Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre jaja ze sklepu subaru :

Sklep:Dzień dobry.

Ja:Dzień dobry.Chciałem kupić maskę.

Sklep:Proszę numer nadwozia

Ja: 17 cyfr

Sklep: A to jest turbo czy nie ?

 

To po jakiego grzyba numer VIN jak nawet nie wiedzą potem czy jest dziura w masce ??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmusić kota do połknięcia tabletki? Oto cenne porady:1. Złap kota i trzymaj go mocno. Ułóż go sobie na kolanach, głowa kota na Twoim ramieniu, jakbyś karmił niemowlę z butelki. Pewnym głosem powiedz, "Dobry kotek". Wrzuć kotu tabletkę do pyszczka.2. Zdejmij kota z żyrandola, a pigułkę spod kanapy.3. Powtórz instrukcje z pktu 1, tym razem przytrzymując przednie łapki kota lewa ręką, a tylne prawym ramieniem. Wciśnij kotu tabletkę do pyszczka używając prawego palca wskazującego.4. Wyciągnij kota spod łóżka. Otwórz opakowanie i weź nowa tabletkę. (Oprzyj się pokusie wzięcia nowego kota).5. Ponownie powtórz instrukcje z pkt 1, z taka zmiana, ze gdy już Uda Ci się umieszczenie kota w pozycji niemowlęcej, usiądź na brzegu krzesła, pochyl się nisko nad kotem i używając prawej ręki otwórz kotu pyszczek podnosząc górna szczękę kciukiem i palcem wskazującym. Szybko wrzuć tabletkę. Ponieważ Twoja głowa znajduje się na kolanach, nie będziesz widział, co robisz. W sumie, nie ma różnicy.6. Pozostaw kota wiszącego na zasłonach. Pozostaw tabletkę w swoich włosach.7. Jeśli jesteś kobietą, porządnie się wypłacz. Jeśli jesteś mężczyzną, porządnie się wypłacz.8. Teraz się opanuj. W końcu kto tu rządzi? Zlokalizuj kota i tabletkę. Przyjmując pozycje 1, powiedz zdecydowanym głosem: "W końcu kto tu rządzi?" Otwórz kotu pyszczek, weź tabletkę i... ups!9. Nie działa, prawda? Usiądź i pomyśl. Aha! Wszystko przez te pazury!10. Doczołgaj się do szafki z pościelą. Wyciągnij z niej duży ręcznik plażowy. Rozłóż go na podłodze.11. Wyjmij kota z szafki kuchennej, a tabletkę z doniczki z kaktusem.12. Rozłóż kota na ręczniku tak, aby szyja kota leżała na długiej krawędzi ręcznika.13. Rozpłaszcz przednie i tylne łapki kota na jego brzuszku. (Oprzyj się pokusie rozpłaszczenia kota).14. Owiń kota ręcznikiem. Szybko!15. Przyjmij pozycje nr 1. Lewa rękę umieść nad kocia głowa. Naciśnij pyszczek na zwarciu szczek i spróbuj go otworzyć.16. Wrzuć tabletkę w pyszczek kota i lekko ja wepchnij. Voila! Udało się.17. Odkurz fruwające kłaki (kota). Zabandażuj rany (swoje).18. Zjedź dwie aspiryny i połóż się do łóżka.

 

I wlasnie dlatego mam psa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Ostatnio musieliśmy zrobić prześwietlenie czaszki kocicy mojej lepszej połowy. Weterynarz wytłumaczył jak trzymać. Pewni siebie poszliśmy na rentgen. Efekt zepsute chyba 4 klisze, ja podrapany i pokrwawiony, moja luba również.

Tydzień później daliśmy kocicy dwie tabletki ogłupiające. Miała spać.. o dziwo nie spała... nie była w stanie już ani siedzieć ani stać ale mimo wszystko 3 klisze zepsuliśmy bo i tak się wyrywała :twisted: O tym, że znowu oboje byliśmy podrapani nie wspominam.

 

Ale i tak koty są przefajne i prześmieszne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Ostatnio musieliśmy zrobić prześwietlenie czaszki kocicy mojej lepszej połowy. Weterynarz wytłumaczył jak trzymać. Pewni siebie poszliśmy na rentgen. Efekt zepsute chyba 4 klisze, ja podrapany i pokrwawiony, moja luba również.

Tydzień później daliśmy kocicy dwie tabletki ogłupiające. Miała spać.. o dziwo nie spała... nie była w stanie już ani siedzieć ani stać ale mimo wszystko 3 klisze zepsuliśmy bo i tak się wyrywała :twisted: O tym, że znowu oboje byliśmy podrapani nie wspominam.

 

Ale i tak koty są przefajne i prześmieszne :grin:

 

Mój wet jak widzi, że wchodzę, to woła asystentki albo praktykantki, żeby "przygotowały kotka do oględzin". Ja wychodzę, a jeszcze na zewnątrz słyszę wrzaski, zarówno kota jak i praktykantek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi pijak na dworzec autobusowy, szuka wolnego miejsca, ale nie ma dużego wyboru, więc siada obok księdza. Ksiądz niezadowolony, bo pijak "wonie" alkoholem, z jednej kieszeni wystaje mu butelka, z drugiej papierosy. Pijak wyjmuje gazetę i czyta. Po chwili zwraca się do księdza z pytaniem:

- Może mi ksiądz powiedzieć co powoduje artretyzm?

Ksiądz pomyślał: no! teraz mu palnę kazanie! - i zaczyna:

- Jeżeli nadużywasz alkoholu, papierosów, prowadzisz życie niemoralne - cudzołożysz, kradniesz, nie szanujesz wartości - to Bóg zsyła artretyzm!

Pijak pokiwał ze zdziwieniem głową, zakrył się gazetą i czyta dalej. Po chwili księdzu głupio się zrobiło, że tak z góry potraktował bliźniego, zaczyna w pojednawczym tonie:

- Przepraszam, wiem że tak nie powinienem, a jak długo pan ma ten artretyzm?

- Kto? Ja? - dziwi się pijak - ja nie mam, właśnie czytam, że papież ma!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Mój wet jak widzi, że wchodzę, to woła asystentki albo praktykantki, żeby "przygotowały kotka do oględzin". Ja wychodzę, a jeszcze na zewnątrz słyszę wrzaski, zarówno kota jak i praktykantek :mrgreen:

 

Mój siersciuch jest prze kochany, ale niema czasu się z nim jak potrzeba cyrtolić, grube rękawice BHP mocny chwyt i niema szans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dyskutowaliśmy jak zwykle z żoną o tym i o tamtym...

Dochodząc do jakże delikatnego tematu eutanazji - o wyborze między życiem i śmiercią - powiedziałem:

"Nie pozwól mi żyć w takim stanie, bym był zależny od jakichkolwiek urządzeń i karmiony przez rurkę z jakiejś butelki.

Jeśli przyjdzie mi znaleźć się w takiej sytuacji, lepiej odłącz mnie od urządzeń które trzymają mnie przy życiu".

A ona wstała, wyłączyła telewizor i peceta, a piwo wystawiła za drzwi...

Głupia krowa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu, kiedy dresy już szeleściły, popularna była nacja jeźdźców, zwanych rycerzami ortalionu. Wyróżniali się oni spośród innych wojów światopoglądem, zbroją, końmi... Wszystkim!

Krążą o nich legendy, szlachta słysząc szelest ortalionu drzwi w okiennicach zamykała, a książęta mosty zwodzone podnosili. Tak, to oni, rycerze ortalionu!

 

Wyróżniali się wieloma aspektami - zbroja, nowoczesna w paski, które symbolizują męstwo i odwagę. Przyłbica - z daszkiem, odrobinę przyciemniona, by złych oczu przeciwnikowi nie pokazywać. Rumak - zazwyczaj bawarski, z Prus przywieziony, mało jeżdżony, sportowy i prawie jak nowy. Przyozdobiony proporczykami wszelakiej maści!

 

Zwyczajami się także owi nadwiślanie wyróżniali. Gdy szlachta w karczmach bawiła, oni w gimnazjonach nad tężyzną swą pracowali. Gdy mieszczaństwo upijało się winem oni anabolikami swe mięśnie nadmuchiwali.

 

Trudnili się oni przeważnie utrzymaniem porządku w karczmach i gospodach, zapał studzili chłopów, mieszczan i każdego kto czytać umiał.

 

W wolnych chwilach miejscowe dziewki uwodzili, zajeżdżając swymi pruskimi rumakami do wsi. A nie wolno zapomnieć, że plebejskie dziewoje, jakże uwielbiały rycerzy w szeleszczących zbrojach, mknących przez podgrodzia na swych bawarkach w wieku podeszłym.

 

Za niezwykle miłych i uprzejmych ludzi byli uważani, ilekroć spotykali kogoś na swej drodze pytali: Czy masz jakiś problem?!

 

Czasem jednak trudnili się lekkim rozbójnictwem, ale to nie plama na honorze, to podstawa do uzyskania kolejnego paska na zbroi! Za ofiarę lub za dziewkę uwiedzioną (nawet wyimaginowaną, byle dobrze opowiedzianą). Często prześcigali się oni w bajaniu, kto więcej jednym ruchem położył, który szybciej na swym rumaku aluminium podbitym przez dziedziniec przejechał. Ach, bardzo rywalizującym byli środowiskiem.

 

Żyli na granicy prawa, często przez królewskie straże ścigani. Jednakże zawsze do swego lasu wracali i żyli. Nie wyginął ten nadludzki gatunek, ba! Ewoluował przez wieki. Do dziś można czasem potomka ortalionowego w świecie zobaczyć. Praktycznie nie zmienili się w porównaniu ze swymi przodkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...