Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że euforia zapanowała :mrgreen: , ja też dostalam :mrgreen: .

Tez dostalem, ale troche lipa. Dobrze pytalem kamerzysty, czy mozna dostac cale nagranie - gdyby nie odpowiedzial przeczaco, to mialbym jakies ujecia z moich przejazdow.

 

A tak, gdyby nie te 8s na pudle, to bym nawet nie zauwazyl, ze w ogole na Plejadach bylem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem :smile: oglądam :grin: wspominam :lol: czekam na mikołajki :cool:

 

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 11:02 am ]

gdyby nie te 8s na pudle, to bym nawet nie zauwazyl, ze w ogole na Plejadach bylem :sad:

 

codziennie możesz zauważyć patrząc na półkę z pucharem :) i wspomnienia masz - w życiu chodzi o to żeby kolekcjonować miłe / mocne wrażenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek73, miło słyszeć - przygotuję parę zacnych butelek
PRIMAR idziemy w jakość czy ilość :wink: :twisted: Ja będę trenować w sylwka, wybrałem lokal z winem :cool:
mikołajki??? te mikołajki? cholera... 600km w jedną stronę
radix99 nie narzekaj :wink: , my z apal jechaliśmy z Trójmiasta do Wałbrzycha i warto było. No i może się poznamy, ostatnio mieszkaliśmy chyba w jednym hotelu, ale jakoś okazji nie było :???: bociek czapki z nickami chyba powinien zrobić :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek73, miło słyszeć - przygotuję parę zacnych butelek
PRIMAR idziemy w jakość czy ilość :wink: :twisted: Ja będę trenować w sylwka, wybrałem lokal z winem :cool:
mikołajki??? te mikołajki? cholera... 600km w jedną stronę
radix99 nie narzekaj :wink: , my z apal jechaliśmy z Trójmiasta do Wałbrzycha i warto było. No i może się poznamy, ostatnio mieszkaliśmy chyba w jednym hotelu, ale jakoś okazji nie było :???: bociek czapki z nickami chyba powinien zrobić :idea:

 

no, dobra, ale ja lubię narzekać :cool:

jeśli dotrę, a chęć dużą mam, to pewnie się bardziej zintegrujemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja!

Obejrzałem z wielką przyjemnością, mimo, że skrupulatnie mnie z filmu wycięto (domyślam się, że ze względów estetycznych :twisted:). Natomiast Apal z Piotrkiem robią za gwiazdy. :mrgreen:

PRIMAR idziemy w jakość czy ilość :wink: :twisted: Ja będę trenować w sylwka, wybrałem lokal z winem :cool:
Przemek73, proponuję jakość, ale jak się skończy na ilości, to też nie będę narzekał. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Apal z Piotrkiem robią za gwiazdy.

 

No właśnie trochę nas tam za dużo, wcale mi się to nie widzi :roll: . Co to kogo obchodzi jak idę z mężem do kościoła :roll: :wink: , Ciebie natomiast rzeczywiście nie ma.

 

Proszę mnie dopisać do listy integracyjnej :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...