Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie przesadzajcie z tymi wrażeniami wizualnymi. Nasze auta bronią się tym że to SUBARU i to wystarczy. Ja niestety zapisałem się na jazdy swobodne na torze więc raczej odpadam z ekspozycji, ale chętnie pomogę w załatwieni wszelkich spraw związanych z wystawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, matias napisał:

Właśnie, Wy tak na serio z tym wyglądem? Myślałem, że spot to spotkanie ludzi z forum, tak żeby się poznać, albo pogadać z tymi, których się już zna, a nie wystawa samochodowa...

Ale tu właśnie chodzi o wystawę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matias napisał:

Aha, no ok, w mazowieckim spotykają się żeby się spotkać :P 

Matias, dwa watki Ci sie zlały, spot to oczywiście spot, każdy przyjeżdża tym czym ma i jest ok i turbo fajnie , ale my tu ględzimy o wystawie Silesia expo, 

Skoro sportowe blizny nie dyskwalifikują to na moje Subaru w niedzielę można liczyć :) 

może jakieś dziewczyny by załatwić :) co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Mi środa o 20 pasuje i kubek kawy też brzmi fajnie z Wami zawsze :) byłem na tym expo, jedna subarynka stała z jakiegoś klubu 200+ wiecie co to jest? Szkoda ze nie wyszło ,już sie widziałem w jakimś jury które wybierało by modelki w kostiumach kompielowych i na szpilach, do leżenia na naszych subarynach ;) 

Tomasz, jechałem w niedzielę wieczorem w tych ulewach subaryną, trochę zlekceważyłem fakt założonych kupionych przez nas w Kielcach slicków..... Słodki Jezu....miejscami dwóch pasów było mało żeby auto w drodze utrzymać dobrze ze niedziela wieczór i ruch mały

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi środa pasuje. 

 

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

byłem na tym expo, jedna subarynka stała z jakiegoś klubu 200+ wiecie co to jest?

 

Szczegółów nie znam, ale filmiki mają fajnie zmontowane. Widziałem na nich spoty m.in. w okolicach 3 stawów i NOSPRu (generalnie okolice Katowic). Srebrny blob na rejestracjach SGL pojawia się dość często. To o nim mowa ? 

 

 

Edytowane przez Bros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota minimalna została osiągnięta więc spotykamy się jutro (środa) o 20.00 na parkingu za salonem MM CARS w Katowicach:

Ubierzcie się ciepło i zaopatrzcie w kubek czegoś ciepłego :)

 

1. Cherusek1

2. marivip

3. Bros

4. Tomasz_555

 

11 godzin temu, Cherusek1 napisał:

jedna subarynka stała z jakiegoś klubu 200+ wiecie co to jest?

Niebieski Lanos ? Jeżeli tak to znam. Podobno gruby projekt dobrze się odpychający, ale czy skręca to nie wiem.

Team 200+ znam, nawet byłem ze 2 razy na ich spotach, ale to nie moje klimaty. Bardzo dużo ludzi, z reguły zdarza się wiocha z jakimś paleniem gumy czy robieniem larma na podziemnym parkingu włącznie z upalaniem na drogach. Z racji, że spotkania są zawsze w czwartek w tej samej lokalizacji to obecność policji jest stałym elementem. Wolę nasze spokojne spoty, a upalanie na torze. :)

 

11 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tomasz, jechałem w niedzielę wieczorem w tych ulewach subaryną, trochę zlekceważyłem fakt założonych kupionych przez nas w Kielcach slicków..... Słodki Jezu....miejscami dwóch pasów było mało żeby auto w drodze utrzymać dobrze ze niedziela wieczór i ruch mały

Noo, do tego pewnie była cały czas zimna czyli twarda jak kamień. Strach jechać. Nawet na moich drogowych Potenzach nie miałem wesoło wracając z Opola autostradą w deszczu. 100-120 i pełne skupienie. Ruszając z bramek na dwójce poszedłem bokiem na prostej z uślizgiem czterech kół. :) Nadmiar momentu bywa kłopotliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
Noo, do tego pewnie była cały czas zimna czyli twarda jak kamień. Strach jechać. Nawet na moich drogowych Potenzach nie miałem wesoło wracając z Opola autostradą w deszczu. 100-120 i pełne skupienie. Ruszając z bramek na dwójce poszedłem bokiem na prostej z uślizgiem czterech kół. Nadmiar momentu bywa kłopotliwy.


Trochę Wam tego czasem zazdroszczę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...