Skocz do zawartości

27 lipca 2008 kolejna impreza 4T


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poniżej dałem ręczne szkice, wszystkie jakie miałem, na zdjęciu TOR2 na dole jest rozrysowane zeszłoroczna próba nie-ASO.

Waszka daj znać czy potrzebujesz pilota :)

 

Dzięki za szkice - dałbym Ci + gdybym mógł.

Wieczorem napiszę ale chyba skorzystam z Twoich usług :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj fajnie było......faktycznie sporo aut w klasie 6, w ogóle zastanawiam się po co używać nazwy klasa 6 jak można by poprostu wprowadzić markową "4T....." :wink: ........ hopa nie taka straszna jak ją malują!

Azrael, zdradź czy też będzie 27 :mrgreen:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z tym pudlem. a co do opon, to zamowilem sobie 888

(zeby nie gdybac, co by bylo gdyby opony byly lepsze, babcia miala wasy itd).

jedziemy z wurcem pozwiedzac w sensownym tempie (mam nadzieje), a nie walczyc.

jak bedzie mokro, to cos wylosuje. mam lekko zjechane sz80, bliskie zabicia t-1r,

albo z lekka zweglone goodride'y - mozna wybierac, przebierac :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że wszyscy będą mieli podobne warunki pogodowe. Jakiś czas temu w czasie zawodów połowa stawki jechała po suchym, potem nagle lunął deszcz i kilka załóg mocno zwolniło bo było pieruńsko ślisko. Końcówka stawki znów jechała po suchym bo bardzo szybko wysychało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem W Tychach obie opony są porównywalne i nie będą miały kluczowego znaczenia.
kurde no to zabiles mi cwieka, zaraz trzeba bedzie zrobic ankiete czy mam jechac na re70 na bialych ats-ach czy moze na r888 na czarnych ultralegerach :mrgreen:

opcja druga mimow zdecydowanie wyzszego wspolczynnika lansu powoduje koniecznosc przekladania kol - a mi sie NIE CHCE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co masz sam przekładać jak CI przełożą?
problem w tym ze w tamta strone bede mial na pokladzie niemowlaka z calym ekwipunkiem (wozek, pieluchy, zabawki, matka :mrgreen: ) wiec drugi komplet kol sie nie zmiesci :cry: za to na miejscu mam taka dziuple gdzie jakies 235 sie znajda - tyle ze Dunlopa i bez felg wiec po wszystkim zrobie przekladke w jakims serwisie - chociaz tak naprawde to przy tej dlugosci prob raczej opony nie zejda jakos makabrycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam ale w różnym stanie widziałem opony po jednej pojeżdżawce w Tychach. Niektóre naprawdę wykazywały spore zużycie. Sporo osób twierdzi, że nawierzchnia w Tychach bardzo niszczy opony. Ale tak jak mówię, nie znam sie, w Kaszlaku cały czas jeździmy na jednych :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...