Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

w Tychach jest sliska nawierzchnia, w porownaniu do WRT w Krakowie to wypada slabo

Ja to uważam za zaletę, bo trzeba szukać przyczepności. To jest bliżej charakterystyką do rajdów.

 

Dobry tor jest w Sosnowcu. Trochę trzęsie, ale za to mocne gokarty, w których jest już na tyle mocy, że trzeba z niej rozsądnie korzystać.

 

Tyle razy organizowaliśmy gokarty i jak już przyszło co do czego to większość jakieś wymówki miała.

 

Też uważam to za dużą zaletę na korzyść WRT Tychy.

 

Jak ostatnio byłem w Sosnowcu (Adrenalina) to był jeden gokart który robił czasy 2 s lepsze niż reszta i kto nie wsiadł nie było bata. W dodatku nie dało się go prowadzić bo miał spapraną geometrię, musiałem się wieszać na kierownicy żeby skręcić. Poza tym zadymienie przekraczało jakiekolwiek normy.

 

Bielsko jest bardzo wymagające. Mi się to podoba, choć nie umiem tam zrobić dobrego okrążenia jeszcze.

 

Na Podbeskidziu gokarty organizowane są na dużą skalę, ale to dzięki dobremu organizatorowi, który poświęca wiele czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak blue mica na SG to raczej Hawk WRX :-D Czasem trafiam na gościa, ale nie ma świnek na aucie :-P

 

Jeśli Blob SG, blue mica, to chyba babeczka, która pracuje niedaleko mnie.

 

blob SG kombi, blue mica na srebrnej feldze ze srebrną trzodą na lustrze i blondyneczka na kółkiem to koleżanka ode mnie z fabryki. Na forum nie zagląda ale pozdrowię jak wrócę do roboty.

 

zwyczajowe pozdro dla Ciebie zaki79

 

odnośnie kartów - ja za torem w Aldreichu nie przepadam, ale jak się będziecie wybierać - jak dam radę pojadę z Wami.

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktoś w czwartek na katowickie klasyki nocą? ja się postaram wpaść już w Subaru :mrgreen:

http://www.facebook.com/pages/Katowicki ... 42?fref=ts

 

Ale spoko spotkanie, jak mi nic nie wypadnie, to chętnie w czwartek wpadnę pooglądać klasyki.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zróbmy coś, bo szkoda patrzeć ta ten wątek:

 

Proponuję gokarty w Tychach. Potrzebne jest 7-10 osób. Proponuję pół godziny zabawy, przy 7 os max 65 zł. Jeśli ktoś ma w tym miesiącu urodziny to powinno być 50 zł. Była też jakaś promocja dla klubów samochodowych. Poszukam później.

 

Proponuję wstępną listę chętnych, z podaniem możliwych terminów. Jak się wpisze powiedzmy 7 os + 2 rezerwy to wybierzemy termin i zrobimy listę ostateczną :twisted:

 

Jeśli będzie mniej chętnych, to pojedyncze przejazdy da się rezerwować tylko w dzień takiego przejazdu. Wtedy ugadamy termin i po prostu spróbujemy się wbić jakoś na tor/zarezerwować rano.

 

Problemy jakie tu mogą wystąpić:

- Tor jest dość mocno oblegany, Trzeba rezerwować wcześniej.

- Jeśli zarezerwuję tor na 30 min i połowa nie przyjedzie, to oczywiście i tak będzie trzeba zapłacić całość. Piszcie czy jesteście za zebraniem kasy wcześniej. No chyba że będzie 15 chętnych to wtedy bezpiecznie rezerwuję tor i każdy jeździ po 15 min.

 

W Bielsku bywa ponad 40 os na 2 h, ale to ze wszystkich japońskich klubów.

 

Aktualną dostępność można zobaczyć na stronie: http://tychy.wrt-karting.pl/

 

Więc:

1. Zbigniew, termin: jakikolwiek - im wcześniej tym lepiej, kasa: jestem za zebraniem zaliczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew mamy rozumiec, ze jestes gotow to zorganizowac? ;)

 

 

1. Zbigniew, termin: jakikolwiek- im wczesniej tym lepiej, kasa: jestem za zebraniem zaliczki

2. Pucu. Termin: byle nie ten weekend

Kasa: jestem za zebraniem zaliczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zbigniew, termin: jakikolwiek- im wczesniej tym lepiej, kasa: jestem za zebraniem zaliczki

2. Pucu. Termin: byle nie ten weekend, za zaliczką

3. Newbee, po 16tej, za zaliczką

4. Tomasz_555, czw-nd swobodnie, pn-sr muszę wiedzieć wcześniej zeby zarezerwować wolne popołudnie w pracy, mogę zaliczkować :)

 

Mam opcję zaprosić jedną lub dwie osoby z Tychów, ale muszę im przedstawić konkretny termin - inaczej nie da rady. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zbigniew, termin: jakikolwiek- im wczesniej tym lepiej, kasa: jestem za zebraniem zaliczki

2. Pucu. Termin: byle nie ten weekend, za zaliczką

3. Newbee, po 16tej, za zaliczką

4. Tomasz_555, czw-nd swobodnie, pn-sr muszę wiedzieć wcześniej zeby zarezerwować wolne popołudnie w pracy, mogę zaliczkować

5. Istreed ja jestem na tak poza weekendami, zaliczka jest ołkej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!!!

 

zatem:

6. X69, termin dowolny byle z wyprzedzeniem min, dwóch dni. Zaliczka TAK.

 

Proponuję jednak żeby była możliwość ewentualnego przesunięcia o godzinę czy dzień gdyby się okazało że akurat komuś coś wypada: wyćięcie wyrostka, samobójstwo czy miąchanie dupska żony...

 

Mogę ewentualnie zabrać kolegę (Michała - mojego mechanika od przekładki i napraw)

 

No, nareszcie coś się kroi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś HIDów? Wyjąłem od siebie - a jakby ktoś ze śląska chciał i ma dekielki lamp takie jak w Legacy, to moje już mają otwory, wystarczy podmienić, więc montaż bezproblemowy.

 

Cenę sprawdzę w necie jak ktoś będzie zainteresowany.

 

BTW, no dalej, zapisywać się na gokarty. STI na parkingu musi być;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...