Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Paulus - pozdrowienia z przejścia dla pieszych :D

Odpozdrawiam. Kątem oka Cie dostrzegłem. Jak STI?

21 godzin temu, cOijN napisał:

...

 

Pawel- fajnie ze juz dzialacie, zamelduje sie na okresowy przegladzik instalacji ;) bo juz przed urlopem nie chcialem du.. zawracac

 

...

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2017 o 21:59, Tomasz_555 napisał:

UPG bez dwóch zdań. Założone uszczelki Coswortha. Mam nadzieję, że teraz widmo UPG oddaliłem od siebie maksymalnie. :)

Całość wyszła mnie 3200zł więc można powiedzieć, że promocja ! Na ori uszczelkach można urwać 400zł. 

 

No to się cieszymy że udało się uratować biedne STI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś konkretny i ogarnięty wulkanizator, który dobrze sprawdzi, czy felgi są proste, najlepiej w Tychach? Wiem, że niby żadna filozofia, ale jak wiadomo nie każdy potrafi to zrobić dobrze, a sprawa idzie o kupno felg przy pomocy osób trzecich ;) możecie polecić jakąś miejscówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.09.2017 o 21:09, matias napisał:

Panowie, jakiś konkretny i ogarnięty wulkanizator, który dobrze sprawdzi, czy felgi są proste, najlepiej w Tychach?

Swego czasu jak uwaliłem rant w feldze to polecali mi dobry warsztat w Mikołowie, który zajmuje się naprawą felg. 

PHU S.C. Kasprowski K.B.

Rybnicka 138

43-195 Mikołów

 

5 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Gdyby ktoś w najbliższym czasie jechał do Nowego Sączą a miałby miejsce w aucie prosze dajcie znać

Wrzuć info do tematu "Kurier klubowy". Tam sporo osób się ogłasza więc jest szansa, że ktoś coś będzie ogarniał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki , o tym kurierze klubowym to nawet nie wiedziałem ze mamy coś takiego :) wszystko wskazuje na to ze w środę bede musiał jechać troche mało czasu ale może cos sie uda , Marivip a Twoi ludzie byli by w Nowym Sączu w środę? Najlepiej z rana? Tomek podałbyś mi jakim autobusem i skad jechałeś z Krakowa na Nowy Sącz ? Muszę być przygotowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównym w Krakowie co 15-30 min jedzie autobus. Obsługuje to Szwagropol albo Voyager. Bilet kupisz w kasie - 15zł. Na tablicy informacyjnej podają, z którego stanowiska odjeżdża. G - pokład górny, D - pokład dolny. (piszę bo lata temu nie wiedziałem, że dworzec ma dwa poziomy :P )Wysiadka na przystanku Nowy Sącz Rejtana. Potem piechotą dosłownie 2 minuty. 

Dokładny rozkład można sobie wyświetlić tutaj -> http://www.e-podroznik.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ,jesteście wielcy, :) wyglada na to ze transport bede jednak miał ,jakiś wrześniowy spocik może? Tak na podsumowanie wakacji, ok drugiej połowy września i dalej, co by wszyscy zdążyli z urlopów wrócić i ochłonąć :) pozdrawiam 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cherusek1 napisał:

dzieki ,jesteście wielcy, :) wyglada na to ze transport bede jednak miał ,jakiś wrześniowy spocik może? Tak na podsumowanie wakacji, ok drugiej połowy września i dalej, co by wszyscy zdążyli z urlopów wrócić i ochłonąć :) pozdrawiam 

Ja chętnie :D

Tak apropos spota, dzisiaj dzwonił jedne z moich Klientów i przedstawił zaproszenie dla "subaromaniaków". Zaproszenie dotyczy targów Expo Silesia  Sosnowcu, oczywiście w roli wystawców. Czy znalazłby się ktoś chętny na taką imprezę? Chodzi o kilka samochodów (3 lub 4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o spota to mogę coś zorganizować, ale dopiero po 13 września bo aktualnie żyję wyjazdem na Ukrainę. :) 

 

3 godziny temu, Paulus napisał:

Tak apropos spota, dzisiaj dzwonił jedne z moich Klientów i przedstawił zaproszenie dla "subaromaniaków". Zaproszenie dotyczy targów Expo Silesia  Sosnowcu, oczywiście w roli wystawców. Czy znalazłby się ktoś chętny na taką imprezę? Chodzi o kilka samochodów (3 lub 4).

W sumie czemu nie.  :D Mielibyśmy reprezentować jakąś firmę czy po prostu reprezentacja miłośników Subaru ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Jeżeli chodzi o spota to mogę coś zorganizować, ale dopiero po 13 września bo aktualnie żyję wyjazdem na Ukrainę. :) 

 

W sumie czemu nie.  :D Mielibyśmy reprezentować jakąś firmę czy po prostu reprezentacja miłośników Subaru ? :) 

Myślę, że raczej to drugie. Ne będę ukrywał że mam pozwoleństwo na reklamę swojej firmy ale raczej z niej nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 dałbym radę, tylko czy moje auto sie nadaje?! Pełno odprysków od kamyczków ,przyjarane felgi, zderzak od walenia po słupkach i oponach to dramat. Carfit przejrzał autko i mechanicznie jest dobrze ale na takich wystawach chyba bardziej chodzi żeby jakis zadbany samochód stał co? Z kolei z moim niebieskim RA które by sie pewnie idealnie nadawało, skoro Marek przez 1.5roku nie zdążył to raczej do 16-17 też nie zdąży hihi :) ale jak cos to ja 17 mogę z autem być , bez auta tez pewnie do,Was przyjdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...