Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

My parking dla cywili na trawce, beleguś jednak staje na płycie z kumplami, wuem tez coś kombinuje :|

 

Ja jade juz o 8, Tym co są na liście powbijam patyki z ksywami zeby mieli plac , kto ma pochytane na plycie z jakims klubem to niech jedzie :roll:

 

Ja mam słabo wytaplaną :P tylko do polowy drzwi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beleguś jednak staje na płycie z kumplami

 

Psieprasiam :oops::cry:

Ale gadałem z WueM'em, i planujemy się do Was po jakimś czasie dołączyć - jeśli się uda i nie będzie to problemem to zaklep nam tam koło siebie też miejsca, OK?

Ja mam auto uwalone dokumentnie, poza tym świeżo po lakierowaniu (we wtorek) - proszę się nie śmiać, bo jeszcze nawet nie było go jak spolerować, i trochę średnio tylne nadkola (zwłaszcza jedno - chyba szpachla trochę nierówno jest, i nieładne załamanie się robi, jak się przyjrzeć pod odpowiednim kątem i światłem) wyglądają - dlatego dla mnie proszę wyrozumiałości, ostro zapieprzaliśmy z Tatą ostatni tydzień, żeby w ogóle MÓC pojechać na Summer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo

 

Spotkałem wszystkich poza Fasolą,Ale nie dało rady sie ustawić razem, wszyscy sie pogubili. Było ze 3 inne sztuki ale nie wiem kto byl kto.

Także kto chciał wstapić to niech nie żałuje :wink:

 

Fasola jakie masz auto?

 

Powiem wam ze nie wiem czy jest sens sie zagdywać na ta impreze, po prostu kogo sie spotka tego sie spotka.

3h stania w korku :roll: organizacja to jest jawna kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo

 

Spotkałem wszystkich poza Fasolą,Ale nie dało rady sie ustawić razem, wszyscy sie pogubili. Było ze 3 inne sztuki ale nie wiem kto byl kto.

Także kto chciał wstapić to niech nie żałuje :wink:

 

Fasola jakie masz auto?

 

Powiem wam ze nie wiem czy jest sens sie zagdywać na ta impreze, po prostu kogo sie spotka tego sie spotka.

3h stania w korku :roll: organizacja to jest jawna kpina

Siemka ja smigam zielonym forkiem.Widziałem Twoje auto na płycie ale nikogo w srodku wiec się nie poznalismy.Forka zostawiłem pod psiarnią bo po 10 min stania na swiatłach stwierdziłem ze wjade za 2h i tyle bym stał więc nie było sensu.Mysle że ostatni raz byłem na tej "imprezie"!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, mysle ze spot na scp nie ma sensu, po prostu kto sie wdostanie to jakoś sie spotka :?

 

W takim razie subary nieznane naliczylem:

 

-srebrny gt, full seria, wydaje mi sie ze SCI

-ciemno niebieski hawkeye sedan, złota świnka na lusterku

 

-rajdowa czerwona,ale nikt z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-srebrny gt, full seria, wydaje mi sie ze SCI

 

 

karolwa? Zapytam go ;)

 

 

Fajnie było ogółem, z Matizem, WueM'em, wormem i maniutkiem się widziałem ;) I z kimś jeszcze miałem okazję...?

Ze mną sklerozo gadales, podczas oczekiwania na cwiartke z jakaś Capri?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon, No fakt...Ja również dziękuje za miejscówkę, krótką rozmowę i w ogóle :P

Do następnego

 

Zapraszam na połączone spoty fanów japońskiej sportowej motoryzacji na Podbeskidziu :mrgreen:

Subaru-Toyota-Honda-Mitsubishi-Nissan razem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...