Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko nie jakiegoś, tylko nie jakiegoś
Widziałem w ostatniej chwili, było takie wielkie, że ledwo zauważyłem, że to ze spojlera :D

 

OK, to teraz napiszę coś od siebie :)

Podziękowania dla mojej pilotki co dzielnie znosiła trudy rywalizacji srebrnym autobusem na trasie szosowej :mrgreen: Podziękowania dla organizatora za kolejne świetne plejady. Przyznam, że bawiłem się wspaniale, chyba właśnie dlatego, że pozbyłem się ciśnienia na wynik i postawiłem na dobrą zabawę z drobnymi akcentami rywalizacji. Wyniki jak wszyscy wiemy, zależą od pytań, latających noży czy innych - nie ma co się napinać :D

Wyrazy uznania dla załogi szosowej nr 12 - niunka i blue76 - za waleczność i nieodpuszczanie do samego końca :) Pozdrowienia dla wszystkich starych znajomych jak i nowych twarzy, ekstra podziękowania dla charliego za kilka fotek :)

Co do organizacji, to z punktu widzenia załogi szosowej 07 było bardzo dobrze :) Zero opóźnień, wszytko na swoim miejscu (no może, poza odcinkiem na regularność - sędziowie jeszcze nie zdążyli przybyć na próbę jak jechaliśmy, oraz nie dojechał jakiś sprzęt na drezynę i slalom był robiony autem), w każdym razie to są drobiazgi, okolica była piękna, wrażenia bezcenne. Szkoda nieco, że była obsuwa czasowa innych załóg i nieco rozminęło się to z imprezą końcową. Fajniej by było jakby Żuki zagrały po rozdaniu nagród - zabawa by trwała dłużej :)

Z niecierpliwością czekam na kolejne plejady :D

I jeszcze fotki z mojego aparatu (autorstwa depi, charliego i mojego):

http://picasaweb.google.com/aflinta/VZlotPlejad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury słyszałeś.

 

Możliwe.

 

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 4:51 pm ]

..myśle że nie da się zorganizować imprezy na tyle osób bez wpadek,

 

A ja myśle że się da, a nawet byłem na kilku.

 

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 4:52 pm ]

Dobra - reasumując: mati jest maglara i nie ma Boga w sercu, rozsyłając takie plotki :mrgreen:.

 

EOT 8).

 

ROTFL :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizowałem, a dokładnie moja ex zorganizowała, i wszyscy byli zadowoleni.

To świetnie, możecie zaoferować swoją pomoc w ogarnięciu tematu :) Niech przykładem będzie, że dzięki pomocy pumexa zamiast 76km trasa szosowa liczyła 186km (czy jakoś tak), od razu uprzedzam, że nie projektował prób czasowych, tylko robił dojazdówki tak by ludzie na siebie nie powpadali - szacunek, bo robota przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jak patrzę na fotki to widać same uśmiechy, dużo dobrej zabawy - czy nie o to chodzi ?? :) Niedociągnięcia się zdarzają, może gdyby zlot był co roku w tym samym miejscu i robiony był przez dokladnie tych samych ludzi to udałoby się uniknąć pomyłek ale wtedy nie będzie tak ciekawie. Z każdym rokiem stawiamy większe wymagania, a SIP i wszyscy odpowiedzialni muszą sobie z tym radzić.

 

Ja mimo tych negatywnych opinii wciąż chciałbym się wybrać na Plejady. Może za rok się w końcu uda. Wiem już też, że na pewno będzie to trasa terenowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Rzadko się wypowiadam na forum, w zasadzie tylko przed i po Plejadach mi się to zdarza. Nie mam po prostu zbyt wiele do powiedzenia, a kasztanić nie lubię :wink: . Czytam aktywnie i chłonę wiedzę.

 

Mam do was prośbę o zamieszczenie lub podesłanie mi klasyfikacji trasy szosowej NAE oraz jeśli ktoś dysponuje jakimiś fotkami lub filmami numeru startowego 01. to poproszę o informacje na PW :neutral:

 

Niedługo jak się ogarnę to wrzucę swoje fotki z plejad.

 

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie drużyny 03 i 04.

Do zobaczenia za rok :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dochodze jeszcze do siebie po zlocie, mam trzęsawki, z różnych powodów ;)

 

Dzięki za gigantyczną impreze! :)

Podziękowania dla SIPu za naprawdę niezły czad! :) Przy takiej ilości osób wszystko sie mogło zdarzyć, a zdarzyło się naprawdę niewiele i jak dla mnie nie wartego uwagi. Faktycznie, mały niesmak pozostał jeśli chodzi o outlaw, pozdrawiam serdecznie te ekipy!

 

Ze Śmiechem wygraliśmy bo przecież Wam powiedzieliśmy ze sceny, jechaliśmy nielegala :PP

Prawda, ze zaskoczylismy najbardziej samych siebie.

Super zabawa, fantastyczni ludzie, wypas jakich mało!

 

Pozdrowienia dla: Śmiecha ;), Bębnów, ekipy Szubaru z rodzinką, Pumexa, Agi, Xbike'a, Moniqi (Śmiechu: jestem! :D ), ekipy m.wrc, kovala, vergette (miluuuniioooo ;)), szczura75 i wielu wielu wspaniałych ludzi, ktorych pominąłem ;)

Mamusi za dedykacje :)

 

Na koniec MEGA THANKS !!! Asi Madej za pomysł i ogarniecie wszystkiego! Szacun!

Drive życia! :) Szubaru, żałuj, że nie pojechałeś, nie da się opisać...

 

Wrzuce później foty jak lataliśmy po hopach! :))

 

Ukłony, skinienia, łypanie okiem dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Plejadowiczów. W tym roku dla odmiany ćwiczyliśmy trasę turystyczną, do której podeszliśmy na mega luzie, podobnie jak większość załóg stwiając na dobrą zabawę i nie pomyliliśmy się.

 

Ponieważ w zlocie uczestniczyliśmy 5 raz, niektóre wpadki organizacyjne potraktowaliśmy jako nową świecką tradycję i zbytnio nie psuły nam one humoru :)

 

na filmie na imprezie finałowej nawet było widać przez chwilę logo 4t z jakiegoś spojlera

 

Tylko nie jakiegoś, tylko nie jakiegoś :mrgreen::mrgreen:

 

Blue przecież Ciebie tam nie było :lol:

 

Pozdrowienia od załogi nr 45 - Niuniek, Michal., Zofija - turyści :smile:

 

P.S.

Specjane pozdrowienia dla załogi kobiecej na trasie szosowej, której podobno nie było - tak Ojciec Dyrektor mówił ze sceny (bo ma auto a nie Subaru), a która nagrodę za tę właśnie kategorię otrzyma... pocztą do domu :evil: - oby nie tak jak my w zeszłym roku (jadąc Volvo XC70 zwycięstwo w klasie gość, sklasyfikowani w klasie Impreza turbo) - dostaliśmy pudełko skarpetek, w większości dzięcięcych komunijnych :mrgreen: :arrow: Witek Twoja Mama razem z Beatą naprawdę wymiatają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to sobie czytam, i w sumie ciesze się że nie pojechałem. Bo nie dość że nie mam katalizatora, to jeszcze mam naklejki nie-ASO na spoilerze, a słyszałem że Impreza z naklejką nie-ASO to według Dyrekcji nie Subaru

 

Dobrze słyszałeś. Nie wiem jakim cudem ale to nie Subaru :mrgreen: Ale powiem więcej, ja nie mam nakejki nie-ASO i też nie mam Subaru.

 

Jakież było zdziwienie mojej matki, kiedy p. Rogalski powiedział jej, że nie ma Subaru tylko "Auto". Szkoda, że 4 lata temu przy zakupie w salonie w Krakowie nic nie mówił, że to droga podróba Subaru, nowej, nikomu nie znanej firmy. :sad:

 

Co ciekawe, to kto ma Subaru, a kto ma "Auto" i jechał w klasie szosowej Outlaw, która nie jechała trasy szosowej, było... losowe. Były załogi, które nie miały badania technicznego, były takie, które miały badanie, ale nie miały katalizatora, ale bez problemu mieściły się w klasie Lawful. Jak to na loterii, trzeba mieć szczęście.

 

Specjane pozdrowienia dla załogi kobiecej na trasie szosowej, której podobno nie było - tak Ojciec Dyrektor mówił ze sceny (bo ma auto a nie Subaru)

 

Nie było chyba nie dla tego, że ma auto, a że nie jechała trasy szosowej choć jechała, dojechała, ba! Nawet naklejki dostała, że jechała. Jest to bardzo skomplikowane zagadnienie, tak bardzo, że na całym zlocie tylko jedna głowa była na tyle tęga, aby to zrozumieć. Na szczęście to ta najważniejsza głowa.

 

 

Witek Twoja Mama razem z Beatą naprawdę wymiatają
No ba! Przekaż Niuńkowi, że Beata już została poinformowana, że będzie odwiedzał Wrocław, przynajmniej okazji przeglądów. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ktorym...to juz nie powiem :mrgreen:

bo nie wiem :mrgreen:

 

podsumowując miniony weekend chciałem przede wszystkim podziękować osobom, dzięki którym jednak pojawiłem się na Plejadach, a w szczególności załodze porucznika Borewicza ;) spontan nie jest taki zły :twisted: super było się spotkać z Wami wszystkimi znowu (szczególnie z tymi, których dawno nie widziałem), jakby ten zlot trwał jeszcze 2 dni to byłoby chyba w sam raz ;)

 

organizacyjnie... pracownicy SIP dali z siebie wiele (na szczęście nie wszystko bo by już nie mieli sił wrócić do krk) i tam gdzie mogli i trzymali w pełni pieczę było prawie wszędzie ok, prawie ponieważ straszna porażka wyszła z outlaw... niby w regulaminie było info, że tylko subaru, więc albo wyszły nowe ciekawe modele, albo...

jeśli chodzi o turystyczną, na której byłem to najwięcej problemów było z poprawnym wpisywaniem czasów oraz brakiem ogólnych informacji osób na próbach (niewiele z nich wiedziało skąd załogi przyjeżdżają, dokąd jadą dalej, że mają dostać kartki z pytaniami itp - klapa informacyjna, sukces dezinformacyjny - brak jakiegokolwiek szkolenia ogólnego o trasie dla obsługi?), kilkoma rozbieżnościami między książką i kartą, bałaganem w rozliczaniu walutą konkurencji, no i opóźnieniami jakie przez te wszystkie problemy powstały

 

dzięki poleceniu rozglądania się wokoło na turystyku i terenie załapaliśmy się na transport na imprezę (od połowy załogi szukały ukrytych konkurencji chyba już dosłownie wszędzie :mrgreen: ) - banery zwabiły kilkanaście samochodów do naszego miejsca noclegu (busy jakoś nie dojechały) - tutaj pozdrowienia dla Panów z forka, którzy zabrali mnie i jeszcze dwie inne osoby do Marii :)

 

na koniec chciałem gorąco podziękować za wkład i wysiłek osobom, z którymi współorganizowałem kiedyś tą imprezę (w biurze zlotu aż się łezka zakręciła ;) ) - jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ekipo sip&efp

 

mimo słabnącego klimatu mam nadzieję, że za rok również będzie mi dane wziąć udział i spotkać się z ekipą z forum - w końcu to właśnie Wy decydujecie o tym, że dla mnie ta impreza w ogóle ma sens :)

 

p.s. Flipper masz zajefajny zielony stabilizator masztu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizowałam kiedyś grilla na osiem osób. Niestety przyszli wszyskie. Te co sie cieszyli że jes ciepło, wkórwiali się, że wódka też jes za ciepła. Te co lubieli ciepło wódke narzekali że jes za chłodno i karkówka nazbyt krwista. Jak któremu pasowało że jes krwista to mu przeszkadzał pies. Tem co lubio psy, karkówka beła zbyt dopieczona a nie podobała im sie trrawa bo beła za nisko skoszona. Te co lubieli nisko skoszonom to byli abstynenci co twierdzili że jes za dużo wódki a jak kto lubiał wypić to znowu miał za twarde krzesło a zamias karkówki zażyczył se psa. Te abstynenci co lubieli psa tak sie wkurwili że wypili cało wódke i potem wydeptali trawe na co te co lubieli nisko skoszonom zaczeni sie kłucić z temi od ciepły wódki, że one sie mieszczo pod parasolem a tamtych spiekło. Wtedy te co lubieli wypić opierdolili tych narębanych jak drewno abstynentów że zeżarli tom krwistom a zostawili tom wypieczonom. wtenczas tych od zimny wódki pogryz pies a na tego co miał za twarde krzesło wydupczył się grill i wszyscy go zaczeni gasić ciepłom wódkom i wywalili parasol na tych narębanych abstynentów. Te uznali to za jawny atak i zaczeni napierniczać tom wypieczonom w tych spieczonych. Wtenczas ten gaszony ciepłom wódkom zajon sie żywem ogniem i te co nie lubieli wysmażonego kazali go zgasić a te drugie dorzucali brykietu. Z cały imprezy zadowolony był ino pies bo miał dużo wysmażonego. Jak kto nie był na PLEJADACH to żem mu przedstawiła zlot w pigułce.

 

mamusia

 

Wiem że ciężko jest zrobić tak dużą imprezę na tip top, a to było naprawdę duże przedsięwzięcie i ogólnie jestem bardzo zadowolony i na pewno będę chciał pojechać za rok :!: , ale czy uważasz że takie zepchnięcie na margines dużej grupy uczestników czyli własnych klientów, jaką było klasa outlaw to czepianie sie za długiej czy za krótkiej trawy :?: rozumiem że jako organizator SIP ma pełną swobodę w ustalaniu reguł gry a nam uczestnikom nie pozostaje nic innego jak sie do nich dostosowac. To jest oczywiste, ale nie było niestety słowa o tym że jesteśmy na innych warunkach i jedziemy o pietruszkę, nawet na odprawie parę godz przed startem. Jedno zdanie przed wyjaśniłoby sytuację i niebyłoby takiego niesmaku po.

Cały czas mam nadzieję na słowo komentarza ze strony Dyrekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z powrotem w Krakowie, po moich pierwszych Plejadach. SUUUPER :lol: :cool: :mrgreen: Szkoda że tak krótko. :twisted:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, których miałem przyjemność tam osobiście spotkać. Stanowczo zyskujecie przy bliższym poznaniu. Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie. :smile:

Szczególne podziękowania dla ekipy Żelaznych za wspaniałe towarzystwo i pomoc na trasie. :mrgreen:

 

odpozdrawiamy. :mrgreen:

 

wszystkich innych pisanych z kropką lub bez też. :cool:

i innych osobiście poznanych tak samo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...