Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Wuem wywołał wilka z lasu w jakimś innnym temacie

 

Summer Cars Party wybiera sie ktoś autem? Delegacja trzodowa jakaś?

 

Maniutek, Worm? :wink:

 

 

A apropo trzody ja tak kombinuje sie jebnąć w jakieś błotko i tak chamsko wjechac między te wypastowane Civiki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuem wywołał wilka z lasu w jakimś innnym temacie

 

Summer Cars Party wybiera sie ktoś autem? Delegacja trzodowa jakaś?

 

Ja będę, ale to już wiesz (daj Bóg - samochód ciągle w czasie prac, dzisiaj zapodkładowane wszystko... zostało lakierowanie, konserwacja jednej części, hamulce, regulacja gazu, i - daj Bóg - bulbulator ;) ). Przyjeżdżam z całą ekipą "japońską" z Podbeskidzia - ponoć cały sektor nasz... ale się znajdziemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to jak jesteśmy rozbici to ciulato :? ja tez nie wiem czy stać z moimi kumplami tuningowcami, czy z wami :evil:

 

BelegUS, Z kim przyjeżdzasz, z subarami czy japonczykami ogółem? Macie miejsce "klubowe"? Stoisz z nimi czy stoimy subary osobno?

 

Ja nie wiem jak robić, kumple mi zaś powiedzą ze jestem zdrajca :P

Druga sprawa- napiszcie mniejwięcej o której wjeżdzacie, w zeszłym roku byłem ok 18 i była kolejka do wyjazdu. Znajomy do wjazdu był o 9 stał godzine w korku :? Ja nawet myślałem żeby jwczesniej juz sie ustawić do rai, wjechać i odgrodzić na pare subar co by pozniej dojechały. Na pace będe miał rower ,a auto niech stoi :mrgreen:

 

lista-niezrzeszeni chetni na Subaru Zone:

 

1. Matiz (fifti-fifti,zależy od ilości ludzi i godziny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym błockiem, to świetny pomysł jest. :mrgreen: 8) Tylko gdzie tu auto uświnić jak sucho będzie ? :roll: Podobno można gdzieś dostać błoto w aerozolu. Takie wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu właścicieli pseudo terenówek, coby mogli w poniedziałek rano szpanować przed firmą, że offroada zaliczyli w weekend. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS, Z kim przyjeżdzasz, z subarami czy japonczykami ogółem? Macie miejsce "klubowe"? Stoisz z nimi czy stoimy subary osobno?

 

Siem dowiem, bo sam nie wiem, jak to jest zorganizowane :oops: Będę wiedział, to Ci dam PW. Nie wiem, czy jestem "przywiązany" do grupy tym, że jestem "zrzeszony"... wolał bym z Subarami/Wolnyssakami (Ty i WueM) - my tam będziemy "Japońsko" lub nawet "Ogólno Podbeskidzko" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA choapki siem dostosuje...Mogę się podpiąć pod japońce na "płycie" lub "luzem" na trawniku...Dajcie mi ino znać...BelegUS lub Matiz...Obojętnie:)

Aha...Ja bede tym razem już od rana...Taki plan coś koło 10tej...Byłoby fajnie na płycie znaleźć kawałek placu:)

Matiz, organizujesz cosik w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: stoje z subaru, dekadens rezerwuje miejsca dziś do 14.

 

Ja moge sie ustawić już o 7 i poczekać, wjade i odgrodze "chlewik trzody chelwnej" na trawie ,ale musiało by nas być pare osób.

Myslę że na trawce na uboczu odgrodzić pare miejsc zeby kto już wjedzie Subarem na ten festyn mógł stać ze swoimi :roll: Ale wszystko zależy ilu ludzi bedzie :x

 

nawet nie wiem jak to bedzie stało, pewnie kluby na betonie ,a cywile na trawie jak co roku :idea: zeby stać na płycie chyba trzeba zgłosić organizatorom :?: (oraz płacić kasiore dodatkową?)

 

Raczej nie mozemy stac jako Oficjalne forum subaru ,albo klub subaru albo coś w tym stylu, do tego trzeba błogosławieństwa dyrekcji :!: I guess...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dekadensy rezerwują dzis do 14. mi tam FEJM niepotrzebny, rdza mi włazi i mam wgniotów pełno.

Wpiszcie jeszcze kto chetny na brudne auto, kto na wypucowane. Ja sie dostosuje do większości.

 

 

Lista SCP "świński chlevik" :P :

 

1. Matiz (brud)

2. Wuem (czyściutko :)

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dekadensy rezerwują dzis do 14. mi tam FEJM niepotrzebny, rdza mi włazi i mam wgniotów pełno.

Wpiszcie jeszcze kto chetny na brudne auto, kto na wypucowane. Ja sie dostosuje do większości.

 

 

Lista SCP "świński chlevik" :P :

 

1. Matiz (brud)

2.Wuem....Bedzie czyściutko :)

3.

 

-- Cz wrz 06, 2012 12:04 pm --

 

Sorry....z tel.pisane i chyba zaś lipę zrobiłem...Matiz, proszę zedytuj w miarę możliwości moją obecność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo. Ważna kwestia. Czy ktoś z szanownych tu obecnych posiada lub ma dostęp do samochodu dostawczego do 3,5t, który byłby w stanie wypożyczyć na weekend 22/23 września ? Jedyne wymogi to ogólna sprawność (auto musi bezawaryjnie zrobić trasę Kato-Warszawa-Kato) oraz musi mieć na pace możliwość przewieźć przedmiot o wymiarach 240x120cm. Masa ładunku: maks 100kg więc niewiele.

W czym rzecz. Startuję ze znajomymi w Wyścigu Mydelniczek Red Bulla i musimy przewieźć nasz pojazd. Generalnie ogarniamy to bardzo budżetowo więc za pomoc mogę zaoferować jakąś symboliczną kasę lub dobrą flaszkę.

Jeżeli ktoś może pomóc lub ma namiary gdzie można ogarnąć to tanio to bardzo proszę o informacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fasola, Jezeli nie bojkotuja takich imprez i zabulą za wjazd dosyc slono (auto chyba 20zł, kazda osoba osobno) to niech wpadają :D

 

Tomasz_555, mogłeś zrobić ta mydelniczke pod wymiary paki forKa ,bys miał prościej

 

aha,tak teraz pomyslałem- gustownie by było jakbyś do tego celu skombinował SUBARU BAJA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bump,coś mało. maniutek i worm pisali ze beda wiec 5 osób.

 

A fasola? Ludzie z krk?

 

-- Cz wrz 13, 2012 9:01 pm --

 

Lista SCP "świński chlevik" :

 

1. Matiz (brud)

2. Wuem (czyściutko)

3. kris (w zależności czy spadnie dysc :mrgreen: )

4. BelegUS

5. Worm

6. Maniutek

 

Postaram sie zastawic czyms miejsca zebysmy stali w kupie wiec kto jest chetny prosze sie wpisac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...