Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, llkuba napisał:

Nie takie jak Ty ;).

W 2005 roku oglądałem wszystkie odcinki Miriam i na ostatnim zakrztusiłem się frytkami .

Ale to ty w większości kobiet widzisz Miriam lub inne takie/takich. Sam polecałeś maść, którą możliwe, że wypróbowałeś więc się teraz nie wymiguj.:biglol:

3 godziny temu, llkuba napisał:

Nie takie jak Ty ;).

W 2005 roku oglądałem wszystkie odcinki Miriam i na ostatnim zakrztusiłem się frytkami .

Ale to ty w większości kobiet widzisz Miriam lub inne takie/takich. Sam polecałeś maść, którą możliwe, że wypróbowałeś więc się teraz nie wymiguj.:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, hugo napisał:

Ale to ty w większości kobiet widzisz Miriam lub inne takie/takich. Sam polecałeś maść, którą możliwe, że wypróbowałeś więc się teraz nie wymiguj.:biglol:

Spokojnie, nie denerwuj się wystarczy, że raz napiszesz mam już Kobietę i nie zabiorę Tobie żadnej, żadnego ;). Na pudełko od kremu jest pewna informacja: "od pierwszego dnia życia" i już nie chcę widzieć czym byłeś smarowany w dzieciństwie.  

 

Nie wiem jak Tobie to wytłumaczyć podam prosty przykład:

 

Idziesz do warzywniaka kupić jabłka to musisz wiedzieć, że to 21 może być zgnite. 

 

I to co najważniejsze Casanova był tylko w filmie ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, llkuba napisał:

Spokojnie, nie denerwuj się wystarczy, że raz napiszesz mam już Kobietę i nie zabiorę Tobie żadnej, żadnego ;). Na pudełko od kremu jest pewna informacja: "od pierwszego dnia życia" i już nie chcę widzieć czym byłeś smarowany w dzieciństwie.  

Nie wiem jak Tobie to wytłumaczyć podam prosty przykład:

Idziesz do warzywniaka kupić jabłka to musisz wiedzieć, że to 21 może być zgnite. 

I to co najważniejsze Casanova był tylko w filmie ;).

Kolejny przykład mowy nienawiści.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu teoretyzujecie jak innowiercy jacyś o 24 hurysach miesięcznie, a tu bardzo poważny portal prawicowy informuje bardzo poważnie i naukowo o ozdrowieńczym wpływie patrzenia na niewieście piersi :pstryk:

https://wolnosc24.pl/2019/01/23/szach-mat-feministki-naukowcy-udowodnili-patrzenie-na-kobiece-piersi-przedluza-zycie/

  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, subarutux napisał:

Wy tu teoretyzujecie jak innowiercy jacyś o 24 hurysach miesięcznie, a tu bardzo poważny portal prawicowy informuje bardzo poważnie i naukowo o ozdrowieńczym wpływie patrzenia na niewieście piersi :pstryk:

https://wolnosc24.pl/2019/01/23/szach-mat-feministki-naukowcy-udowodnili-patrzenie-na-kobiece-piersi-przedluza-zycie/

 

terazu juz wiem, dlaczego mnie codziennie tak ciagnie do Estetow :drool::yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamW202 napisał:

FB_IMG_1548277047719.jpg

 

Nie wchodzę w tego typu licytacje - z zasady i przekonania. Ale akurat dzisiaj w drodze z Wwy do Wisły jakiś kolejny mega twardy i pierdzący Civic chciał odjechać mojemu OBKowi, który jest 2.5. Niespecjalnie się oddalił ale piardo-melanż byl wart lepszej sprawy, niż okolice 1400-1600ccm oraz 120dB.

Wyprzedziłem całkiem lekko.

Nie, nie jechałem 200.

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...