Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Paris Hilton......... taka ladna dziewka...

 

 

TJ a toś przypir.............. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

 

 

i jeszcze raz hahaha

 

a co? może powiesz, że pasztet? no proszę cie....

 

dla mnie jest to pasztet :lol: za całokształt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od czego są prezerwatywy..?

 

Owoc... a czemu pytasz? Zaczynasz fakultet z seksuologii i chcesz błysnąć...? :mrgreen:

 

Tak a propos:

 

Tatuś tłumaczy synkowi zasady urozmaiconego pożycia seksualnego. Gestykuluje, miota się po podłodze, wygina niewidzialną partnerkę na

wszystkie strony, obrazowo ze szczegółami przedstawia każdą możliwą i niemożliwą pozycję. Synek tymczasem siedzi skulony na fotelu, czerwony jak burak, uszy mu płoną, rumieńce wypełzły na buzię, głowę coraz bardziej wtula w ramiona, jeszcze trochę i zemdleje. W końcu udaje mu się przerwać

oszalałemu rodzicowi i mówi:

- Ale tatusiu, przestań już proszę! Mówiłem ci, że mam jutro w szkole historię, wiesz wojny, zabory i takie tam, a ty miałeś mi tylko wytłumaczyć co to jest NAJEŹDŹCA!

 

--------------

 

Do seksuologa przychodzi para w podeszlym wieku.

- Czym mogę państwu służyć?- pyta doktor.

- Czy pan doktor mógłby popatrzeć jak odbędziemy stosunek?

Doktor spoglada na nich zaskoczony, ale wyraża zgodę. Kiedy para skończyla, doktor mówi:

- Nie widzę żadnej nieprawidlowości w państwa stosunku.

Para płaci za wizytę 50 dolarów i wychodzi. Identyczna sytuacja powtarza się przez kolejne parę tygodni. Wreszcie doktor nie wytrzymuje i pyta:

- Co dokładnie chcecie znaleźć?

- Niczego nie chcemy znaleźć, panie doktorze - odpowiada starszy pan - Ona jest mężatką, więc nie możmy pójść do niej. Ja jestem żonaty, więc nie możemy pójść do mnie. W Holiday Inn każą płacić 90 dolarów, w Hiltonie 108. U pana robimy to za 50, z czego kasa chorych zwraca nam 43...

 

Zaś wracając do tematu prezerwatyw:

- Tato, mogę spróbować skoków bungee?

- Lepiej nie synku, o ile sobie przypominam, od samiuśkiego początku prześladowały cię wypadki z gumą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma mocne nerwy to polecam to:

 

http://www.hasiok.com/connect.php?id=1726&access=1żygac

 

Też wam sie przycina w połowie?

 

Może ja jestem inny, ale we mnie to ni krzty obrzydzenia nie budzi. Takie rzeczy powinni puszczać na biologii w liceum.

 

Eee nie, po dwoch cieciach wylaczylem, balem sie dalej ogladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma mocne nerwy to polecam to:

 

http://www.hasiok.com/connect.php?id=1726&access=1żygac

 

Też wam sie przycina w połowie?

 

Może ja jestem inny, ale we mnie to ni krzty obrzydzenia nie budzi. Takie rzeczy powinni puszczać na biologii w liceum.

Nie specjalnie rozluxniający temat, ale skoro moderatornia jaśnie panująca nam nie ma nic naprzeciwko to http://www.rotten.com/ . niektóre zdjęcia śmieszne, niektóre przerażające i niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma mocne nerwy to polecam to:

 

http://www.hasiok.com/connect.php?id=1726&access=1żygac

 

Też wam sie przycina w połowie?

 

Może ja jestem inny, ale we mnie to ni krzty obrzydzenia nie budzi. Takie rzeczy powinni puszczać na biologii w liceum.

 

Phi, jak chcesz, to cię kiedyś wezmę do nas na zajęcia... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj podają w mediach że jacyś studenci medycyny z UJ zostaną wywaleni za jakieś robienie sobie jaj z pacjentów.

Kogo to dziwi po aferach z wykładowcami agentami i złodziejami inkunabułów :( takie bedą Rzeczypospolite (IV) .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...