Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Grzegorz Magdziarz napisał:

Przejechałeś kogoś na pasach?

 

Nie ale dwa razy byłem świadkiem i ratowałem jak pijani kierowcy przejechali... opowiedzieć Ci? 

 

 

 

 

17796278_1262471260516474_83112188223777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzegorz Magdziarz napisał:

Odwracasz po swojemu koteła ogonem ;):) 

 

Nie rozumiem o co co Ci znowu chodzi, pytasz to ci odpowiadam. 

 

Odpowiedź Ci nie pasuje, zapytaj o coś kogoś innego, chyba  że oczekujesz pytania zwrotnego ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chojny napisał:

 

Nie rozumiem o co co Ci znowu chodzi, pytasz to ci odpowiadam. 

 

Odpowiedź Ci nie pasuje, zapytaj o coś kogoś innego, chyba  że oczekujesz pytania zwrotnego ;)

 

 

Nie chcesz się bawić, to nie. Zabieram foremki i....!!!??? ODDAWAJ ŁOPATKĘ I GRABKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem 2 tyg.temu w laptopie HDD na SSD, postawiłem z powrotem Win7 i trochę aktualizacji już ściągnąłem - ale dzisiaj mnie rozbawiło to:

 

WP_20170407_15_42_07_Pro.jpg

Przy okazji jednak muszę napisać, że skok technologiczny (czytaj: prędkość) meeega!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranne odpalanie typowego polskiego kierowcy. ;)

 

 

- No uwaga!!! Barany, cymbały debile, paszkwile, ameby, słoiki, dupy wołowe, ćwoki wiolinowe, złamasy, parówy, złotówy, ciecie, śmiecie, pedały, wały, geje, mameje, bezmózgi, tępe wuje, dałny, cwele, śmierdziele, stare pierdziele, dziwki, bambusy, czarnuchy, ciaparuchy, dałny, klauny, mięczaki, cioty, gnioty, obsrańce, obsmarkańce, paszczury, obszczymury, kaszaloty, miernoty, paszkwile, pedofile, zoofile, melepety, flety

... ufff !

... No !

... To teraz uwaga bo będę jechał ja król dróg, as przestworzy, dar Boży, kreator zajebistości, okaz bystrości, mistrz prędkości, poskramiacz zakrętów, bożyszcze drogowe, oaza spokoju, poskramiacz gnoju, operator steru jakich niewielu!!! Więc spierd... mi z drogi i klękać na poboczu, aż mnie z podniecenia swędzi w kroczu!!!

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2017 o 10:29, chojny napisał:

Poranne odpalanie typowego polskiego kierowcy. ;)

 

 

- No uwaga!!! Barany, cymbały debile, paszkwile, ameby, słoiki, dupy wołowe, ćwoki wiolinowe, złamasy, parówy, złotówy, ciecie, śmiecie, pedały, wały, geje, mameje, bezmózgi, tępe wuje, dałny, cwele, śmierdziele, stare pierdziele, dziwki, bambusy, czarnuchy, ciaparuchy, dałny, klauny, mięczaki, cioty, gnioty, obsrańce, obsmarkańce, paszczury, obszczymury, kaszaloty, miernoty, paszkwile, pedofile, zoofile, melepety, flety

... ufff !

... No !

... To teraz uwaga bo będę jechał ja król dróg, as przestworzy, dar Boży, kreator zajebistości, okaz bystrości, mistrz prędkości, poskramiacz zakrętów, bożyszcze drogowe, oaza spokoju, poskramiacz gnoju, operator steru jakich niewielu!!! Więc spierd... mi z drogi i klękać na poboczu, aż mnie z podniecenia swędzi w kroczu!!!

no  ale  jak  juz  cytujesz  to  określ  kogo  ;] niech  kolega  chorzyn  ( czy  moze  michal777 ? ) ma  troche  fejmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...