Skocz do zawartości

27 lipca 2008 kolejna impreza 4T


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

w Tychach byłem tylko raz i jechałem wtedy na śmietniku wiec ciężko ocenić. Natomiast biorąc pod uwagę że opony są lekko zmęczone na bokach po jednym ułęzu czyli zwykle ok 70 - 80 km upalania to wydaje mi sie ze 13,5 km w Tychach nie zrobi krzywdy. Zobaczymy w niedziele :cool:.

 

 

Ile napompować w re070 żeby było optymalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... wydaje mi sie ze 13,5 km w Tychach nie zrobi krzywdy. Zobaczymy w niedziele :cool:.

 

Też na to liczę bo jadę na drogówkach, nie chce mi się kombinować. Pogoda zapowiadana taka jak ostatnio, czyli bardzo ciepło i słonecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Forum znowu zrobi sobie na szybach niki jak na Plejadach ?

Choć ostatnio dobry pomysł był z żółtą naklejką gdzie było można sobie wpisać ksywkę :)

 

Intak jedziesz w sobote? Jak tak to o ktorej?

 

ATB

 

O 14.00 startuje w sobotę przez Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mam pilota

 

Spokojnie Bryku. Ja teoretycznie mam pilota a prakatycznie wziąłem z łapanki jednego z moich pracowników który akurat ma weekend wolny(żona wymiękła). Mogę tylko powiedzieć, że jak jechaliśmy sobie po mieście któregoś razu i trochę mocniej przycisnąłem to juz się podniecał więc wolę nie myśleć co będzie tam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Bryku AdamekA7 kiedy ruszacie? My z Bebnem jakos o 15.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który akurat ma weekend wolny(żona wymiękła).

 

Nie chce cie straszyc ale zarezerwowałem ci łoże małżeńskie w Darii więc mam nadzieję że chociaż się lubicie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Pogadaj jeszcze z żonką niech sie namyśli i może zmieni zdanie (powiedz jej że będziesz skazany na przytulanie sie do obcego faceta) , Kaśka sie bardzo cieszyła że Helena pojedzie a tu lipa

 

ja chcailem wyjechac troche wczesniej jak da reade to tak ok 13 z wawy pasuje wam??

czy wolicie pozniej ??

 

mi to prawie nie robi różnicy poza tym że będę po imprezie z piątku na sobotę i nie wiem jak będzie z samopoczuciem :mrgreen: . Powiedzmy że ok 14 z Wawy moznaby ustalic jakąś ekipe i pojechac razem. Na miejsce mamy chyba góra 4 h jazdy zakładając duzy ruch i jazdę turystyczną wiec nie ma co sie bardzo śpieszyć z wyjazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pilota zawsze moze wsiasc chyba inny kierowca? wiec nie powinno byc problemu.

 

 

Sa juz rysunki prob i jakis dokladny harmonogram jazd etc. ?

 

Numery startowe wg listy na stronie czy bedzie jakis inny system (klasowo itp.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cie straszyc ale zarezerwowałem ci łoże małżeńskie w Darii więc mam nadzieję że chociaż się lubicie

 

Wiem, pamiętam. Dlatego biorę jakiś materac.

 

Pogadaj jeszcze z żonką niech sie namyśli i może zmieni zdanie (powiedz jej że będziesz skazany na przytulanie sie do obcego faceta) , Kaśka sie bardzo cieszyła że Helena pojedzie a tu lipa

 

Niestety nie ma szans. Myślałem, że cała impreza trochę wcześniej się skończy i będziemy o normalnej godzinie w domu.

 

Co do godziny wyjazdu to ja się dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wymyślił , że nie można jezdzić na slikach

 

Ja, Marcin i Tomek.

 

Zabrzmiało groźnie, tak, jak w kawale o zającu i niedźwiedziu :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lip 24, 2008 10:09 am ]

 

Nie chce cie straszyc ale zarezerwowałem ci łoże małżeńskie w Darii

 

 

I tutaj proponuję taktycznie zakończyć ten wątek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laweta mi nie wypaliła, więc jadę na kołach z wami, ale myśle że nie ma co się spieszyć, i tak wszystko zaczyna się w niedziele rano.

 

właśnie ,właśnie.

mi najbardziej by pasowało wyjechać jak najpóźniej. Ale jeśli będziecie chcieli wcześniej to nie będę wstrzymywał. dojade później . Najgorsze jest to że nie mam gdzie spać .

Mati mówiłeś cos o wolnym pokoju w Darii...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...