Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ok na torze robiło się b. ciasno w logicznych godzinach, więc zarezerwowałem póki coś było.

 

Więc wziąłem środę. 10.10.2012. Gokarty na 18 30, ale proponuję najpóźniej spotkać się w Tychach o 17. Bo inaczej zawsze ktoś się spóźni, zresztą zanim o furach pogadamy to minie:P

 

Więc zbiórka: 17ta, najłatwiej Parking Jezioro Paprocany, przy hotelu Piramida, tam czekamy do 17 45 i jedziemy na gokarty

 

Koszt wstępnie 65 zl. Dziś tam podskoczę i ponegocjuję.

 

Osoby z listy dostaną PW z nr konta. Na zaliczki czekam do poniedziałku wieczora. Jeśli ktoś ma gości to wpłaca wielokrotność ilości osób.

 

Proponuję wpłatę 30 zł. Zaliczka będzie wykorzystana na pokrycie części strat w razie jakiejś nieobecności. Jeśli nie będzie 7 osób to na brakującą kwotę zrzuta (po wykorzystaniu zaliczek). Jeśli z jakichś powodów jakaś kasa zostanie to zostanie zwrócona właścicielom. Ale generalnie lepiej po prostu przyjechać;)

 

1. Zbigniew,

2. Pucu.

3. Newbee,

4. Tomasz_555, dasz radę w tą środę?

5. Istreed

6. X69,

 

Jeśli komuś coś wypadło proszę się wywalić z listy:) Jak ktoś się chce dopisać to no problem. Proszę o dopisanie również ew gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żadnej imprezy... żenujące. Chłopaki wyżej nie mówię o Was, tylko ogólnie: lipa na śląsku. A Subaru jeździ już masa.

 

Czyli Gokarty ratują goście. Musi być 7+

 

Proponuję może wydrukować w zwykłym Wordzie małe reklamy:

 

http://www.forum.subaru.pl

Zapraszamy na zloty na Śląsku i Zagłębiu:

Spotkania Forumowe:Mini Spot Silesian

 

i włożyć do portfela i rozdawać za wycieraczki.

 

Pewnie nic to nie da ale zawsze coś:P

 

Jakby ktoś przygotował tego więcej na spot byłoby miło;)

 

Ja co widzę Subaru... to wymalowana dupeczka za kółkiem, która strzelam, nawet nie wie czym jedzie... Ale jeśli wie to zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem żeby Was info ominęło.

 

Krzysztof0430, możesz ale jak na liście i koncie nie pojawi się odpowiednia ilość osób/zaliczek, to po prostu nas tam może nie być.

 

BelegUS, ja na studiach nawet nie myślałem o Subaru (utrzymywałem tylko rower wyczynowy). Rób swoje, spełniaj marzenia, im jest ciężej tym bardziej cieszy gdy się uda.

 

Jeśli będzie 7-10 os to proponuję kwale 10 min + wyścig, jeśli 11+ to 2 grupy po 15 minut na czas okrążenia. Oczywiście w drugim scenariuszu wyjdzie taniej i jest to ilość osób mało prawdopodobna jak widać.

 

Jest nowy układ toru. Nie jeździłem go, więc będą równe szanse. Dalsze postępy negocjacji cen w poniedziałek, bo na torze nie wiedzieli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie mysle o studiach bo utryzmuje rower wyczynowy... :roll: yyy coś pokićkałem? :mrgreen:

 

i subaru :mrgreen:

 

 

Ja poczekam na sniegi :P kase musze wybulić na prostowanie zimówek :?

Poza tym jakoś nie lubie gokartów, wole autem wypalić tą benzyne

Młej zabawy! :wink:

 

btw, jutro na MTK są jakieś tuningi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS, ja na studiach nawet nie myślałem o Subaru (utrzymywałem tylko rower wyczynowy). Rób swoje, spełniaj marzenia, im jest ciężej tym bardziej cieszy gdy się uda.

 

Dzięki :oops: Ale też prawda jest w sumie taka, że nie mam stałej pracy, dorywczo jakieś informatyczne zlecenia robię... gdyby mi Rodzice nie dawali na paliwo (chwalić Boga za gaz), to bym mógł w ogóle o aucie pomarzyć :roll: Coś się dorobi, coś się dostanie od Dziadków i tak się toczy... nic chwalebnego, raczej pomoc Rodziny w realizacji marzenia...

 

 

Ale na gokarty się z Wami muszę wybrać, jak nie tym razem to następnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS, 20 letnie parchy :mrgreen: prawda jest taka że magia subaru (głównie pod względem WHOA SUBARU/WOW MASZ SUBARU/STAC GO NA SUBARU/ BOGACZ J****)

 

jest głównie rozprzestrzeniana przeż teoretyków, "znawców" i ludzi którzy nie mieli za dużo stycznosci z tymi autami

 

Ja już chyba mam przerabane u połowy ludzkosci BO MAM SUBARU, nie wiedzą że było tańsze niż ich A3 i Pasiaty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS, 20 letnie parchy :mrgreen: prawda jest taka że magia subaru (głównie pod względem WHOA SUBARU/WOW MASZ SUBARU/STAC GO NA SUBARU/ BOGACZ J****)

 

jest głównie rozprzestrzeniana przeż teoretyków, "znawców" i ludzi którzy nie mieli za dużo stycznosci z tymi autami

 

Ja już chyba mam przerabane u połowy ludzkosci BO MAM SUBARU, nie wiedzą że było tańsze niż ich A3 i Pasiaty :roll:

 

Ale ja to wiem (znaczy, moja Maleńka ma 15, ale no) :) Przy czym - mi akurat pasuje ta "alternatywność", swoista wyjątkowość tych wozów. Subaru to marka kultowa, na swój sposób legendarna. Co ciekawe - wywołuje pozytywne skojarzenia u ludzi, jako grupa kierowców jesteśmy chyba widziani jako (parafrazując/cytując Clarksona) "sympatyczni, pocieszni i w gruncie rzeczy niegroźni zbóje", albo wręcz ludzie kulturalni na drodze i z pasją. :wink: Lubię mieć świadomość, że sam należę do tej grupy - i nie ukrywam, że jakoś tak w nieskromny sposób uważam Imprezę za coś lepszego i bardziej unikatowego niż Civic, Golf czy inna A3.

 

Mimo że Matiz i WueM świadkiem, jak mnie zlali na Summer na 1/4 mili. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mi sie zdaje ,ale gorzej jak trafisz na pasjonata BARDZIEJSZEGO niż ty (np jak wiekszość chopów u mie w robocie :P)

 

 

ja niestety nie świadkiem :? jak dotre w koncu na Wyrazów to zmierzymy sie w subarowych warunkach

 

Zwal na coś, zwal na płyty i słabą organizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mi sie zdaje ,ale gorzej jak trafisz na pasjonata BARDZIEJSZEGO niż ty (np jak wiekszość chopów u mie w robocie :P)

Bywa ;)

 

ja niestety nie świadkiem :? jak dotre w koncu na Wyrazów to zmierzymy sie w subarowych warunkach

Tam też Civic z B16 (B18?) sprawia łomot nieopisany, nawet WRX'owi... ale on jest wybebeszony do gołej blachy :roll:

 

Zwal na coś, zwal na płyty i słabą organizacje

Ale ja wiem, że tam nie miałem szans ;) 115KM - gaz - straty na napędach. Około 1200kg, szeroka opona nieprzystająca do mocy. I wkładka mięsna mocno średniawa :D Ale zabawa była przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na torze robiło się b. ciasno w logicznych godzinach, więc zarezerwowałem póki coś było.

 

Więc wziąłem środę. 10.10.2012. Gokarty na 18 30, ale proponuję najpóźniej spotkać się w Tychach o 17. Bo inaczej zawsze ktoś się spóźni, zresztą zanim o furach pogadamy to minie:P

 

Więc zbiórka: 17ta, najłatwiej Parking Jezioro Paprocany, przy hotelu Piramida, tam czekamy do 17 45 i jedziemy na gokarty

 

Koszt wstępnie 65 zl. Dziś tam podskoczę i ponegocjuję.

 

Osoby z listy dostaną PW z nr konta. Na zaliczki czekam do poniedziałku wieczora. Jeśli ktoś ma gości to wpłaca wielokrotność ilości osób.

 

Proponuję wpłatę 30 zł. Zaliczka będzie wykorzystana na pokrycie części strat w razie jakiejś nieobecności. Jeśli nie będzie 7 osób to na brakującą kwotę zrzuta (po wykorzystaniu zaliczek). Jeśli z jakichś powodów jakaś kasa zostanie to zostanie zwrócona właścicielom. Ale generalnie lepiej po prostu przyjechać;)

 

1. Zbigniew,

2. Pucu.

3. Newbee,

4. Tomasz_555, dasz radę w tą środę?

5. Istreed

6. X69,

 

Jeśli komuś coś wypadło proszę się wywalić z listy:) Jak ktoś się chce dopisać to no problem. Proszę o dopisanie również ew gości.

 

W środę mam delegację do wawy i wątpię żebym się wyrobił do 17... :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...