Skocz do zawartości

27 lipca 2008 kolejna impreza 4T


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, no cóż, taka impreza nie trafia się codziennie więc ludzie się napalają na wynik, a też nie każdy jak ja ma auto dopiero od ok. 7-8 tygodni i zero doświadczenia :roll: mimo wszystko tanio skóry nie sprzedam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję,że nie będzie takich jaj jak kiedyś w Tychach,że szykany nie są dobrze poprawiane po poprzednim "pędzącym z wiatrem" zawodniku a sędzia rozkłada ręce i pije browar w samochodzie obok,kiwając,że wszystko było ok :lol:

Szlag mnie trafił jak to zobaczyłem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duże ciśnienie już zrobiliście :???: a mogła być z tego całkiem wypasiona impreza towarzysko-sportowa ale pewnie wielu zostało zniechęconych takim gadaniem :neutral:

 

cóż nas tym razem nie będzie :sad: jak mówicie wyścig zbrojeń trwa a nam nie udało sie odpalić naszego padła na czas :oops:

 

kończąc życzymy wszystkim co najmniej tak udanej imprezy jak ostatnio :twisted: i braku magnesów w szykanach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napiszcie proszę o której dokładnie się zaczyna cała impreza?

Z góry dziekuję

pozdrawiam

 

zaczyna się od BK o 7:30

W Regulaminie p.7.1 jest napisane: "Badanie Kontrolne BK-1 odbędzie sie w Tychach na torze FAP od godz. 7.30-9.30. Czas przybycia załogi będzie indywidualnie ustalany i przekazany zawodnikowi rejestrującemu drogą elektroniczną po zamknięciu listy uczestników, nie później jednak, niż na 3 dni przed zawodami".

Ja nie otrzymałem do tej pory e-maila z moim czasem przybycia. A gdy ewentyalnie otrzymam, to co będzie taki czas oznaczał: wjazd na BK-1, przy obowiązującym czasie wjazdu na Tor Fiat Tychy do 7.30, zgodnie z p. 1.3 Regulaminu, czy możliwość wjazdu na teren Toru po 7.30, ale przed indyidualnym czasem przybycia załogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze do Tychów z Katowic.

 

Jest jeszcze stacja Shell jak się jedzie Oświęcimską w stronę Browarów Tyskich (droga nr 44 - po prawej stronie jadąc od toru) 300 metrów dalej jest też BP i Orlen.

Na tym zrzucie oznaczyłem kropkami tor i ową stację Shell o której mówię. -> stacja.jpg

 

Jest o tyle wygodniejsza, że łatwiej potem wrócić na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po imprezie, było super, wiele się nauczyłem i z każdym okrążeniem poprawiałem czas przejazdu :twisted: zdziwiło mnie że nie było żadnych cieniarzy, naprawdę walka była ciężka i wyrównana (ja walczyłem z końcem stawki i sam ze sobą :mrgreen: ), brawa dla zwycięzców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po imprezie, było super, wiele się nauczyłem i z każdym okrążeniem poprawiałem czas przejazdu :twisted: zdziwiło mnie że nie było żadnych cieniarzy, naprawdę walka była ciężka i wyrównana (ja walczyłem z końcem stawki i sam ze sobą :mrgreen: ), brawa dla zwycięzców :wink:

 

PICS OR STFU :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne słowa uznania dla Jurka P. :shock: . Panowie gość był pierwszy raz w Tychach :!: i można powiedziec że objechał równo wszystkich :!: To pewnie przez kaszkiecik i sandały :wink: , no ale wynik poszedł w świat :twisted:

Łosiu jak to Łosiu inna liga, inne auto, więc można sie było spodziewac że wygra :cool: Gratulacje dla Waszki I Adamka za wyjęcie klasy GT/WRX .

A co do samej imprezy :roll: moze napisze później jak mi natchnienie wróci :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...