Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

eddie_gt4, a tak Ci dobrze szło i już chciałem pochwalić "nowego edddiego" na forum :twisted:.

niektorych rzeczy nie da sie zmienic tak szybko... :oops::mrgreen:

 

 

p.s. rozumiem, ze znow otrzymam jakies paski? :lol:

 

p.p.s. tak naprawde uwazam, ze ta wypowiedz p. Airikkala daje wiele do myslenia i moglaby byc poczatkiem jakiejs dyskusji, ale juz wiem, ze na tym Forum dominuje (najczesciej odgornie sterowany) poglad, ze symetryczne AWD i niski srodek ciezkosci to motoryzacyjny cud swiata, ze Subaru iz ze best, blah blah blah, i koniec kropka... :lol:

a ze juz SWRT od lat jest juz tylko statysta w WRC to nikogo nie obchodzi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, to, że N14/S14 jest porażką jest już faktem, znanym wszystkim, tak że ta wypowiedź nie wnosi do dyskusji niczego nowego, a tym bardziej nie jest "początkiem jakieś dyskusji".

 

On zresztą powiedział, że nie chodzi o to, że technologia subaru jest zła, a jedynie o to, że przesadzili z wysunięciem od przodu silnika myśląc, że dociążona przednia oś = lepsze sterowanie, a tymczasem wyszła z tego podsterowność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1.

symetryczne AWD i niski srodek ciezkosci to motoryzacyjny cud swiata, ze Subaru iz ze best, blah blah blah, i koniec kropka... :lol:

2.

A czy ktoś w ogóle śmie to kwestionować :?: :twisted:

Nawet jeśli... to patrz punkt pierwszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale juz wiem, ze na tym Forum dominuje (najczesciej odgornie sterowany) poglad, ze symetryczne AWD i niski srodek ciezkosci to motoryzacyjny cud swiata, ze Subaru iz ze best,

 

A czy ktoś w ogóle śmie to kwestionować :?: :twisted:

 

Niektorzy, np. ja za wiekszy cud uwzaja S-AYC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale juz wiem, ze na tym Forum dominuje (najczesciej odgornie sterowany) poglad, ze symetryczne AWD i niski srodek ciezkosci to motoryzacyjny cud swiata, ze Subaru iz ze best,

 

A czy ktoś w ogóle śmie to kwestionować :?: :twisted:

 

Niektorzy, np. ja za wiekszy cud uwzaja S-AYC.

 

Popieram :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale juz wiem, ze na tym Forum dominuje (najczesciej odgornie sterowany) poglad, ze symetryczne AWD i niski srodek ciezkosci to motoryzacyjny cud swiata, ze Subaru iz ze best,

 

A czy ktoś w ogóle śmie to kwestionować :?: :twisted:

 

Niektorzy, np. ja za wiekszy cud uwzaja S-AYC.

 

Popieram :mrgreen:

I ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownie się jeździ z takimi systemami. Ty łycha w podłogę, a samochód tak:

 

 

Ja tam się nie znam, ale jak się takie auto dłużej poupala - to potem nie ma czym hamować :mrgreen: .

 

Co nie zmienia faktu, że Honda Legend fajnym autem jest i basta!

 

jak sie ma 60+ lat to jak najbardziej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig jak te w Top Gear :grin: Gdyby w lesie biker nie jechał sobie slalomem po bandach po zbudowanej trasie tylko pociął na wprost to przyjechałby dużo wcześniej, pewnie jak w każdych takich wyścigach wcześniej zmierzyli oba czasy przejazdu i sprawdzili czy są podobne.

 

...kangór...

Kangur :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21:00 na Discovery Science zaczął się godzinny program o zespole rajdowym Subaru. Jak ktoś ma ten kanał, to polecam uwadze.

 

Pewnie będą też powtórki. Z poniższego linku wynika, że pierwsza jutro o 5 rano. :cool:

 

http://programtv.idg.pl/program.asp?id=527

 

Rajdowe mistrzostwa świata

Zespół Subaru bierze udział w rajdach w Niemczech i Finlandii. Stawka jest wysoka. W programie kulisy przygotowań do startów w kolejnych imprezach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...