Skocz do zawartości

27 lipca 2008 kolejna impreza 4T


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MARKO RALLY, dlaczego nie startowałeś?

Tak wyszło, głównie problemy ze zdrowiem. Nie byłem pewien czy w ogóle będę na imprezie - nawet w roli kibica. Mam pecha, w pierwszej edycji rozwaliły mnie problemy rodzinne, teraz zdrowotne. Jeśli jeszcze w tym roku była by następna edycja (a takie chodzą słuchy) chciałbym wystartować.

Gracowy, szukałem Cię, i nie znalazłem. Wydawało mi się że rozpoznam Cię po reklamie got2b, byłem w szoku jak zobaczyłem że każdy samochód ma tą reklamę :mrgreen:

MARKO RALLY, ładnie to tak w kopercie stać Jeszcze Wiślak na to pozwala
Uwierz mi, tam gdzie staliśmy było poza wszelkim zasięgiem :wink: Kto jak kto, ale my to się na tym znamy :mrgreen: To było daleko od szosy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś relacja filmowa już na YouTube jest ale realizatorzy skupili się tylko na kilku załogach z czołówki, a resztę olali. :mad: Promowane jest to przez OES Records i jeśli to faktycznie ich klip to zdecydowanie najgorszy jaki zrobili.

 

A tak jeszcze BTW to powinna być nagroda za najbardziej widowiskową jazdę i zdecydowanie widziałbym jako zwycięzcę tej konkurencji kebabudaniela. Piękna jazda, miód dla oczu. Już drugi raz jestem pod wrażeniem jazdy tego forumowicza :) Szacunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzięki za miłe słowa, sam byłem zaskoczony swoimi czasami , a ten pilot nie lekki wagę przezwyciężał spokojem i mądrą gadką

Szacun Jurek!

 

A teraz coś od siebie... ;)

Pierwszy raz Jurka w akcji zobaczyłem gdzieś w zeszłym roku na jakimś podstadionowym sprincie (jeszcze w GTkiem Jurek brykał).. Totalnie niewtajemnicznony se pomyślałem.. co ten koleś tu robi (na podstawie kompilacji wyglądu, bolidu):

- klasyczny Jurkowy sandał

- założył kask.. ktoś powiedział patrzcie "crazy frog" :roll:

- i do tego GTek :shock:

i co... i poźniej było widać, że pozory mylą! Długo byłem w szoku..

Ostatnio widziałem Jurka z miesiąc temu na jakiejś małej pojeżdzawce w Słomczynie jak zwykle dawał radę :!: :mrgreen: Trening przed imprą 4T przyniósł efekt..

Ja wtedy brykałem na prawym z kumplem w "czerwonej ośce".. taki mały trening przed krzyśkiem był.. ;)

 

Sorki za odgrzebanie tematu ale właśnie oglądałem filmiki z imprezy i nie mogłem się powstrzymać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ogladalem wczoraj filmik z imprezy i znow mnie krew zalewa na swoje partactwo :lol::lol:

Ech, a ja jechałem jak ciota (2:06, potem 2:04, na koniec 2:01), tłumaczę się tym że to był pierwszy raz :mrgreen: przemyślałem swoją postawę i teraz w niedzielę się odkuję na III rundzie Pucharu AZT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, luuz nie było aż tak źle, a bedzie lepiej - teraz - następnym razem jeszcze lepiej, poznajesz auto i musisz sie wjeździć :wink:

Ale w sumie spoko ze jestes lekko wciekły na siebie (tak pozytywnie) hehe... determinacja... i do przodu :twisted:

Tak w ogóle to do zobaczenia jutro na torze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie spoko ze jestes lekko wciekły na siebie (tak pozytywnie) hehe... determinacja... i do przodu :twisted:

No właśnie, zawsze byłem dla siebie surowy, nie szukam winy gdzie indziej tylko u siebie, jestem cierpliwy i wiem, że tylko trening czyni mistrza :grin: Trzeba systematycznie ćwiczyć żeby do czegoś dojść, w przyszłym roku na pewno pojadę duuuużo lepiej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zawsze byłem dla siebie surowy, nie szukam winy gdzie indziej tylko u siebie, jestem cierpliwy i wiem, że tylko trening czyni mistrza :grin: Trzeba systematycznie ćwiczyć żeby do czegoś dojść, w przyszłym roku na pewno pojadę duuuużo lepiej :cool:

Grunt to być zdeterminowanym i dążyć do doskonałości. :) Trzymamy kciuki, jutro mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie żeby wpaść na tor.

A jesiennego nie-ASO jednak nie będzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to być zdeterminowanym i dążyć do doskonałości. :)

AMEN :grin:

 

Trzymamy kciuki, jutro mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie żeby wpaść na tor.

Dzięki bardzo i oby do zobaczenia jutro :wink:

 

 

A jesiennego nie-ASO jednak nie będzie ??

A tego nie wiem, może będzie, pisałem to raczej w kontekście moich przyszłorocznych treningów bo póki co do ewentualnego wrześniowego nie-ASO raczej wiele nie potrenuję :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, jak chcesz to mogę skoczyć do nie-ASO w sprawie filmu bo mieszkam kilka kroków od serwisu :)

 

A tego nie wiem, może będzie, pisałem to raczej w kontekście moich przyszłorocznych treningów bo póki co do ewentualnego wrześniowego nie-ASO raczej wiele nie potrenuję :cry:

Ja liczę, że za rok podium zajmiesz razem ze Zbyszkiem i Vito ;) W końcu trzeba pokazać, że do tej pory ekipa śląsko-beskidzka dopiero się rozgrzewała ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...