Skocz do zawartości

Helpdesk komputerowy


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, _ONE_ napisał:

Ja wiem, ale znając go, to koszt go mentalnie zabije :upside-down-face_1f643-small:

Tu chodzi o kilkanaście metrów. Próbowałem go namówić na przeniesienie routera, ale nawet z tym podobno jest problem.

odwieczny problem, zjeść ciastko i mieć ciastko :D 

po taniości https://allegro.pl/oferta/punkt-dostepu-eap110-outdoor-tp-link-300mbs-10676178098 (widze po zdjeciach że ma zasilacz w zestawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to chyba będę go namawiał na przesunięcie routera, bo budżet ustalił sobie na ok 100zł :mrgreen:

To może inaczej, coś bezprzewodowego pomiędzy routerem, a wzmacniaczem i niekoniecznie zewnętrzny... ile to się człowiek musi nakombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _ONE_ napisał:

No dobra, to chyba będę go namawiał na przesunięcie routera, bo budżet ustalił sobie na ok 100zł :mrgreen:

To może inaczej, coś bezprzewodowego pomiędzy routerem, a wzmacniaczem i niekoniecznie zewnętrzny... ile to się człowiek musi nakombinować.

co to za router ? może wymiana anten na mocniejsze cos da

zawsze wzmacniacz moze podpiac najblizej inwertera - takie wewnetrzne lataja po 40 zeta nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, _ONE_ napisał:

Taki człek całe życie leci po swojemu i choćby skały srały, to zawsze jego musi być na wierzchu.

 

Przedstawiasz rozwiązanie za np: 1.000 jakiś ruter a później stwierdzasz, że można coś takiego zastosować (pod warunkiem, że jest ta sama faza a jak nie to zamieniasz obwody w rozdzielni) montujesz coś takie :

 

https://allegro.pl/oferta/transmiter-sieciowy-tp-link-av600-tl-wpa4220-600mb-10790254830?utm_feed=0bea3c3b-c234-4ed7-b135-655f9f70c134&utm_content=wybrane&utm_content=ps&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_pla_komputery_ml_bdg2_b2_ml&ev_adgr=Komputery_ml_bdg2_b2_ml&gclid=Cj0KCQjwzYGGBhCTARIsAHdMTQwHnzi7Y2zESHwpYHHrl_1ADLX46KozTqvRah-SJi4DP0jno-55ARgaAkxMEALw_wcB

 

i wszyscy zadowoleni, nawet klient bo nie wydał tysiaka :biglol:.

 

oczywiście jest to przykładowe rozwiązanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moze nie dokońca komputerowo, ktos ogarnal, na jakich ustawieniach beda dzialac mms w plusie po ostatniej aktualizacji do ios14.6? wertuje nety, ale zadna konfiguracja, nie przywraca mms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, M_isza napisał:

moze nie dokońca komputerowo, ktos ogarnal, na jakich ustawieniach beda dzialac mms w plusie po ostatniej aktualizacji do ios14.6? wertuje nety, ale zadna konfiguracja, nie przywraca mms.

Kiedyś było tak, że można było wywołać aktualizację WAP/Internet/MMS i ogólnie odbioru sygnału przez to wirtualne BOK gdzie wstukuje się cyferki. Przychodziło po chwili takie powiadomienie, telefon sobie to "wgrywał" i trzeba było go chyba uruchomić ponownie... 100 lat temu to ostatnio robiłem, ale może wciąż w ten sposób to działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś jeszcze używa mms? :upside-down-face_1f643-small:
Używałem do czasu jak nie wymusiłem na rodzicach i teściach przejścia na smartfony. I od tego czasu wysyłamy im na komunikator jakiś. Nie zmienia to faktu że radzą sobie aby odebrać, ale od nich dostajemy MMSy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Orear napisał:

Kiedyś było tak, że można było wywołać aktualizację WAP/Internet/MMS i ogólnie odbioru sygnału przez to wirtualne BOK gdzie wstukuje się cyferki. Przychodziło po chwili takie powiadomienie, telefon sobie to "wgrywał" i trzeba było go chyba uruchomić ponownie... 100 lat temu to ostatnio robiłem, ale może wciąż w ten sposób to działa? 

chyba mi nie poszly odpowiedzi z telefonu :) sprawdzalem, nie ma juz wsparcia

Brak ustawień dla telefonu. Przejdź do konfiguracji ręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Turbo napisał:

Plus i iPhone - najgorsze połączenie w Polsce, jako że to jedyna z głównych sieci nie będąca oficjalnym partnerem Apple. Te problemy z mmsami to co chwilę powracają

 napewno od czasow 5g widze, ze pogorszyl sie zasieg. a z mms to juz od kilku lat nic nie musialem recznie poprawiac, dopiero ostatnia aktualizacja popsula:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...