Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poprzedni post po Plejadach był na gorąco, a teraz na zimno.

 

Gratulacje dla SIP-u za ogarniecie coraz większej skali imprezy. Żeby nie było że tylko marudzimy jak to Polacy, podam co zostało zauważone jako poprawa od poprzednich Plejad.

 

- Muzyka ! Mniej ambitna bardziej taneczna.

- Zabezpieczenie w razie nie sprzyjającej aury.

- W miarę bezproblemowy system rejestracji bazy noclegowej.

- Serwis pracował pełną parą, większą ilością rąk.

- Bardzo dobre drinki bez kolejki !

 

Jakie problemy jeszcze sie przewijają to Ojciec Dyrektor sobie tu na pewno wyczytał i wiemy że następnym razem będzie robił wszystko co w jego mocy aby lista "problemów" była krótsza.

 

P.S. Jest paru analityków na forum, może następnym razem wydelegujemy parę mózgów do wsparcia podliczeń tudzież kontrolingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Tamta galeria jest... mało wygodna, bo nie da się hurtem zapakować fotek.

 

Czyli robótka dla ...... Moderatora :wink:

Czy dla Admina ?

 

Pozdrowienia

 

[ Dodano: Pią Maj 30, 2008 10:34 pm ]

Na Plejadach był filmowiec i liczę na to, że Plejadowicze dostaną kopie filmu z Plejad .

 

Zgodnie z tradycją - będą pod choinkę

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff, wreszcie się ogarnąłem i doszedłem do siebie po V-tych Plejadach :oops: Serdeczne podziękowania dla organizatorów za zorganizowanie miłych chwil, które to pomogły mi odstresować się od meki codziennej, a dla Was wszystkich moi Kochani wielkie dzięki za wspaniałą zabawę - miło było znów zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze, pogawędzić i wychylić "małe-conieco" :cool:

 

BIG THX

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly OT dotyczacy zdjec i wrzucania ich do netu - trafil do topiku o zdjeciach z V-tego Zlotu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117875

W razie czego jesli sie dyskusja techniczna bedzie dalej rozwijac - moge wyciac do osobnego topiku "dla potomnych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przebrnąłem przez wszystkie komentarze po Plejadach :oops:

Generalnie imprezę zaliczam do tych udanych, za rok jadę na 100%. Planowałem bardziej wciągnąć w Subaru syna, a tu małżonka złapała bakcyla i zaczyna mi podbierać outlow tzn auto :???: :mrgreen:

Pozdrowienia jeszcze raz dla wszystkich poznanych i rozpoznanych forumowiczów. O błędach w organizacji IMO nie ma co się rozpisywać, podpisuję się pod tym co pisał ukiman i mamuśka, uchachane buźki mówią same za siebie.

Pozdr

Przemek73 - turystyczna nr 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Sorki że tak bez przywitania i ble ble ble :wink:

Imprezke mieliście superrrr. Zawsze są + jak i -- na takich zlotach(rajdach).Ważne ze wszyscy się świetnie bawili "JA TEŻ " :mrgreen: Wkleje pare fotek jak je poprzebieram :wink: .

Gratki dla zwycięzców .

Pozdrawiam Adam "ZEBERKA" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dali radę przejechać spokojnie te błotko w którym stałem, troszke poszorowaliście brzuszkami ale na szczęście było mięko pod spodem ;)

Błotka nie miałem skąd skrobać, raczej musieliśmy suszyć ciuszki po przejeździe równolegle do nasypu kolejowego po zalabych koleinach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbym tylko ja utknal? ;-) Dalem, powiem szczerze, ciala - zachcialo mi sie zmieniac w polowie koleiny i UPS! :roll:

 

A ten rownolegly do nasypu widzialem - nawet chcialem tamtedy pognac (pewnie XII rajd haldy, to tamtedy), ale pilot sie upieral, ze droga po nasypie prowadzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbym tylko ja utknal?

 

Niom niestety ale TAK :neutral:

 

A ten rownolegly do nasypu widzialem - nawet chcialem tamtedy pognac (pewnie XII rajd haldy, to tamtedy), ale pilot sie upieral, ze droga po nasypie prowadzi

 

To dzięki pilotowi żeś tam nie wjechał bo byśmy cię szarpali ze 3 godziny :twisted: co byś mógł na nasyp wrócić :wink: Dokładnie tamtędy szła XII HAŁDA ale nie wszyscy byli zadowoleni z tego odcinka :shock: ( a taki był fajny błotnisty :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMAX, chciałbym Tobie, kolegom i koleżance z AK Wałbrzych podziękować serdecznie za wyciągnięcie mnie stąd ... :roll: zdjcie019zh7.th.jpg :mrgreen: Bez was i szybkiej naprawy przez serwis Subaru nie dojechali byśmy do końca ... ba, pewnie do dziś biwakowali byśmy pod hałdą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ma co :mrgreen: właśnie na tym polegała nasza praca na waszym zlocie. Wciągaliśmy jeszcze załogę nr 30 na nasyp bo dziewczyny zjechały sobie o kilometr za wcześnie z nasypu :smile: i pojechały trasą Hałdy :twisted:

Pozdrowienia dla dziewczyn z załogi nr 30 :mrgreen:

 

ps.Subuk mam pare fotek jak stoisz wtym rowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...