Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawsze na pierwszej dojazdowce pani na PKC dopisala nam 10pkt karnych, choc podalismy karte na 10s przed koncem wyznaczonej minuty (poprosilem o pokazanie zegarka i widzialem, jak lecialy ostatnie sekundy) - protesty na nic sie zdaly. Czas na PKC 1A zostal wyznaczony z kosmosu, bo grzalem naprawde ostro, a spoznilismy sie jakies 3 minuty. Z kolei nie mam najzielenszego pojecia skad u nas sie wzielo 10 pkt karnych na PKC 2 - na bank mielismy spoznienia na pierwszym pekacu oraz na tym z dzieciakami-figlarzami, a na regularce przyjechalismy minute za wczesnie - i to wszystko. Na kazdym nastepnym bylismy grubo za wczesnie, a karte dawalismy pare sekund po przerzuceniu plytek na wlasciwy czas.

 

Pozostaje wierzyc, ze u kazdej jednej zalogi takie rozbieznosci wystepowaly i suma sumarum statystycznie wynik jest sprawiedliwy ;-)

 

Pomijając PKC5, na wszystkich punktach dawaliśmy kartę dokładnie o oznaczonej godzinie. Tymczasem nazbierało się nam na nich 110 punktów karnych.

 

Z PKC5 też jest dla mnie dziwna sprawa. Zaiste, spóźniliśmy się ze względu na kapcie w dwóch autach przed nami których nie dało sie nijak ominąć dopóki nie założyli nowych kół. Co ciekawe, kilka z załóg, które jechały tuż za nami, a które również sie spóźniły (bo inaczej się nie dało) nie mają na tym PKC wpisanych praktycznie ŻADNYCH punktów karnych. Zastanawiam się, czy składały na piśmie protest? My dostaliśmy na tym PKC 230 punktów karnych. Pierwsze miejsce przegraliśmy niecałymi 70, zdobywając przy okazji największą liczbę punktów ze wszystkich konkurencji.

 

Nie jestem podejrzliwy. Nie mam do nikogo pretensji. Szczerze gratuluję wszystkim, którzy stanęli na pudle. Wiem, ile to potrafi znaczyć - w ubiegłorocznych Plejadach zajęliśmy na "terenówce" 3 miejsce. Również jadąc z numerem startowym 34. Ale na przyszły rok chyba poproszę o jak najniższy numer startowy. Mimo, że od kilku lat 34 to numer dla mnie szczęsliwy. Po to, żeby uniknąć niesmaku przegrania "pudła" ze względu na pecha innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiamy wszystkich uczestników V zlotu! :grin: Dla nas trasa terenowa była super! Usterki organizacyjne też można puścić w niepamięć ponieważ przeżycia rajdowe są niezapomniane. Oto kilka naszych zdjęć z trasy.

http://picasaweb.google.com/SubFan007/V ... dSubaruKsi

 

 

 

Pozdrawiamy ekipy 19 i 21. Drużynie 19 gratulujemy bo nie było okazji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to miał numer 12 :roll: :wink:

 

To by sie mogło zgadzać bo mi szanowni rodzice niezbyt zorientowani w imprezach mówili że przewijała sie taka starsza fajna niedaleko :mrgreen:

 

(oni z 8 podążali i byli bardzo zadowoleni chociaż musieli beze mnie poruszać sie wśród fanów marki zdecydowanie od nich wiekszych -a ja weekend nad prawem cywilnym zamiast nad książką drogową...))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni z 8 podążali

domyśliłam się, bo Twoja mama za kierownicą czasami robiła dziwne manewry :roll: i stąd ją zapamiętaliśmy :wink: no i rejestracja się zgadza z:

Skąd: Bydgoszcz
:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy wszystkich uczestników V zlotu! :grin: Dla nas trasa terenowa była super! Usterki organizacyjne też można puścić w niepamięć ponieważ przeżycia rajdowe są niezapomniane. Oto kilka naszych zdjęć z trasy.

http://picasaweb.google.com/SubFan007/V ... dSubaruKsi

 

 

 

Pozdrawiamy ekipy 19 i 21. Drużynie 19 gratulujemy bo nie było okazji :grin:

Gratulujemy I miejsca, witamy na forum i rowniez pozdrawiamy =)

 

Nawet sie moj dziadek-forek zalapal na dwoch zdjeciach =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrzę na wyniki turystycznej i uważam, że mojej załodze należy się jakaś nagroda specjalna. numer startowy 79, miejsce w klasyfikacji końcowej... 79-te :cool:

Chciało Ci się "ręcznie" segregować wyniki :?: Kupa roboty :twisted:

 

jak się zdobyło tyle (czyli mało :mrgreen: ) subaraków, to wystarczyło policzyć ilość załóg z mniejszą ilością :cool:

 

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 10:17 pm ]

radix99, popatrz na ostatnią kolumnę, bo na stronie zlotu są wyniki wg numerów startowych. Ja nie zajęłam 21 miejsca, tylko chyba 50-te.

:mrgreen:

 

z ostatniej TEŻ wynika, że 79-te :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 10:17 pm ]

Ja tam myślę że popełnił ten błąd co ja pzrz pierwsze 10 sek :wink:

 

może nie jestem najmłodszy, ale jeszcze (czasem) kumam o co kaman :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jestem najmłodszy, ale jeszcze (czasem) kumam o co kaman
no z mojego przykładu wynika że młodsi nie zawsze od razu czają :mrgreen:

 

 

Boże...radix99, Ty jestes stomatologiem? (żeby nie powiedziec dentysta :D)

 

boże, przepraszam, że jestem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jestem najmłodszy, ale jeszcze (czasem) kumam o co kaman
no z mojego przykładu wynika że młodsi nie zawsze od razu czają :mrgreen:

 

 

Boże...radix99, Ty jestes stomatologiem? (żeby nie powiedziec dentysta :D)

 

boże, przepraszam, że jestem :shock:

 

To ja sie Ciebie boję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...