Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Pucu pochwal się co tam posiadłeś...Albo inaczej...sprzedaj padło od razu i bier szubaru...Moje najlepiej :mrgreen:

 

Nie Subaru więc nie ma czym, ale później wrzuce fotke 8) :lol:

 

 

 

kasia_12000, zapraszamy :wink:

WueM, wątek zaczyna życ :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na torze kartingowym pod zadaszeniem Daytona w Częstochowie. Trasa dość ciekawa. A sam pomiar czasu profesjonalny bo mierzy czas każdego uczestnika z osobna, na prostej startowej jest ekran z czasami. Pokazuje on najlepszy czas danego uczestnika i poprzedni czas okrążenia. Na koniec dostajemy wydruczek z czasami uczestników i polecam zapamiętać jaki numer karta mieliśmy :D Ogólnie po tym torze jestem zadowolony.

 

Co do wypadu na gokarty też jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na torze kartingowym pod zadaszeniem Daytona w Częstochowie. Trasa dość ciekawa. A sam pomiar czasu profesjonalny bo mierzy czas każdego uczestnika z osobna, na prostej startowej jest ekran z czasami. Pokazuje on najlepszy czas danego uczestnika i poprzedni czas okrążenia. Na koniec dostajemy wydruczek z czasami uczestników i polecam zapamiętać jaki numer karta mieliśmy :D Ogólnie po tym torze jestem zadowolony.

 

To samo jest w Bielsku... a tor też co najmniej miodzio, dwupoziomowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze w BB jeszcze nie byłem.

25zł/10 minut

w Częstochowie też chyba jakoś tak, tylko że już nie pamiętam bo to było 1 września jak tam byłem.

 

Chyba nie wyrzucie mnie ze spota jak przyjadę czymś innym niż Subaru? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor jest jeszcze w Tychach. Cenowo tak samo. Dawno nie byłem, ale mi bardzo przypadł do gustu:)

 

Zależy ile osób uzbieramy, najlepiej jak 6-7 wtedy rezerwacja na 30 minut, kwale + wyścig. Oczywiście jeśli wszyscy ogarniają. Jak nie lepiej bić czasy okrążeń.

 

W Bielsku nie wiem jak z wyścigiem bo jest wąsko.

 

Z rezerwacją na wyłączność też jest taki problem, że jak ktoś nie dojedzie to koszty rosną, zdarzyło mi się już...

 

Chętnie podjąłbym się wreszcie organizacji czegoś takiego, ale problem taki, że nie wiem co będę robił choćby jutro. Może się zdarzyć, że będę już 1000 km stąd i wrócę dopiero na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Tychach jest sliska nawierzchnia, w porownaniu do WRT w Krakowie to wypada slabo

Ja to uważam za zaletę, bo trzeba szukać przyczepności. To jest bliżej charakterystyką do rajdów.

 

Dobry tor jest w Sosnowcu. Trochę trzęsie, ale za to mocne gokarty, w których jest już na tyle mocy, że trzeba z niej rozsądnie korzystać.

 

Tyle razy organizowaliśmy gokarty i jak już przyszło co do czego to większość jakieś wymówki miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...