Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

miałem dzisiaj przegląd OBK w Subaru Koper :lol:

przyjechałem na 10:00, a już o 12:00 elegancko umyte auto było gotowe do odbioru :lol:

ledwo zdążyłem wypić kawkę i ogarnąć ciasteczko, którym zostałem poczęstowany :D

I O TO CHODZI!!!

Wielkie dzięki za szacunek i zrozumienie moich potrzeb!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dzisiaj przegląd OBK w Subaru Koper :lol:

przyjechałem na 10:00, a już o 12:00 elegancko umyte auto było gotowe do odbioru :lol:

ledwo zdążyłem wypić kawkę i ogarnąć ciasteczko, którym zostałem poczęstowany :D

I O TO CHODZI!!!

Wielkie dzięki za szacunek i zrozumienie moich potrzeb!

Pozdrawiam!

Panie Andrzeju, a te ciasteczka to może od Braci Sośnickich z Raszyna :idea: :?: Jeśli tak to nawet na samo ciacho warto zajrzeć + na Subarynki popatrzeć - zawsze 3km bliżej by było a ilu pięknych boxerów wokoło :idea::P Polecam "kawiorową" cukiernię jakich mało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te ciasteczka to może od Braci Sośnickich z Raszyna
ogarnąć ciasteczko, którym zostałem poczęstowany
Ciasteczka nigdy nie dali

W motelu do 12 sa sniadania :idea: więc domyslam sie , że ciasteczka sniadaniowe... :roll: ..muszę jednak dodać , że od miesiaca jest nowa Pani "śniadaniowa" której wypieki próbowałem i są rewelacyjne :mrgreen: O ciasteczkach z Raszyna słyszałem , że sa ok.

AK

ps.w przyszłym tygodniu ma byc podobno sernik :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.w przyszłym tygodniu ma byc podobno sernik :P:mrgreen:

 

To bedziesz miał tabuny klientów :mrgreen:

 

P.S. Ze ja jeszcze nie wpadłem na pomysł "Pani śniadaniowej" :shock: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to miłe, że głównym zmartwieniem klientów jest rodzaj ciacha na jakie właśnie trafią...

:mrgreen:

- Przepraszam, a co serwujecie w tym tygodniu?

- W tym tygodniu jabłecznik, ale za tydzień ma być serdniczek...

- Ach tak, to poczekam z przeglądem do przyszłej środy, można...?

- Ależ oczywiście, zapraszamy, tym bardziej, że podobno sernik będzie z rodzynkami...

:twisted::twisted::twisted:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to miłe, że głównym zmartwieniem klientów jest rodzaj ciacha na jakie właśnie trafią...

:mrgreen:

ale ciastko było naprawdę dobre :D:mrgreen:

dodatkowym powodem do zadowolenia jest fakt, że w porę przypomniałem sobie, żeby nie wgrali mi przypadkiem nowego softu :lol:

I tu ich masz! Ty się zajadasz super ciastkiem, a tu tymczasem cichcem cichcem boczkiem boczkiem i już masz nowy soft i nawet nie wiesz kiedy. To wszystko dla zmyły... :twisted:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu ich masz! Ty się zajadasz super ciastkiem, a tu tymczasem cichcem cichcem boczkiem boczkiem i już masz nowy soft i nawet nie wiesz kiedy. To wszystko dla zmyły... :twisted: :wink:

aaaaaa!!!! to o to chodziło :mrgreen: to ja sobie nieświadomy wtranżalałem ciasteczko popijając kawkę, a tam w zakamarkach hali serwisowej próbowali mi wgrać tajemniczy soft, zmieniający Subaru w prom kosmiczny :P nieładnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu ich masz! Ty się zajadasz super ciastkiem, a tu tymczasem cichcem cichcem boczkiem boczkiem i już masz nowy soft i nawet nie wiesz kiedy. To wszystko dla zmyły... :twisted: :wink:

aaaaaa!!!! to o to chodziło :mrgreen: to ja sobie nieświadomy wtranżalałem ciasteczko popijając kawkę, a tam w zakamarkach hali serwisowej próbowali mi wgrać tajemniczy soft, zmieniający Subaru w prom kosmiczny :P nieładnie :lol:

...bo to wszystko dla dobra klienta... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, wczoraj o 17-tej zrobiliśmy z BarZ'em spec spota w restauracji/salonie aby do kawki serniczek opylić na masce tej plastikowej Imprezy :wink: i... sernika nie było :evil: - składam oficjalną reklamację :!: :mrgreen:

BTW: kawka jednej z moich ulubionych marek :lol: tylko ja preferuję mocniejszą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, wczoraj o 17-tej zrobiliśmy z BarZ'em spec spota w restauracji/salonie aby do kawki serniczek opylić na masce tej plastikowej Imprezy :wink: i... sernika nie było :evil: - składam oficjalną reklamację :!: :mrgreen:

BTW: kawka jednej z moich ulubionych marek :lol: tylko ja preferuję mocniejszą :wink:

 

Od 17 inna zmiana :wink: .....podobno śledz jest ok. To starał się powiedzieć pewien Japończyk.....po 3-ciej porcji.... :roll: ..ale może u nich nie ma śledzi :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, wczoraj o 17-tej zrobiliśmy z BartZ'em spec spota w restauracji/salonie aby do kawki serniczek opylić na masce tej plastikowej Imprezy :wink: i... sernika nie było :evil: - składam oficjalną reklamację :!: :mrgreen:

BTW: kawka jednej z moich ulubionych marek :lol: tylko ja preferuję mocniejszą :wink:

Cóż mogę dodać... bardzo miła obsługa :D A w ramach autorekompensaty :wink: wciągnąłem muffina z pobliskiego sklepu... :mrgreen: ... kawa w rzeczy samej przednia. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W piątek znowu miałem nieprzyjemność gościć w ASO Zdanowicz w Gdańsku.

IMO ludzie, którzy nie potrafią nawet napisać nazwy samochodu, który serwisują nie powinni się do niego nawet zbliżać...

Co znalazłem w cenniku :shock: :

''Subaru Tribeka''

''Wymiana rorządu''

''Siwiece''

 

Żeby nie było cennik sobie wisi nad biurkiem w "recepcji" serwisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek znowu miałem nieprzyjemność gościć w ASO Zdanowicz w Gdańsku.

IMO ludzie, którzy nie potrafią nawet napisać nazwy samochodu, który serwisują nie powinni się do niego nawet zbliżać...

Co znalazłem w cenniku :shock: :

''Subaru Tribeka''

''Wymiana rorządu''

''Siwiece''

 

Żeby nie było cennik sobie wisi nad biurkiem w "recepcji" serwisu...

Oh, f..k ... LOL

:wink:

choć w sumie to przykre :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ,

 

 

KIEDYS TAM BYŁEM Z KOLEGĄ ZAINTERESOWANYM NA POWAZNIE KUPNEM WRX POWIEDZIELI ZE NIE MOZNA SIE PRZEJECHAC BO ICH AUTA NIE MAJA ZAŁOŻONYCH ZIMOWEK (BYŁA ZIMA), PRACOWNIK ZADZWONIŁ DO SZEFA - ON NIE POZWOLIŁ...

 

SUBARU W GDANSKU SPRZEDAJA TYLKO LATEM...

WTF :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MOZNA SIE PRZEJECHAC BO ICH AUTA NIE MAJA ZAŁOŻONYCH ZIMOWEK (BYŁA ZIMA)

Ubezpieczalnie lubią odmawiać wypłaty odszkodowania jeśli w warunkach zimowych auto wydzwoniło na letnich oponach. Nie zmienia to faktu, że demo-car powinien mieć założone owe zimówki i jeździć normalnie zimą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...