Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Nauczycielka pierwszej klasy, Pani Magda, miała ciągłe kłopoty z jednym z uczniów. Spytała więc:

- Jasiu, o co ci chodzi?

Jasiu odpowiedział:

- Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie, a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w trzeciej klasie!

Pani Magda miała dosyć. Zabrała Jasia do gabinetu dyrektora .

Kiedy Jasiu czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrektorowi cala sytuację. Nauczyciel powiedział pani Magdzie, że chciałby zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na żadne pytanie, będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie sprawiać więcej kłopotów. Nauczycielka się zgodziła.

 

Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie testu, po czym dyrektor zaczął zadawać pytania.

- Ile jest 3 x 3?

- 9.

- Ile jest 6 x 6?

- 36 .

I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor, uważając, że trzecioklasista powinien znać odpowiedzi .

Dyrektor spojrzał na panią Magdę i powiedział:

- Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy.

 

Pani Magda spytała,czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań.

Zarówno dyrektor, jak i Jasiu zgodzili się (i wtedy się zaczęło).

Pani Magda spytała:

- Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa?

- Nogi - po chwili odpowiedział Jasiu.

- Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam?

- Kieszenie.

- Co zaczyna się na "K" kończy na "S", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn?

- Kokos.

- Co wchodzi twarde i różowe, a wychodzi miękkie i klejące?

Oczy dyra otworzyły się naprawdę szeroko, ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział:

- Guma do żucia.

Pani Magda kontynuowała:

- Co robi mężczyzna - stojąc, kobieta - siedząc, a pies na trzech nogach?

Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy, ale zanim zdążył się odezwać.. .

- Podaje dłoń.

Jako że Jasiu radził sobie nadzwyczaj dobrze, pani Magda postanowiła zadać mu kilka pytań z serii "kim jestem".

- Wkładasz we mnie drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie.

- Namiot.

- Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Drużba zawsze ma mnie pierwszy.

Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty, ale Jasiu odpowiada bez wahania:

- Obrączka ślubna.

- Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze.

- Nos.

- Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem.

- Strzała - odpowiedział Jasiu, po czym dyrektor odetchnął z ulgą i rzekł:

- Wyślijcie Jasia od razu na studia. Ja sam na ostatnie dziesięć pytań źle odpowiedziałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona do męża:

Idź kupić bułki.

Ile mam kupić?

No nie wiem, tyle kup,żeby starczyło na kolację i śniadanie.

Mąż zirytowanym głosem:

Jak kupię za mało,albo za dużo,to znów będzie awantura, powiedz,ile mam kupić?

Żona (z zalotnym spojrzeniem) Kup tyle bułek, ile razu się wczoraj kochaliśmy.

Mąż poszedł do sklepu. Staje przed ekspedientką i mówi:

Poproszę siedem bułek. Albo nie, pięć bułek, loda i kakao

 

Na wycieczkę rowerową wyruszyło dwóch wariatów. Jadą... jadą... Nagle jeden zatrzymuje się i spuszcza powietrze z kół.

- Co ty robisz? - pyta drugi.

- A siodełko było za wysoko - odpowiada tamten.

Na to ten drugi zamienia miejscami kierownicę z siodełkiem. Teraz ten co spuszczał powietrze, zdziwiony pyta się:

- A co ty wyprawiasz?

- Zawracam, z takim idiotą jak ty nie jadę dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ forum źle znosi ostatnio żarty na pewne tematy, pozwoliłem sobie puścić "coś" na majla niektórym forumowiczom (w tym wMorderatorom). Jak uznają, że się nadaje do publikacji, to sami wrzucą... a jak nie, to trudno :twisted:

 

Takie czasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ forum źle znosi ostatnio żarty na pewne tematy, pozwoliłem sobie puścić "coś" na majla niektórym forumowiczom (w tym wMorderatorom). Jak uznają, że się nadaje do publikacji, to sami wrzucą... a jak nie, to trudno :twisted:

 

Takie czasy :wink:

 

Mi tez mi też, ja tez chcę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ forum źle znosi ostatnio żarty na pewne tematy, pozwoliłem sobie puścić "coś" na majla niektórym forumowiczom (w tym wMorderatorom). Jak uznają, że się nadaje do publikacji, to sami wrzucą... a jak nie, to trudno :twisted:

 

Takie czasy :wink:

 

aż chyba sprawdzę meila, czy jestem na liście wybranych

 

Edit: jestem na liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ forum źle znosi ostatnio żarty na pewne tematy, pozwoliłem sobie puścić "coś" na majla niektórym forumowiczom (w tym wMorderatorom). Jak uznają, że się nadaje do publikacji, to sami wrzucą... a jak nie, to trudno :twisted:

 

Takie czasy :wink:

 

Dobre :D Ale mimo wszystko proponuje nie umieszczać na forum, tylko mailowo rozesłać :wink: Tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...