Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MPL napisał:

Jeżeli mnie oczy i uszy nie mylą to Cię dzisiaj widziałem w okolicy naszej wspólnej, więc mam nadzieję że będziesz miał czym na spota przybyć i nie będzie to Aygo. Chyba że planujesz jeszcze przed środą jakieś modyfikacje itp. zagrażające mobilności:D

Mam nadzieję, że nie widziałeś mnie jak wyjeżdżałem z bloku bo była totalna kompromitacja: ruszenie z dwójki -> zgasł na skrzyżowaniu -> kilka nerwowych sekund mielenia rozrusznikiem nim odpalił -> uruchomienie antynapadu :facepalm:

Ale generalnie tak, mogłem to być ja ;) W moim garażu już stoi ten właściwy samochód po odbiorze z serwisu. Nie w pełni sprawny niestety... ale jednak wystarczająco sprawny żeby trochę nim pojeździć.

Żeby nie miał za lekko to na poniedziałek jest zaplanowane psucie auta w okolicach Kielc ;) Obecna prognoza pogody wydaje się być łaskawa dla napędów ale za to znacznie bardziej surowa dla elementów zewnętrznych. Zobaczymy co tam z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że bez rewelacji i w środę się melduję tym właściwym autem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KotMorderca napisał:

Mam nadzieję, że nie widziałeś mnie jak wyjeżdżałem z bloku bo była totalna kompromitacja: ruszenie z dwójki -> zgasł na skrzyżowaniu -> kilka nerwowych sekund mielenia rozrusznikiem nim odpalił -> uruchomienie antynapadu :facepalm:

Ale generalnie tak, mogłem to być ja ;) W moim garażu już stoi ten właściwy samochód po odbiorze z serwisu. Nie w pełni sprawny niestety... ale jednak wystarczająco sprawny żeby trochę nim pojeździć.

Żeby nie miał za lekko to na poniedziałek jest zaplanowane psucie auta w okolicach Kielc ;) Obecna prognoza pogody wydaje się być łaskawa dla napędów ale za to znacznie bardziej surowa dla elementów zewnętrznych. Zobaczymy co tam z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że bez rewelacji i w środę się melduję tym właściwym autem :) 

Szczerze mówiąc stałem jakieś dwa auta za Tobą na tym skrzyżowaniu i zastanawiałem się właśnie czemu stoisz na środku i się tak długo rozglądasz:D. Powodzenia w poniedziałek i do zobaczenia w środę.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Super, będę wdzięczny. :) Może być na spota. Na szczęście koło mi nie odpada, ale jedną długą nakrętkę zauważyły nawet laski u mnie we firmie więc trzeba to ogarnąć :p 

OK, to zabieram nakrętkę w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, KotMorderca napisał:

 Obecna prognoza pogody wydaje się być łaskawa dla napędów ale za to znacznie bardziej surowa dla elementów zewnętrznych. Zobaczymy co tam z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że bez rewelacji i w środę się melduję tym właściwym autem :) 

SOR Subaru będzie na miejscu i w razie czego zrobi się jaką dziurkę STi czy coś :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 21:56, Alkanick napisał:

Spotkanie, środa 18-08-2021, g. 20:00, parking przy parku 3Stawy za salonem Subaru:

 

1. Tomasz_555

2. KotMorderca

3. MPL

4. Pablito79

5. Alkanick (wstępnie jestem na TAK)

6. ...

 

 

Sprawdzę ale nic nie obiecuję..  mam jak coś komplet subarowych nakrętek zabezpieczających to byś mógł od razu sobie felgi pozabezpieczać ;)

Jak mnie tylko "przyroda" gdzieś w pracy nie przyciśnie to postaram się dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 17:53, Pablito79 napisał:

Spotkanie, środa 18-08-2021, g. 20:00, parking przy parku 3Stawy za salonem Subaru:

 

1. Tomasz_555

2. KotMorderca

3. MPL

4. Pablito79

5. Bulczas87

6...

No ja nie wiem, Ktoś zapomniał mnie dopisać :P.

Jeśli można to chętnie poznam kolegów, maniaków marki :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Bez szans, trzeba podnieść auto. Czujnik jest bardziej z tyłu skrzyni. :( 

Lol. Co to za spot. Proszę zabrać podnośnik oraz cztery kobyłki i robota sama pójdzie. Może wreszcie odbędzie się taki spot, gdzie wydarzy się coś konstruktywnego, a nie tylko pogadanki, herbata w termosie i krakersy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rosaskc napisał:

Proszę zabrać podnośnik oraz cztery kobyłki i robota sama pójdzie.

No nie dadzą mi odpocząć od roboty, nawet na spocie muszę włazić pod auto. ;) 

 

13 godzin temu, rosaskc napisał:

Może wreszcie odbędzie się taki spot, gdzie wydarzy się coś konstruktywnego, a nie tylko pogadanki, herbata w termosie i krakersy :mrgreen:

Panie, nie doceniasz nas. My już na spotach nie raz Polskę od nowa zaczęli ;) 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, rosaskc napisał:

Chciałoby się wpaść do tych Katowic, żeby zobaczyć, co tam knujecie, ale 300 km jechać na spota to już fanaberia :biglol:

Ale jak byś się tak przypadkiem wybierał w te strony to daj znać i na spontanie coś się ogarnie ! :D 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwszy raz się wybrać i na dodatek zgubić:/  Do salonu trafiłem 

Hahahah tak byłem zaaferowany całą sytuacją, że najważniejsze co mi utkwiło w głowie to : 18. 

Po chwili namysłu : 18 data się zgadza. Ale godzina już średnio ;))

Następnym razem postaram się przeczytać tekst ze zrozumieniem. 

Kto wie... może coś z tego będzie. 

No nic, miłego spotowania ja wracam.

Plusy : umyłem auto, wiem gdzie salon Subaru i przegoniłem pająki z wydechu.

No sam w to nie wierzę. 

Do nadal. 

Edytowane przez Phacochoerus
Brawo ja!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wooyek napisał:

Byłem pierwszy raz, dzięki za miłe przyjęcie :) 

 

Na grupie FB wrzuciłem kilka zdjęć: https://www.facebook.com/groups/303159780200990/posts/1229858434197782/

Fajnie, że wpadłeś, zapraszamy częściej. :) Fotki kozackie ! :) Dzięki.

 

Ja również dziękuję wszystkim za miłe spotkanie i pogaduchy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki wszystkim uczestnikom za spotkanie. 

 

W nawiązaniu zaś do rozmowy o kolejnym spotkaniu w bardziej imprezowej i zdecydowanie pieszej formule, uwzględniając zgłaszane zastrzeżenia co do możliwych terminów (typu nie w poniedziałek-wtorek, nie w sierpniu, nie po 8 września itd.;)) przyszedł mi do głowy chyba kompromisowy termin 02.09 (czwartek). I miejsce przy okazji w "półplenerze" jakby pogoda była - GASTROFAJER koło Spodka, jest w centrum, są foodtrucki jakby co i dobre piwo. Dajcie znać co myślicie.

Edytowane przez MPL
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MPL napisał:

I miejsce przy okazji w "półplenerze" jakby pogoda była - GASTROFAJER koło Spodka, jest w centrum, są foodtrucki jakby co i dobre piwo.

Brzmi przekonywująco !

 

02.09 - Tomasz

06.09 - KotMorderca, Tomasz

08.09 - KotMorderca

09.09 - KotMorderca

 

Do 07.09 jestem w stanie się elastycznie dopasować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...