Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za informację, już nieaktualne, gdyż właśnie kupiłem Subaru, ale nie to srebrne :)

Widzę że Wasz dzisiejszy spot nie wypalił, może macie ochotę na ognisko pod dużą wiatą, kiełbaski i rozmowy o Subaru, to zapraszam na nasz jutrzejszy spot w Jaworzu koło Bielska, ok. godz. 17.00 :)

 

Szczegóły tutaj:

 

viewtopic.php?f=10&t=114284&start=9150

 

Zapisujcie się na listę :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Zdzisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, spot potwierdzony w Jaworzu, to wpadaj jutro do nas, miło będzie Cie zobaczyć ! :)

Nie da rady, robię tygodniowo po 2-3 tys km więc w weekend ograniczam samochód do minimum. :) Jak będzie spot w tygodniu to chętnie się zjawię bo jestem w BB prawie codziennie. :)

 

Matiz napisał(a):ja miałem jutro jechać do Bielska a zapowiadają 15cm sniegu

 

:shock: :shock: :shock: jakoś mnie w to nie chce się wierzyć.

Pewnie chodzi o opad tej wielkości, a nie ilość pokrywy śnieżnej. Denerwuje mnie to dramatyzowanie mediów... Podobnie jak odwieczny tekst "zima zaskoczyła drogowców". Ja nie chcę mówić jak wyglądałyby drogi gdyby drogowcy faktycznie nie byli gotowi do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz, jest mozliwe ze w niedziele widzialem Cie jadacego przez Czulow w strone Tychow?

Niebieska turbowanna ze swiniakiem na lusterku, tylko nie jestem pewien czy na Chorzowskich blachach,Pablito79 to nie byl, bo kierowca mial dluzsze, ciemne, chyba krecone wlosy ;)

 

Mimo wszystko pozdrawiam kierowce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem z qbutkiem dowiedziałem sie fajną rzecz

 

Cześć,

mamy ZLOT JESIENNY Celica-Club 2012 - Chorzów - Autodrom.

(...)

Na Autodromie będziemy w sobotę od 9 do 16.

 

:wink:

No mamy zlot, ale pojeździć bedą mogli tylko zarejestrowani na zlot, go nie znaczy ze wpaść towarzysko nie można. Ja tak tam pewnie wpadne- Subaru hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew, organizujesz? zbierzesz zaliczki?

 

Jestem w Stuttgarcie. Robię Merola... Będę dopiero w grudniu. Musicie sobie chwilowo poradzić beze mnie...

 

Ale jak wrócę to no problem :twisted:

 

Jakby co dzwońcie do Pani Witas, na hasło forum Subaru powinna coś spuścić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz, jest mozliwe ze w niedziele widzialem Cie jadacego przez Czulow w strone Tychow?

Niebieska turbowanna ze swiniakiem na lusterku, tylko nie jestem pewien czy na Chorzowskich blachach,Pablito79 to nie byl, bo kierowca mial dluzsze, ciemne, chyba krecone wlosy ;)

 

Mimo wszystko pozdrawiam kierowce ;)

 

To nie ja 8) , moja Imprezka już tydzień stoi, jutro nareszcie mam wolne, więc troszkę pośmigam o mieście :mrgreen: .

A na karty nie mogę 8.11, bo mam na popołudnie :evil:.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newbee, ja sie nie gniewam, wpadne popatrzec w koncu :wink:

 

 

Pucu, chyba ja byłem :P Jechałem po slicka na stolik 8)

 

Skąd masz ten cytat Pablito? z "pozdrawiamy sie"? bo Pucu tego tu nie napisał :lol:

 

Matiz a kilka postów wyżej :?: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...