Skocz do zawartości

27 lipca 2008 kolejna impreza 4T


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Natchnienie wróciło :twisted:

Panowie z 4T, chwała Wam za to że chce sie Wam te imprezy robić, ale niestety w tamtym roku przyzwyczaliliście nas do pełnej profeski, której w tym roku ewidentnie zabrakło :idea: . Kto był w tamtym roku to chyba widział na własne oczy. I nie pisze tego brón Boże w złośliwości tylko, żeby na trzeci raz o ile będzie, mogliście wyciągnąć wnioski :cool:

Ekipa "czasomierzy" do zwolnienia :twisted:

Prezes klubu który nie ma pojęcia o czym mówi, lepiej żeby wogóle sie nie wypowiadał

Catering o ile wogóle można coś takiego nazwać pod psem :???:

Trasa niezgadzająca się z opisem :neutral:

Sedziowie faktu, jak zwykle jednemu daja kary , drugiemu nie :neutral:

Mało kibiców :shock:

 

A teraz osobiście :roll: niestety jestem ostatni raz na imprezie 4T :sad: , jadąc myślałem że jestem zwykłym gościem jak 50 innych zawodników, niestety okazało się na miejscu że jestem bardzo nie mile widzianą osobą :roll:

Azrael nie musisz ze mną witać , mam to w tej chwili w dupie :!: , natomiast mniej cywilna odwage jak masz coś do mnie to wal na PW lub tel., a nie zgrywaj greka :evil:

Jakoś Twój szef ma cywilna odwage do mnie zadzwonić jak ma jakies wątpliwości i normalnie porozmawiać, a nie zachowywać sie jak 15 latek, obrażony na cały świat :???:

Na szczęście nie wszyscy w 4T są tacy jak Ty, i mam nadzieje że tak zostanie :arrow: Adam. , Dżanek, Marcin@klubsubaru, i Remek którego poznałem i serdecznie pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa "czasomierzy" do zwolnienia :twisted:

Prezes klubu który nie ma pojęcia o czym mówi, lepiej żeby wogóle sie nie wypowiadał

Catering o ile wogóle można coś takiego nazwać pod psem :???:

Trasa niezgadzająca się z opisem :neutral:

Sedziowie faktu, jak zwykle jednemu daja kary , drugiemu nie :neutral:

Faktycznie od strony AZT zawody były totalnym niewypałem, dziwię się że tylko przy 60 autach tak trudno im było wszystko ogarnąć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa "czasomierzy" do zwolnienia :twisted:

Prezes klubu który nie ma pojęcia o czym mówi, lepiej żeby wogóle sie nie wypowiadał

Catering o ile wogóle można coś takiego nazwać pod psem :???:

Trasa niezgadzająca się z opisem :neutral:

Sedziowie faktu, jak zwykle jednemu daja kary , drugiemu nie :neutral:

Faktycznie od strony AZT zawody były totalnym niewypałem, dziwię się że tylko przy 60 autach tak trudno im było wszystko ogarnąć :roll:

 

No własnie , też mnie to dziwi, byłem kilka razy w Tychach , i było o niebo lepiej , tak jak trasa która była mało ciekawa z dodatkowymi bez sensu ustawionymi szykanami. Najciekawsze jest to że pytałem sie osobiscie Prezesa AZT , za co sa kary igdzie , ten mówił że za szykane tam gdzie są sędziowe, no to dobra pojechałem pełną bombą , jedną szykane przestrzeliłem nie mam pretensji, na owalu walnąłem oponę ( pytałem o owal powiedział ze tam nie ma kary ) a na mecie sie okazało że jednak jest :roll: i sru 10 sek. w plecy. Innny zawodnik którego tu nie chce wymieniać , walił po oponach na owalu aż huczało i co :?: przejazd czysty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że były 2 znaki o dojeździe do miejsca Imprezy, choć i tak pobłądziłem. Dojechałem do imprezy" Dzień rodziny " czy jakoś tak i tam działy się cuda wianki :lol:

 

- słaby Catering

-mało kibiców :shock: mniej niż w tamtym roku

 

na plus :

- mnóstwo Evo i Imprez w jednym miejscu, dobry klimat, oby za rok była III edycja.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratki carfit, dla Ciebie za dobry występ i wynik jechaliście naprawde dobrze, bardzo efektywnie co przłozyło sie na swietny wynik :wink: no łosiu to inny temat bo taki sprzet jak mieli... w zasadzie to N-ka wiec dziwne było by gdyby nie wygrali

Tomasz_555, wam też gratulacje, mimo problemów technicznych za wygranie klasy GT/WRX - teraz wiem ze opłacało mi sie was pchać do startu hehe...

Paweł_P, Tobie też poszło nieźle, jechaliście równo nie schodząc ponizej pewnego poziomu spoko :wink: moze nie kreciłes czasów w czołówce ale jechales nieźle. Jak wieździsz sie w auto, sądze ze pokażesz jeszcze swój pazur :twisted:

 

Pozdro dla wszystkich forumowiczów z którymi spędziłem dzis dzien na torze w Tychach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na oglądarze i było bardzo teges. Jestem w szoku, że 90% zawodników szło pełnym ogniem i wizualnie każdy jechał podobnie.

Jeśli chodzi o widowiskowość przejazdów to Łosiu, Ukrainiec w czarnym EVO, Kebab u Daniela i BębenWRC wymiatali. Impreza mega. Cały dzień pod drzewkiem na krzesełku wśród stada subaraków i miśków to jest to, za rok biore grilla :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael dlaczego nie podałes reki carfitowi !? czy cos ci zrobił?

a moze szef nie pozwolił co ?

 

 

 

nie pozdrawiam.

 

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 10:44 pm ]

tak tak edwinie.bede juz jezdzil Kia.7 lat gwarancji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratki carfit, dla Ciebie za dobry występ i wynik jechaliście naprawde dobrze, bardzo efektywnie co przłozyło sie na swietny wynik

 

Nooo mój wynik jest rzeczywiście zajebisty :roll: OS3 - awaria :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael dlaczego nie podałes reki carfitowi !? czy cos ci zrobił?

a moze szef nie pozwolił co ?

 

 

 

nie pozdrawiam.

 

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 10:44 pm ]

tak tak edwinie.bede juz jezdzil Kia.7 lat gwarancji :twisted:

 

Nie jestem godzien usciskać ręki wielkiemu Azowi :roll: U drzwi Twoooich stoooję Paaaanie, czeeekam naaaaa Twe zmiiiiłowanie :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 10:59 pm ]

Nooo mój wynik jest rzeczywiście zajebisty :roll: OS3 - awaria :mrgreen:

 

carfit, moze kup GT-eka, one sie nie psuja! :grin:

 

ATB

 

sam se kup :razz: :mrgreen: :wink: jestem wierny jak pies STI 06 i jeszcze udowodnie że to dobre auto :twisted: nuuu pagadi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no łosiu to inny temat bo taki sprzet jak mieli... w zasadzie to N-ka

 

Coś więcej niż N-ka raczej ;-)

 

No raczej tak, startował za mną, ja sie na mecie zatrzymywałem i patrzyłem na czasy, jak widziałem jak to się napędza po ostatniej szykanie to byłem w lekkim szoku :shock: . Zajebiście szybkie auto , a i kierowca nie od parady :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no łosiu to inny temat bo taki sprzet jak mieli... w zasadzie to N-ka

 

Coś więcej niż N-ka raczej ;-)

 

No raczej tak, startował za mną, ja sie na mecie zatrzymywałem i patrzyłem na czasy, jak widziałem jak to się napędza po ostatniej szykanie to byłem w lekkim szoku :shock: . Zajebiście szybkie auto , a i kierowca nie od parady :cool:

 

Taa, najlepiej było widać różnice na placu z beczkami, jak ktoś cywilnym autem próbował pójść bokiem, koła mieliły i samochód zwalniał, łosiowóz pełen ogień w pełnym slajdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: impreza bardzo fajna. Nie mam porównania do zeszłego roku, ale w tym nie wyszło chłopakom tylko z początku. Od drugiego przejazdu było super! Gratuluje.

(1)Catering, i (2)"czasomierzacze" do bani, co do (1)pierwszego to dałoby się radę wytrzymać, (2) z drugim problem.

Gratulacje dla zwycięzców! Nie wiem jak Wy wszyscy pokręciliście takie czasy :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock:

 

I na końcu wielkie podziękowania dla Xbika za pracę na prawym. Było naprawdę super :!: A twoje wszystkie spostrzeżenia jak wiesz - celne :!: Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, najlepiej było widać różnice na placu z beczkami, jak ktoś cywilnym autem próbował pójść bokiem, koła mieliły i samochód zwalniał, łosiowóz pełen ogień w pełnym slajdzie :twisted:

Noooo miał odejście... ehh... podtrzymanie turbo, kłowa skrzynia itd... nie dziwne ze wylądował najwyżej na pudle, ale fakt szacun tez dla kierownika tego potwora ze ogarnął to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, najlepiej było widać różnice na placu z beczkami, jak ktoś cywilnym autem próbował pójść bokiem, koła mieliły i samochód zwalniał, łosiowóz pełen ogień w pełnym slajdzie :twisted:

Noooo miał odejście... ehh... podtrzymanie turbo, kłowa skrzynia itd... nie dziwne ze wylądował najwyżej na pudle, ale fakt szacun tez dla kierownika tego potwora ze ogarnął to wszystko

 

dokładnie, potwora nie sztuka miec ( kasa) gorzej go ujarzmić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael dlaczego nie podałes reki carfitowi !? czy cos ci zrobił?

a moze szef nie pozwolił co ?

 

 

 

nie pozdrawiam.

 

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 10:44 pm ]

tak tak edwinie.bede juz jezdzil Kia.7 lat gwarancji :twisted:

 

Nie jestem godzien usciskać ręki wielkiemu Azowi :roll: U drzwi Twoooich stoooję Paaaanie, czeeekam naaaaa Twe zmiiiiłowanie :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 10:59 pm ]

Nooo mój wynik jest rzeczywiście zajebisty :roll: OS3 - awaria :mrgreen:

 

carfit, moze kup GT-eka, one sie nie psuja! :grin:

 

ATB

 

sam se kup :razz: :mrgreen: :wink: jestem wierny jak pies STI 06 i jeszcze udowodnie że to dobre auto :twisted: nuuu pagadi :mrgreen:

 

chyba nie musisz juz nic udowadniac JurekP zrobil to za wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...