać, że zdradza żonę z trzema innymi kobietami, jedną z nich jest pana żoną. Tak, znam go".

Po tej wypowiedzi wzywa sędzia obu adwokatów do stołu sędziowskiego i cicho do nich mówi: „Jeżeli któryś z was, idiotów, zapyta ją, czy mnie zna, wyślę was obu na krzesło elektryczne"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważny wywiad w Polityce w 40. rocznicę wyprawy na Księżyc, a tu nagle taki smaczek :

 

Powiem panu coś jeszcze – nawet w programie Apollo, zakładającym aktywny udział człowieka, do lotu na Księżyc wcale nie byli potrzebni piloci. Wszystkie zadania mógł wykonać bez problemu np. oficer łodzi podwodnej. Ale wyobraża pan sobie, że na Księżycu lądują marynarze?

 

Może to bardziej nadaje się do wątku o lotnictwie, ale ja aż się popłakałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...