Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

(...) a legacy aż tak wysoko nie kojarze

Było było... Może tylko przesadziłem trochę, mówiąć że niedawno... :grin: Gdy 6 lat temu szukałem dla siebie samochodu, raporty TUV były moją lekturą obowiązkową. Pamiętam, że wtedy zawsze w czołówce pojawiały się Carina i Legacy. Stad właściwie dowiedziałem się w ogóle o takim modelu... :oops: i dopiero od tamtej zacząłem zauważać go na ulicy :lol:

 

Zawsze w czołówce były: Porsche 911, merol slk, starletka, carinka e i legas (w różnych latach w różnej kolejności).

 

[ Dodano: Sro Sty 14, 2009 11:27 am ]

Siedziec za przelozenie tablic? Zdaje sie, ze KW ani KK takiej kary za to przewinienie nie przewiduje :roll: Tym bardziej skopanie goscia (jesli relacje sa prawdziwe).

 

Olleo jest coś takiego jak stworzenie zagrożenia w ruchu kołowym (dokładnej formuły prawnej nie pamiętam :razz: ) także niech się kolo cieszy, że tylko tauzena dostał.

Każdy medal ma dwie strony - można go zrozumieć i można mieć do niego pretensje, choć z trzeciej strony medalu :razz: miejska ulica no raczej do takich celów nie służy, przyznasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, Than_Junior i wlasnie tutaj sa troche sprzeczne opinie. Artykul jest tak napisany, jakby nie wiadomo ile godzin uciekal, a niektore glosy wskazuja, ze to jednak troche inaczej wygladalo. Poza tym bazujac na opiniach z tego forum (w tym z "biale z nieba leci"), to jego styl jazdy bardzo od prezentowanych tutaj nie odbiega. Nawet i jakas ucieczke sie tutaj znajdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w czołówce były: Porsche 911, merol slk, starletka, carinka e i legas (w różnych latach w różnej kolejności).

 

ale w ostatnich latach raczej zawsze forek, a nie legac :twisted:

 

Masz rację, ale ja raczej sięgam dalej w przeszłość :mrgreen: (to z powodów finansowych :lol: )

a mesiek to był sl BTW :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Dużo lat już czytam Auto-Świat i nie pamiętam żeby subaru wygrało z VW- I wreszcie się doczekałem.W najnowszym wydaniu gazety Subaru wykosiło całą Niemiecką myśl techniczną -bądżmy dumni z naszych napędów w Subarkach!!!!? jak wszyscy stoją pod górę (bo jest ślisko) my jedziemy, jak się bawimy po placach(bączki ,boczki) to oni tylko mogą popatrzeć, jak się pozdrawiamy przy mijankach-to jestem dumny że mam Subaru.Jak Wy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pnie i Panowie, no i doczekalismy sie :idea::mrgreen:

 

moze Subaru juz i nie bedzie bralo udzialu w WRC, natomiast odnajdzie swoje nowe miejsce w F&F :cool: :lol:

 

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=wA3MLzySte0

 

subaru-impreza-wrx-sti_2.jpg

 

subaru-impreza-wrx-sti.jpg

 

subaru-impreza-wrx-sti_3.jpg

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O serii F&F mozna mowic, co sie chce. Ale prawda jest taka, ze najprawdopodobniej ten STI złoiłby równo każde auto na tym forum ;) Goście na prawdę tuningują te bryki ile wlezie!

 

a przy okazji, drugi trailer ;)http://www.traileraddict.com/trailer/fa ... /trailer-b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O serii F&F mozna mowic, co sie chce. Ale prawda jest taka, ze najprawdopodobniej ten STI złoiłby równo każde auto na tym forum ;) Goście na prawdę tuningują te bryki ile wlezie!

Nie bądź taki pewny. Ten tjunink to np. robienie ze Skylina RWD by efektowniej dryfcił na filmie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...