Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

maniutek dzięki za możliwość posiedzenia za kółkiem w wyłączonym aucie :-P

 

Kto z was wciągał golfa II w roscie na płytę lotniska? Widziałem jak się zepsuł na podjeździe od strony Media Marktu i ktoś go później holował.

 

Kolejna kwestia :-D Jadąc DTŚ na wysokości Chorzowa przy salonie Magro wyprzedził mnie Hawkeye w wersji RC lub RS czyli ta z naleśnikiem jako spojler, ze starszym Panem za kierownicą z ramką na blachy klubową z czarną wlepą po prawej stronie. Blacha SG*****.

 

WueM gdzie Ty stałeś, że Cie nie widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WueM gdzie Ty stałeś, że Cie nie widziałem?

 

 

hehehe...Pytanie gdzie ja NIE stałem 8) Choć że Mnie nie widziałeś to akurat mogę zrozumieć- gdy tyle aut wkoło było....To nie spot pod M1 :D Ale że Mnie nie słyszałeś....To nie wybaczam :P

 

-- Pn wrz 17, 2012 10:29 pm --

 

no WueM'a, to raczej ciężko nie zauważyć :mrgreen:

 

 

 

A widzisz...Jednak jest ktoś kto mnie nie znalazł :P

Najpierw z BelegUS'em staliśmy wśród klubu podbeskidzkiego w gronie fajnych japonek :) później postawiliśmy Swoję furry na wysokości startu do 1/4mili następnie obłaziliśmy zlot w zdłuż i w szerz no i...pożegnałem BelegUS'a nastepnie jadąc sobie "płytą" natknąłem się na kolegę Kris88 i się trochę zagadaliśmy aż dołączył do Nas Matiz i...się później zawinąłem....NO bo się rozpisałem w dodatku totalnie bez sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kwestia :-D Jadąc DTŚ na wysokości Chorzowa przy salonie Magro wyprzedził mnie Hawkeye w wersji RC lub RS czyli ta z naleśnikiem jako spojler, ze starszym Panem za kierownicą z ramką na blachy klubową z czarną wlepą po prawej stronie. Blacha SG*****.

Jeżeli auto było grafitowe i blachy jednak SK to w imieniu ojca odpozdrawiam bo na mur beton jechał w sobotę DTŚ'ką koło południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kwestia :-D Jadąc DTŚ na wysokości Chorzowa przy salonie Magro wyprzedził mnie Hawkeye w wersji RC lub RS czyli ta z naleśnikiem jako spojler, ze starszym Panem za kierownicą z ramką na blachy klubową z czarną wlepą po prawej stronie. Blacha SG*****.

Jeżeli auto było grafitowe i blachy jednak SK to w imieniu ojca odpozdrawiam bo na mur beton jechał w sobotę DTŚ'ką koło południa.

 

... a może jednak blachy SK hmmm zaspany byłem. Grafitowy na 100% :-P Pan lekko szpakowaty z wąsem tak w okolicach 55 roku życia. Jaki to rocznik i model :-D Może być na PM.

 

WueM może jak wędrowałem po lotnisku to Ty się akurat przemieszczałeś :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masakra będzie! :mrgreen: Subaru i Mitsubishi, Honda i Nissan z Toyotą..... :shock:

Imprezy z Ewelinami i CIVIKI z GTIR? Będzie co oglądać...

Ile było już ofiar na tych spotach?

 

Na Wyrazów tak jeździmy, i bardzo miło jest ;) Ostatnio ponoć (acz mnie akurat nie było) nawet LanEvo IV było. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM nie było mnie w niedzielę, ale miejscówka jest mocno spalona. Podobno ekipa się zbiera na jakimś MOP-ie na A1 w stronę Pyrzowic.

 

Ogólnie co do M1 w Zabrzu to i tak na te setki aut, które przyjeżdżały co niedzielę to tylko średnio 10 się ścigało, więc nie rozumiem dlaczego ludzie dalej nie chcą się zjeżdżać na tym obszernym parkingu.

 

Ja się muszę wybrać na jakiegoś waszego spota z SIP jak coś będziecie organizować :-D Chciałbym zobaczyć czy Hawkeye będzie pasować do mojego tyłka :-P Czasami tak jest, że auto się podoba, a później jakoś lipnie się w nim siedzi/jeździ.

 

Odczucia po siedzeniu w aucie od kolegi maniutek mam pozytywne więc być może na wiosnę się o czymś pomyśli :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a może jednak blachy SK hmmm zaspany byłem. Grafitowy na 100% :-P Pan lekko szpakowaty z wąsem tak w okolicach 55 roku życia. Jaki to rocznik i model :-D Może być na PM.

Wszystko się zgadza :) Pozdrawiam. Auto to Impreza 2.0 RC 2007 (160KM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antikos ja znam niezłego gazownika, polecił mi Go kumpel, który zakładał u Niego 3 instalacje STAG w różnych autach. Wszystko do tej pory hula bez problemu, a ja sam miałem od Niego instalacje STAG w firmowym Peugeocie. Jest niedrogi i solidny, ma kilka opcji do danego auta, ale nie wiem czy ogarnie Subaru.

 

Katowice ul. Korczaka (numeru nie pamiętam)

tel.: 32 2569293

tel. kom: 503135830

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antikos ja znam niezłego gazownika, polecił mi Go kumpel, który zakładał u Niego 3 instalacje STAG w różnych autach. Wszystko do tej pory hula bez problemu, a ja sam miałem od Niego instalacje STAG w firmowym Peugeocie. Jest niedrogi i solidny, ma kilka opcji do danego auta, ale nie wiem czy ogarnie Subaru.

 

Katowice ul. Korczaka (numeru nie pamiętam)

tel.: 32 2569293

tel. kom: 503135830

dzięki bardzo za informację będę się kontaktował w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w ten weekend!!! Please!!!

Jestem w ten weekend w UK w sprawie pracy :roll:

Znam kilka SUSHI miejscówek w Kat i okolicach. Proponuje knajpkę sushi w M1 w Czeladzi - jest naprawdę niezła a w menu jest zestaw "SUBARU" :mrgreen:

Będzie też gdzie zaparkować :P

 

-- Pn wrz 24, 2012 6:58 pm --

 

Nie w ten weekend!!! Please!!!

Jestem w ten weekend w UK w sprawie pracy :roll:

Znam kilka SUSHI miejscówek w Kat i okolicach. Proponuje knajpkę sushi w M1 w Czeladzi - jest naprawdę niezła a w menu jest zestaw "SUBARU" :mrgreen:

Będzie też gdzie zaparkować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka, faktycznie jest zestaw Subaru :)

 

:arrow: http://www.setosushi.pl/pliki/ed/pdf/SETO_zestawy_.pdf

 

Ja bym proponował Dąbrowę Górniczną, fajna knajpka, genialna obsługa i możemy im cały parking zastawić :) ( http://www.restauracja-origami.pl/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...