Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

-złapała mnie policja na znacznym przekroczeniu prędkości

-policjanci byli całkiem mili

-chcieli mi zabrać prawko

-ale mieli coś ważniejszego do roboty i mnie puścili z pouczeniem

Nauczkę na przyszłość i tak mam, trzeba patrzyć nie tylko w tylne lusterko, ale i na samochody czekające na czerwonym świetle, podejrzewam że nie mieli udokumentowanego jak szybko jechałem i tylko domniemali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nieteges bo zgubiłem dzisiaj telefon spacerując w trakcie przerwy na lunch - od pokrowca oderwał się uchwyt na pasek

teges była to stara nokia z prepaidem więc nie było ryzyka strat

nieteges mimo, że od ponad roku jestem w Niemczech to szkoda mi kontaktów i w dokumentach było kilka które lepiej aby nie trafiły w czyjeś łapy

teges bo po 3 dzwonieniu na telefon ze służbowego telefon odebrała jakaś niewiasta i zaprosiła po odbiór do swojego biura :)

telefon znowu jest ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:

dsc0064ah.jpg

 

Miejsce dosyć dyskusyjne. Trzeba dobrze znać przepisy, żeby wiedzieć że tam nie wolno stawać.

 

T: Moje pierwsze w życiu spotkanie ze strażą miejską w Sosnowcu. Strażnik przemiły, wytłumaczył co jak i dlaczego - skumałem. Życzył szczęśliwego nowego roku i dał tylko upomnienie:) Naprawdę przekonał mnie tym, że blokadę założyli w celu porządku w mieście i jego wytłumaczenie miało sens.

 

Chyba trzeba uzupełnić wyposażenie samochodu;)

0902231114_HITACHI_Szlifierka_katowa_akumulatorowa_G14DL_144V_2_x30Ah_Liion_1.jpg

Edytowane przez bzyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grójecka policja Vectrą dopadłą mnie na przekroczeniu prędkości (teren pseudo-zabudowany). Trzy stówki pójdą się... paść :(

Po wszystkich formalnościach, które trwały ok. 15 minut ujechałem z 5 km i trafiłem na wypadek - gość przejechał dzika i mocno uszkodził samochód. Podobno zdarzyło się to ok. 15 minut wcześniej :rolleyes:

Edytowane przez romek_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges byłem na święta i Sylwestra w domu

teges było się widzieć z rodziną i znajomymi

nieteges że dzisiaj musiałem wracać do Hamburga

nieteges że jutro znowu do pracy i w skrzynce pewnie będzie Armagedon

teges w związki z dzisiejszym powrotem wczoraj nie piłem więc nie miałem kaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges: zwiedziliśmy dzisiaj muzeum prototypów w Hamburgu

nieteges: chyba nie pokazali wszystkich eksponatów ze swojej strony: http://www.prototyp-hamburg.de/new/frame.php?page=24〈=3

teges: bo mimo wszystko było co oglądać: https://picasaweb.google.com/Hiszpan25/6Stycznia2013PrototypMuseumHamburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku prawie same nietegesy:

1. Wycieczka wykupiona w SkyClub-5 tysi w plecy

2. Mało rozgarnięta kierowniczka Avensisa skasowała mi na prostej drodze Patrola

3. Mama i tata w szpitalu

4. Pod koniec roku 3 pogrzeby

Na szczęście wszystkie nietegesy kasuje jeden zeszłoroczny teges-żonka w ciąży, pod

koniec maja zostanę tatą.

Ten rok zaczął się od dużego tegesa. Właśnie wróciłem z krótkiego urlopu z Zakopanego

a jako pamiątkę z gór przywiozłem sobie Imprezę GT MY00-oczywiście najpiękniejszą w

Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nieteges - na małym rondzie forek nie chciał skręcić i postanowił lecieć na bombę po ujeżdżonym śniegu.

 

Teges - okazało się, że odruchy mam dobre. Noga nie poszła na hamulec tylko docisnęła gaz. Wyszedł całkiem fajny bok i pojechał tam gdzie trzeba.

 

P.S. Nie trenowałem nigdy latania po rondach bokiem więc ciśnienie trochę mi podskoczyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N - jestem na kempingu przy norweskiej plaży

T - piję drinka z polskiej wódki.

N - jak na plaże trochę zimno -10 i ciemno od 16 godziny, tyle że śniegu nie ma..

T - chyba tyle...

N - leśnik zimuje w polskim garażu, a ja się "wożę" badziewnym Doblo :wacko:

T - za 13 dni lecę do domciu.. i dalej rozgrzewanie polskimi "trunkami" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T - koniec leasingu

N - trzeba nowe ubezpieczenie wykupić

T - MissPiggy pojechała do W-spa przed sesją zdjęciową do AC

N - będę musiał zmienić tablice rejetracyjne, bo te leasingowe nie były warszawskie :unsure: A miałem taki fajny i przyjazny pamięci numer

T - zamiast płacić leasing będę teraz odkładał na STi :P

Edytowane przez elmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nieteges - dość poważnie zdefasonowany przód Justynki - belka, podłużnica, cofnięte kilka centymetrów koło, wyrwana półoś (teraz jest RWD)

Teges - Nie poddałem się , kilka trytytek i dowiozłem dzbanek za 2 miejsce :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...