Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie kasa z zaliczeknie mieści mi się na końcie !!!!

Proponuje żeby pojechać na karty nawet gdyby się nie udało zebrać na rezerwacją. Poprostu pokeździmy normalnie w lilka osób....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

 

Było chyba w tym temacie, ale szukałem i znaleźć nie mogę... podobno jest tutaj w Aglomeracji jakiś dobry i tani spec od prostowania/renowacji felg? Kupiłem sobie 15'tki, i podobno dwie są krzywe, tak wulkanizator powiedział :oops: Pewnie by wypadało zrobić... droga taka przyjemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Takich warsztatów jest wiele.

Z tego co wiem to te co robią alu też robią stalowe. Trzeba potwierdzić. Ja robiłem alu w Kochłowicacj w RYMAR (boczna od Oświęcimskiej)

Edytowane przez X69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŹDZIMY!!!!

 

ok 13 dziś sprawdzę ile jest zaliczek. Mnie będzie 3 osoby, jak w sumie będzie nas za mało to pojeździmy bez rezerwacji całego toru, tak z buta :-P

Tor jest zarezerwowany na 19 więc spotykamy się o 18:40.

Tak czy siak jeździmy!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak do tąd dostałem zaliczkę od 2 osób (Tomasz 555 +1), mnie jest 3 osoby co daje 5osób.

Kto jeszcze będzie?

Newbee?

Pablito 79 ?????

 

JEDZIEMY!

Edytowane przez X69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, kawał solidnej jazdy. Obawiam się, że przypłaciłem to odnowieniem kontuzji prawego ramienia. ;)

Filmy z kamerki się wgrywają na Youtube. Jutro zapodam wraz z wynikami.

 

Mam nadzieję, że w końcu się zmobilizujecie.

 

X69 - przeanalizowałem wyniki Artura i powiem, że już w połowie wyścigu kręcił bardzo przyzwoite czasy jak na debiutanta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszze dalibysmy rade raz przynajmniej w tychach albo sosnowcu na karty przed koncem roku? Byliby jeszcze chetni?

Myślę, że na luzie. Ja i Mateusz jesteśmy zawsze chętni. Masz czas i chęci -> dzwoń. Szybkie, spontaniczne akcje wychodzą najlepiej bo jak widać organizowanie tutaj średnio wychodzi. Od jutra w Tychach jest nowa konfiguracja toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde powód mojej absencji jest wręcz głupi- zablokowała mnie ciężarówka z Biedronki, za która z braku miejsc pod blokiem często stoję. Kierowca rozladowywal, aja mogłem go co najwyżej cmoknac w nos..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...