Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam ściganie się na prostej się nawet podoba, może i to nie najambitniejsze, ale ja jestem powiedzmy... wszechstronny. :wink:

 

Nie toleruję zaś takich własnie kolesi, którzy myśla, że ich TDI z chipem jest najszybszy, w ogóle maja takie "stjuningowane" Lanosy itp. i myślą, że jak wyprzedzą kolesia w M3 który akurat dłubał w nosie i zmieniał CD i nie przyspieszał, to są najszybsi. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jakiś slepy i chyba nie mam wyobrażni, ale nie umiem tego za cholerę ułozyć w znaczek Subaru. Poza tym, w nim jest 6 gwiazdek, już zgłupiałem. :P

:wink:

Logo subaru kilka razy przeszło modyfikacje dorbne :) A 6 gwaizdek (zamiast 7) to symbol tego, ze FHI powstało z 6 zakładów. Kiedyś wyglądło tak:

archiv-LSTurbo88.jpg

Teraz widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ściganie się na prostej się nawet podoba, może i to nie najambitniejsze, ale ja jestem powiedzmy... wszechstronny

 

Ja na to cierpiałem daaawno temu, kiedy przy pomocy starego dużego fiata starałem się coś udowodnić na światłach kierownikom różnych "zachodnich" samochodów... :mrgreen: Ale ostatnio zauważam niepokojący objaw - jak staję Yarkiem obok jakiejś beemwicy (dziś - koło Saaba 9-3)... to tak odruchowo muszę potem obejrzeć twarz kolesia we wstecznym lusterku... :roll:

 

Zdziecinnienie...? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest śmieszne dopóki kolesie nie przejadą kogoś albo nie wywrócą latarni. Zrozumiałbym jeszcze niektóre opisy killi gdyby się ustawiali na światłach i naprawde się ściagali, ale wiekszość to opisy, że wyprzedzili kogoś kto dynamicznie rusza. Jak ktoś ma chęć rywalizować to niech na zawody jedzie, pomierzą mu czas i bedzie wszystko wiadomo, i niech się pochwali. A jak nie ma czym to musi oznajmić całemu światu że udało mu się mocne auto wyprzedzić, aha skillowałem na światłach melexa a na mogilanach z górki na luzie dodhe-a durango,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jakiś slepy i chyba nie mam wyobrażni, ale nie umiem tego za cholerę ułozyć w znaczek Subaru. Poza tym, w nim jest 6 gwiazdek, już zgłupiałem. :P

:wink:

Logo subaru kilka razy przeszło modyfikacje dorbne :) A 6 gwaizdek (zamiast 7) to symbol tego, ze FHI powstało z 6 zakładów. Kiedyś wyglądło tak:

Obrazek

Teraz widać?

Aflinta, dzieki za oświecenie. :) Aż tak dobrze nie znam historii marki, szukałem na temat gwiazdek, ale z marnym rezlutatem... Dzieki jeszcze raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do killowania to z takich teksciorow jak ten zlinkowany to sie mozna czasem posmiac, ale calkiem szczerze to tez sie czasem scigam spod swiatel - choc rzadko, bo jakos prawie nigdy nikt nie staje kto by sie chcial zmierzyc, albo nikt sie nie spodziewa po typowym japonskim samochodzie klasy sredniej czegos wiecej (jednak Top Sport dosc rzadko widziana jest na polskich drogach).

Zaznaczam jednak, ze najczesciej jest w moim ostrym przyspieszaniu jakis sens (np. 200m za swiatlami na moim pasie cos stoi), albo po prostu robie to dla wlasnej przyjemnosci (lubie uczucie wgniatania w fotel...nawet przy "tylko" 150KM :) )

 

P.S. dzisiaj Autosana pod AE zrobilem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie robią zawody w wyscigach rolowanych ?! Bo zawsze tu się podniecają takowymi ?!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=29572

 

No ja na 2 biegu jak ma już 3000 obrotów to mam taki Power ze tez sie zastanawiam czy taki Foryś by mi dał rade z rolowanego? I tak ciągnie do 210 :) nic nie puchnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyk :)

 

Klient pojechał zimową porą z 6-cio letnim synkiem do salonu Alfa Romeo po odbiór nowego samochodu. Po wyjechaniu z salonu synek zauważył stojącego na pustym parkingu niewielkiego bałwanka.

- Tato! pukniemy bałwanka? - z uśmiechem zapytał...

Tata widząc uśmiechnięta twarz swego dziecka docisnął pedał gazu i skierował się na bałwanka, już po chwili siedział zdziwiony w samochodzie, w którym zadziałały wszystkie poduchy. Bałwanek okazał się być ulepiony na hydrancie. Samochód z rozwalonym dokumentnie przodem już na holu wrócił do salonu wśród owacji na stojąco pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na 2 biegu jak ma już 3000 obrotów to mam taki Power ze tez sie zastanawiam czy taki Foryś by mi dał rade z rolowanego? I tak ciągnie do 210 nic nie puchnie

 

Myślę że wygrasz ...bo na pierwszym zakręcie zrobisz rolkę....tyle że przez dach

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: A z powodu tych magnetyzerów nie masz problemów z przejechaniem przez np. metalowy most ? Nie przyciaga cie do barierek ?

 

Jechałem tydzień temu z chipowaną fabią. Sorry ale bociana nigdy nie kupię... i pomimo deklarowanej mocy ciągneła tylko w zakresie 1500 - 2800 potem cienko. Może miał coś źle zrobione ? ..Nie wiem..

 

EOT bo to w końcu topic o żartach jest :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...